Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за Word,Excel и т.н.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за Word,Excel и т.н.

    Здравейте,трябва ми някой който да разбира от оформяне на документи.Правя дипломна работа и искам да сложа в нея таблици,текстова част,сканирани неща и пдф файлове.Работата е там,че тия неща са са разбъркани,примерно - 20 страници от Word,2 pdf - файла,10 страници таблици,10 страници таблици само че завъртяни на дълго,пак страници от Word и т.н.И така подредени страниците да са намерирани последователно 1,2,3,......и т.н. като учебник Всяка страница да е с рамка и разни други украшения.Ако има някой който се занимава с нещо подобно или знае къде може да ми го направят Работата е за около 1-2 часа,ако има някой свободен и разбиращ от тия неща с удоволствие ще заплатя труда му.А да и трябва да я предам утре сутринта. Ако някой може да помогне тел.0887320501 или скайпetar2202 Плащам добре и после черпя :D

    #2
    Re: Помощ за Word,Excel и т.н.

    petar2202 написа:
    Здравейте,трябва ми някой който да разбира от оформяне на документи.Правя дипломна работа и искам да сложа в нея таблици,текстова част,сканирани неща и пдф файлове.Работата е там,че тия неща са са разбъркани,примерно - 20 страници от Word,2 pdf - файла,10 страници таблици,10 страници таблици само че завъртяни на дълго,пак страници от Word и т.н.И така подредени страниците да са намерирани последователно 1,2,3,......и т.н. като учебник Всяка страница да е с рамка и разни други украшения.Ако има някой който се занимава с нещо подобно или знае къде може да ми го направят Работата е за около 1-2 часа,ако има някой свободен и разбиращ от тия неща с удоволствие ще заплатя труда му.А да и трябва да я предам утре сутринта. Ако някой може да помогне тел.0887320501 или скайпetar2202 Плащам добре и после черпя :D
    така както си го написал 20 страници Word 2 пдф-а 10 страници с таблици + още 10 само че завъртяни...хич не е за час работа ако държиш да стане добре...а и да не държиш пак ще онеме доста време...ми то набиране на текст вкарване на данните в тея таблици ми то оформяне...бих ти помогнал с удоволствие особено ако пиеш и бира ама...500км... успех
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      То всичко е набрано,таблиците са попълнени само някои неща остват,примерно номерация на страниците,рамки на екселските файлове и евентуално на пдф-ите.То всъшност е само това,на мене ще ми отнеме дни

      Коментар


        #4
        М да, хич не е за час работата... питай в някой специализиран за това форум - винаги ще се намери някой знаещ младеж, който иска да заработи джобните за дискотека.... успех....
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          В Манията в Студентски би трябвало да ти свършат работа ако ти се разкарва де. Аз там си изкарвам курсовите и ако нещо не е както трябва го оправят...
          FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
          FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

          Коментар


            #6
            petar2202 написа:
            То всичко е набрано,таблиците са попълнени само някои неща остват,примерно номерация на страниците,рамки на екселските файлове и евентуално на пдф-ите.То всъшност е само това,на мене ще ми отнеме дни
            Тая дипломна работа от много файлове е май. Тия файлове трябва да станат един файл - няма как да стане за 1 час, освен ако не предаваш дипломната работа на файлове....
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #7
              Абе трябва да стане без да стане на един файл някак си

              Коментар


                #8
                ако не трябва да е един файл и може да предадеш само разпечатана работата на хартия, принтираш всичко по файлове. подреждаш листите в последователност и после правиш един празен word-файл с колкото страници е дипломната, за да излезе номерацията на всички страници. и пускаш вече отпечатаните листи, за да им сложиш само поредното номерче. преди това даваш insert page numbers. това е т.нар. индиански метод, но ще стане супер бързо, ако можеш да принтираш всички файлове. а, и няма да има еднакви украски на всяка страница, ако ти трябват такива.
                Alfa 147 JTD 115 hp
                ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

                Коментар


                  #9
                  Аз мога да ти помогна, това което си описал ще стане не за час, а за по-малко от 30 минути. Разбира се, ако всички по страниците ти е готово. Пускай всичко по скайпа (отдолу го има) и си готов. Резултатът обаче ще е PDF файл, който няма да можеш да коригираш повече, ако се наложи.Ако те устройва - давай го. И без това моята работа днес не си я свърших, поне да свърша нещо на някой друг

                  Коментар


                    #10
                    А аз цял ден се мъча да обърна един pdf-файл в word...инсталирах 1224 програми, нестава и нестава. Оказа се, че файла е на кирилица, пък програмите имали проблем с това...накрая се отказах. То бяха Абита, то риидъри...мани.Успех колега...

                    Коментар


                      #11
                      Авео написа:
                      А аз цял ден се мъча да обърна един pdf-файл в word...инсталирах 1224 програми, нестава и нестава. Оказа се, че файла е на кирилица, пък програмите имали проблем с това...накрая се отказах. То бяха Абита, то риидъри...мани.Успех колега...
                      колега, abbyy pdf transformer 2.0 е програмата, която ти трябва. ползвам я доста и няма проблем с кирилицата. има обаче една настройка, която трябва да направиш - слагаш отметка на съответния език, на който е изходния файл. има български, разбира се. най-добри резултати дава, когато пдф-файлът е без изчанчени форматирания, колони, таблици и картинки. т.е. чист текст.
                      Alfa 147 JTD 115 hp
                      ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

                      Коментар

                      Working...
                      X