Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заледени улици

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заледени улици

    Колеги незнам как е в др. градове но тук в Стара Загора сутринта беше ужас, беше стъкло навсякъде и продължава да вали дъжд , сега е по -добре, но ако вали така утре не ми се мисли
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    И при нас сутринта беше огледало, но нали прогнозират температурите да се качат над нулата, така че очаквам с всеки изминал час подобрение.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      дс

      В пловдив беше също огледало,едвам се дотътрих до работата
      Nissan Primera 1.6 16v P11
      ex.Fiat Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Търново - лед, стъкло

        Коментар


          #5
          Тук капка дъжд не е валяло(и по-добре де)
          ----------------------------------------------------------------------------
          Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
          ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
          ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

          Коментар


            #6
            Сутринта ще правя ляв завой, като преди това има две гърбици и винаги карам на първа без газ там. Завивам като излизам на главен път (добре че не много оживен и в момента никой не минаваше) завивам аз ама не - продължавам направо. Директно се забих в една пряспа. Гледам всички стоят, въртят на място и не могат да тръгнат. УЖАС! Добре че имах късмет.
            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

            Коментар


              #7
              И тук не е валяло даже е -1
              Fiat Brava 1.8 16V GT

              Коментар


                #8
                sugarboy написа:
                И при нас сутринта беше огледало, но нали прогнозират температурите да се качат над нулата, така че очаквам с всеки изминал час подобрение.
                те така казват но както при нас току що спря да вали и всичко е мокро ей сега към 17:00 като почне да става студено и довечера като падне под 0 и познай утре какво ще е
                FIAT - TIPO 2.0i.е

                Коментар


                  #9
                  на всекаде по пътищата е пастет,защото общините неси вършат работата и после ние си правим колите
                  фиат браво 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    в София-огледало, 280 не вървяха сутринта изобщо защото не можеха да минат по Шипка!!! а сутринта в 8 имах изпит!-късмет
                    Manowar forever!

                    Коментар


                      #11
                      В Благоевград същото положение,сутринта беше много забавно ...
                      Punto 1.2 75hp '95

                      Коментар


                        #12
                        В Ямбол сутринта между 8.00 и 9.00 ч. пътищата бяха много хлъзгави, валеше и продължава да вали, но евалла, както се казва, на Пътно управление Ямбол, което тази година поддържа транспортната мрежа в града - до към 9.00ч. всички главни пътища бяха опесъчени и движението се нормализира. Сега и температурите се вдигнаха - да видим само след 17.00 като пак паднат под 0-та.
                        Peugeot 301
                        Punto 1.9 JTD - на жената

                        Коментар


                          #13
                          Брат ми ми разправя , цяло Търново като в бедствено положение тази сутрин.. А той е със сътресение на мозъка .. хлъзнал се паднал и си ударил главата в някакво стъпало на път за училище ..
                          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                          Коментар


                            #14
                            Май е валяло дъжд през нощта и после е стегнало... и аз изиграх един казачок сутринта на леда Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                            M-Benz E 250 TD 150hp
                            M-Benz 200d 75 hp
                            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                            Коментар


                              #15
                              msotiroff написа:
                              ... и аз изиграх един казачок сутринта на леда Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                              Направо се счупих от смях след това изказване.

                              Коментар

                              Working...
                              X