Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво искат жените, версия 2009

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво искат жените, версия 2009

    Ако в този момент си мислиш ,,Те пък все искат нещо
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Жената винаги иска нещо, но незнае какво точно иска. Лошото е, че го иска на момента...

    Коментар


      #3
      На мен лично от прекалената романтика и лигавения ми се драифа!

      Коментар


        #4
        Жените искат пари, а с тях си взимат всичко останало.....
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          Като чета се сещам за две неща - рекламата на загорка отпреди време: "Какво му трябва на човек? - нещо си, нещо друго, и жена и една добра бира." Или накратко - на човек му трябва жена ( Напред вървяха хората, след тях - жените)Имаше 1 виц за романтиката: Виждаш ли луната ма ? - Виждам я. - А звездите виждаш ли ги ма? - Ми виждам ги... - Аре стига романтика давай да се чу====!

          Коментар


            #6
            А бе те самите жени незнаят какво искат, та ние ли ще знаем
            F31 BMW 320d

            Коментар


              #7
              Норка в гардероба, тигър в леглото, ягуар в гаража и едно магаре - да плаща за всичко...

              Коментар


                #8
                или магаре в леглото
                F31 BMW 320d

                Коментар


                  #9
                  Вица на Оги ми напомни за следния:- Как е на английски "обичам те"?- Ай лав ю!- А на немски?- Их либе дих.- А на пернишки?- Марш в леглото, кучко!:D

                  Fiat Bravo T-Jet 120

                  Коментар


                    #10
                    ele написа:
                    Жените искат пари, а с тях си взимат всичко останало.....
                    Всички знаем, че е така, но за първи път виждам жена да го признава Аз бих добавил следната аналогия към всички коментари - жените са като колите: По-хубавите са по-скъпи, по-капризни и харчат повече. С две думи караш толкова добра кола и толкова хубава жена колкото позволяват финансите p.s. Един виц по-темата и от мен: Един човек спечелил от тото-то и празнувал до късна нощ. Прибрал се в апартамента при жена си и се провикнал: - Жено, ставай ма! - Късно е, легни си, утре ще ми разправяш. - Абе ставай имам шестица от тото-то ма! - Хайде лягай си. Утре ще се черпим. Лягай че е много късно вече. - КОЙ ТИ ГОВОРИ ЗА ЧЕРПЕНЕ МА! СТАВАЙ И СЕ МАХАЙ ОТ АПАРТАМЕНТА!!!
                    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                    Коментар


                      #11
                      Това жената е много странно животно.5 дни в седмицата кърви и не умира ...
                      каквото е били,то е и сега,и каквото пак ще бъде вече е било...

                      Коментар


                        #12
                        То малко се отклони темата но ..... Кола и Жена не се плашат от каране ... А от евтина поддръжка Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                        Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

                        Коментар


                          #13
                          coko_boko написа:
                          Това жената е много странно животно.5 дни в седмицата кърви и не умира ...
                          Лелее..ужасен си! :D
                          Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                          Коментар


                            #14
                            Жените или за жени ми е рано да говоря, млад съм още и може да се каже, че общувам с момичета главно - до 22-23.Та, с ръка на сърцето мога да кажа, че НЕ ЗНАЯТ КАКВО ИСКАТ. Винаги се оплакват от липса на внимание, а когато им го дадеш това внимание и изведнъж решават, че вече не искат да са с теб, поне на мен все така ми се случва...Колкото повече правиш за една жена, толкова повече тя не държи на теб. Поне в тази възраст е така, за нагоре дано не е, защото може да стана сериен убиец
                            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                            e30 forever!

                            Коментар


                              #15
                              Filcov написа:
                              То малко се отклони темата но ..... Кола и Жена не се плашат от каране ... А от евтина поддръжка Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                              Да, ама и не знаеш колко собственика е имала и откъде е това хлопане отпред

                              Fiat Bravo T-Jet 120

                              Коментар

                              Working...
                              X