Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да паркирам ? На кой е мястото ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Да - ls 1 e много прав. Моята работа е на 2 км. от нас и, когато е приятно времето предпочитам пеш да вървя. Чувствам се по-добре и по-жизнен през деня. Естеството на работата ми е такова, че физически не се умарям , но психически доста. Много често познати и колеги са ме питали: "Защо пеш, колите ли ти се развалиха" и пр. въпроси. В много от случаите съм неразбран ( не, че искам ), но осъзнах, че за мнозина е въпрос на престиж да ходят с колите си и до тоалетните ако ситуацията позволява... Наистина сме промити и приемаме пошлото за по- правилно и по-удачно. Именно желанието на някои всичко да е до гъз.. поражда спорове за паркоместа, а от там и до физически мутации на телесни или предметни обекти
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      #47
      Преди време ми се наложи да се правя на какъвто не съм.Имах Джип Чероки с теглич. Паркирал съм на Централни Хали (точно до кафето което правят там лятно време) с лице към Пиротска. Пазарувах нещо на бързо и бързам да си тръгвам (там до 30 минути не плащаш паркинг). Излизам от входа на Халите и виждам как една Джета спира на метър зад джипа ми и драйвъра изчезва със скоростта на дива свиня в посока Пиротска. Единствената ми реакция беше да си пусна алармата от разстояние белким оня се впечатли ама не. Качвам се джипа пускам аварийки и натискам клаксона на воля (за ужас на седящите на кафето). Ефект нула!Нервирах се, задна и 4х4 бавни и с лека засилка ( от 1-2 метра) право с теглича в бронята на Джетата и я преместих на 2-3 метра въпреки че беше на скорост. Вече можех да си мина без грижи. Спирам на бариера на изхода и пича нахилен ми вика "що счупи на човека колата". После се почувствах като мутра ама явно доста съм бил изнервен ...
      F31 BMW 320d

      Коментар


        #48
        Is1 го е казал много точно. Ако аз си видя надрана колата обаче, на другия ден отивам и си го връщам, на този който е спрян там. Това чувство за безнаказаност не ме кефи изобщо.
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          #49
          Тurbodieselcomby написа:
          ...Спирам на бариера на изхода и пича нахилен ми вика "що счупи на човека колата". После се почувствах като мутра ама явно доста съм бил изнервен ...
          Трабваше да му вкараш един шамар за това, че допуска да се паркира така.Иначе подобна случка знам от един колега. Запушили му гаража за пореден път, а той бързал. Кара един стар Самурай... С мръсна газ избутал колата на улицата и отишъл на работа. :D
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар

          Working...
          X