Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко да и искам...?(Tempra)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко да и искам...?(Tempra)

    Здравейте,Драги Съфорумци!Да ви е честита Новата година!Сега и на въпроса-колко според вас мога да пойскам за колата ми??? Става въпрос дали да се мъча да я вкарам в бартер или по-добре да взема другата,а тази да опитвам да я продавам.Харесал съм кола за 4800/първа приказка/ и с напъване мога да я взема с кеш.От друга страна пък -какво да правя с Темпричката Не я хваля,но ако на нея и има нещо и мен ме боли...Затова не ми се ще джамбази да ми казват"колко струва фиЯт,па и комби".Дайте акъл,как да стане...
    Прикачени файлове
    ===============================
    // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
    ===============================

    #2
    Пусни я във форума в раздел продава.
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    Коментар


      #3
      ми не знам да го продавам ли или да го вкарам в бартер...
      ===============================
      // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
      ===============================

      Коментар


        #4
        Ако можеш да вземеш колата, която искаш и да избиеш част от цената като дадеш твоята е най-доброто решение, защото ако я пуснеш за продажба може да ти се завие свят от нагли купувачи, пък и ще и вземеш малко пари.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Виж първо дали въобще ще се навият на бартер и тогава го мисли.
          Marea Weekend HLX Jtd 110

          oO(_)____////____(_)Oo

          Коментар


            #6
            TIP написа:
            Виж първо дали въобще ще се навият на бартер и тогава го мисли.
            ...и ти си прав,ама съвета ти не ми помага.Мерси за мнението все пак.
            Прикачени файлове
            ===============================
            // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
            ===============================

            Коментар


              #7
              Глей ся...ако си фърлил мерак на некой Гоуф... съвети не даваме На тази Темпра цената не е много висока (знам от опит). Ако ти я вземат на бартер, цената ще е още по-ниска, щото после трябва и да я продават, пък такива много не се търсят.Най-добрия вариант е да си вземеш новата кола кеш, а паралелно да пуснеш за продаване комбито. Обаче си уцелил лош момент за продаване на кола, ми се струва... в тази световна криза доста хора се отказват да си сменят колите и си остават със старите.

              Коментар


                #8
                :D :D :D гоууффф... -за 4800 Знам,че "кризата"се спряга и за ползването на т.х.,но това не помага ли на търсенето напо-ефтинджос стоки(коли)
                ===============================
                // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                ===============================

                Коментар


                  #9
                  Абе то клиента купува колата не цената я продава , намери ли се клиент мисля че спокоино и 2500 можеш да и вземеш, ето и моята дедра за 2000 лева замина а беше 90ти набор на 19 год вече, климатика и не работеше и лятите джанти си свалих, верно колата си беше пушка от всякъде, само сипваш и караш все пак ми беше любимката и е глезена много. Но факт е че 2000 лева взех на мен пак ми се виждат малко но след проведена от мен анкета всички казват че съм на далавера, колко е вярно не знам на мен хич не ми се даваше ама много се заседя пусто и трябваше да я махна да не я гледам как седи на двора. Та така колега вземи си другата кола за да не си притиснат после ако продадеш темпрата и останеш без кола да бързаш да вземеш друга и да стъпиш на криво някъде а като вземеш другата пускаш тая за продан на по сносна цена щот ко е много евтина хората почват се съмняват че не е в ред, и си чакаш клиента а тои ще си кацне, тва е комби лесно ще се продаде, ще го вземе някои за работа да разкарва разни чудесии с него щот хем ще я вземе евтино хем ще му върши работа, дет викат хората- за всеки влак си има пътници.
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                  Коментар


                    #10
                    Колега,кажи нещо повече за темпрата.Един приятел търси нещо подобно,може да ги сфатосаме :D
                    Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                    Коментар


                      #11
                      мии...кво да кажа?За две години-около 1600лв.за "ъпдейт".Някои неща ги има в гаража,други не и те така...Има си винетка,гражданска,преглед-всичко до декември.Ловато с паспорти,прегледи и т.н.Акумулатор Варта в гаранция,5 ал.джанти и всичко сменено(нужно или по съмнение)Абе,трябва да се види с око-на приказки не става.Колегата(адаш)Slavi_Lancia ме съветва да не припирам много и аз съм съгласен.Не ми се дава колицатаза под 2100/2200.Без 08,01,2009г.съм на разположение да казвам за Темпрата.0899150019п.п.сега е с 14"джанти
                      Прикачени файлове
                      ===============================
                      // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                      ===============================

                      Коментар


                        #12
                        dzvera написа:
                        мии...кво да кажа?За две години-около 1600лв.за "ъпдейт".Някои неща ги има в гаража,други не и те така...Има си винетка,гражданска,преглед-всичко до декември.Ловато с паспорти,прегледи и т.н.Акумулатор Варта в гаранция,5 ал.джанти и всичко сменено(нужно или по съмнение)Абе,трябва да се види с око-на приказки не става.Колегата(адаш)Slavi_Lancia ме съветва да не припирам много и аз съм съгласен.Не ми се дава колицатаза под 2100/2200.Без 08,01,2009г.съм на разположение да казвам за Темпрата.0899150019п.п.сега е с 14"джанти
                        Колега това са оригинални 15ки фиат! Такива 14ки няма!! Успех с продажбата, днес се заблудих че я видях, ама не беше тя.. :D
                        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                        Коментар


                          #13
                          аз също съм на мнение да си вземеш новата кола и паралелно да пуснеш темпрата на няква цена , но не мн ниска после може да си се споразумеете с дадения човек.спокоино 2500 ги взимаш.в една автокъща преди 3-4 месеца видях една темпра седан,ми братче тя мн зле беше.вътре салона изтъркан и таблото някакси също мн мурдарско беше.боята вече заминала и беше 92-ра година(за екстри не помня) , та и искаха 2200.ти какви екстри имаш.предполагам си като мойте щото и аз съм S.W. п.п. а интересно ми е твойта колко коня е, че наскоро като си взимах въздушен филтър и продавача вика колко е 86 коня и аз не 75 , не бил чувал да има 75 коня
                          Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                          ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                          Коментар


                            #14
                            SilenceR написа:
                            ти какви екстри имаш.предполагам си като мойте щото и аз съм S.W.
                            Според мен всички комбита са повече или по-малко SW , щото според мен това е съкращение на американската дума за комби - station wagon. На британски е estate car.Дано не се лъжа, но мисля, че е точно това съкращение. Мързи ме да проверявам
                            She was only a whisky maker but he loved her still.

                            Коментар


                              #15
                              да всъщност си прав че това е съкращението буквално преведено нали.ама има някой без клима,някой имат пък airbag и т.н. http://www.fiat.hit.bg/ ето тука един линк има за тия който не го знаят.малко информацийка
                              Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                              ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                              Коментар

                              Working...
                              X