Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отново - какъв рутер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Искай да ти го сменят, проблемите ти не са от марката и модела, а от конкретната бройка. Миналата година съм купил около 100-на бройки и само на един ползвах гаранцията - смениха ми го.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #17
      LiGuru написа:
      От мене Ламерски отговор без ясна помощ, БТК ---> Проверка на трасето ---> Ограничаване на конекциите ---> Проверка на БТК-арския модем ---> Смяна на доставчика
      БТК кво общо има с уайърлеса? Просто си е дефектна бройката - това, че е Линксис не го прави защитен от дефекти. Все пак при пробите за качество не теглят торенти, а гледат има ли радио или не...
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #18
        Проблема с увисването може да е от няколко неща. При БТК в повечето случаи проблема е от броя конекции << 200. Отделно самото трасе може да е дало фира, няма гаранция, че и в тяхния модем няма проблем, това се среща често. И на последно място относно прехвърлянето на файлове ... проблем с правата м/у двата компа. Виж какъв му е основния проблем the network path is no longer available, което мнго ми прелича на "Cannot copy FILE: The specified network name is no longer available" или File or network path no longer exists.http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;814112

        Коментар


          #19
          здравейте колеги,не му е тук местото ма да не пускам оделна тема,дайте ми адрес некаде да си изтегла всичките раб.драйвари,ала-бала за игри спрямо коли,недфорспид,колин мсрии,и дам некой др.Аз само това играя.Моля ви.

          Коментар


            #20
            Само че,за да ти помогнем,нас не ни интересува толкова кои игри ще играеш,а каква ти е видео картата?

            Коментар


              #21
              то хубаво ма аз не сам наясно с новите технологии и ше ги драсна по-късно параметрите,кат дойде моя хакер да ме светне,а инак съм на DELL INSPIRION 1501 /л.топ/ако ти говори нещо. Ето -VIDEO CARD ATI RADEON® Xpress1150 256MB

              Коментар


                #22
                Лесна проба - вземи от приятел друг рутер, настрой го и ако не прави проблеми тичаш със твоя в сервиза ил фирмата откъдето си го взел. Моят рутер е Netgear WGR614 и никога не е работил на жица. Ако не ми трябва контакта за прахосмукачка или нещо друго, не се гаси с месеци.

                Коментар


                  #23
                  Не изчетох цялата тема. Но за този рутер WRT45GL мога да кажа само хубави неща. За магистърският си проект един такъв какво ли не го правих и не щя да се счупи (като ФИАТ е). Не съм имал никакви проблеми с него (само с програмирането на С). В къщи имам такъв рутер от половин година - отново никакви грижи. Не съм го спирал от поставянето му. Иначе за подмяна на софта - опитвал ли си OpenWRT? Има всякакви настройки!

                  Коментар


                    #24
                    vin_d написа:
                    то хубаво ма аз не сам наясно с новите технологии и ше ги драсна по-късно параметрите,кат дойде моя хакер да ме светне,а инак съм на DELL INSPIRION 1501 /л.топ/ако ти говори нещо. Ето -VIDEO CARD ATI RADEON® Xpress1150 256MB
                    http://support.dell.com/support/downloads/driverslist.aspx?c=us&l=en&s=gen&ServiceTag=&Syste mID=INS_PNT_1501&os=WW1&osl=en&catid=&impid=

                    Коментар


                      #25
                      Днеска сложих едно Бъфало WHR-HP-G54. Малко тромаво се конфигурира, ако се смени фирмуеъра няма как да се върне оригиналния (освен с ръчкане хардуерно), но пък връзката е бетон. Никакъв проблем с торенти и разпадания. При копиране на големи файлове пропадна на 30-тата минута, с Линксиса обикновено падаше на първата минута. През нощта мисля да го натоваря здраво с торенти, да видим на сутринта какво ще е положението.Така че сега ми предстои връщане на Линксиса в оригинален вид и носене за ремонт. Благодаря на всички за съветите, наистина ми помогнахте. Жалко само дето загубих месец в конфигуриране, но поне изучих няколко фирмуеъра и то в дълбоки детайли хехе .

                      Коментар

                      Working...
                      X