Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за покупка на безжичен рутер.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    WPA2 в комбинация с дълъг key от 64 символа не можеш никога да го разбиеш! Не можеш да ме убедиш!
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    Коментар


      #47
      Нека си пише човека, защо разваляш работата? :D:D:D А WPA2 наистина вече се разбива.

      Коментар


        #48
        @LiGuru - WPA2, не WEP !!!За целта само ще кажа, че ми трябваха 3 денонощия нон-стоп на машина с QUAD SLI, kато ключа беше кратичък !!!А пък ти за 30 мин, че и с PDA. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #49
          То без SLI не става, само то е помогнало .

          Коментар


            #50
            Да, не случайно пиша QUAD SLI, защото процесора е без значение.http://www.engadget.com/2008/10/13/e...to-crack-wpa2/
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #51
              В такъв случай поднасям искрените си извинения, грешката е моя. Съжалявам за ехидната забележка.Дано повече хора във форума се научат да си признават грешките а не да носят от 100 кладенеца вода само и само да излезнат прави.

              Коментар


                #52
                emzo написа:
                @LiGuru - WPA2, не WEP !!!За целта само ще кажа, че ми трябваха 3 денонощия нон-стоп на машина с QUAD SLI, kато ключа беше кратичък !!!А пък ти за 30 мин, че и с PDA. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                И според теб не знам каква е разликата така ли? Или може би в автофорум е мястото да си мериме кракерските умения. Това на теб колко и какво ти е трябвало си е твой проблем. Сигурно и некое известно аеро тулсче си ползвал, аре нема нужда......

                Коментар


                  #53
                  И като ми кракнете паролата та к’во, аз съм си пуснал филтър по МАК - а него кракнете....майстори...Само два МАК-а могат да имат достъп до ресурси - на лаптопа и на Айфона ми...С едно от двете трябва да разреша достъпа на трето.А влизането до рутъра за да се натисне РЕСЕТ - си е чиста проба взлом и се категоризира по друг начин от което и да е законодателство.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #54
                    Yavor написа:
                    И като ми кракнете паролата та к’во, аз съм си пуснал филтър по МАК - а него кракнете....майстори......
                    Locally administered MAC

                    Коментар


                      #55
                      Какво съм ползвал само ще си гадаеш.А ти можеш да си мечтаеш за 30 минутно разбиване с PDA.Но за едно си прав ! Тук не е мястото да спорим за тези неща.@Yavor - МАСа е най-малкия проблем Темата отдавна се изчерпа и ще се превърне в спор, модераторите май е време да я локнат.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #56
                        Аз го бях казал и в една друга тема, която се превърна в спор от такъв тип -> Вече ме е страх да влизам във форума..тука всичките сте адските хакери/кракери и т.н.
                        Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                        ...E90..incoming..!!

                        Коментар


                          #57
                          и аз се чудих кога ще го напиша туй,ма си е тай колеги мн.сте агресивни тук,за др.места незнам,давайте го по споко няма нужда да си тровим и разнообразието коет ни е оостанало,форума.Аре стига сам писал,че незнам за вас ма аз кат вида голям одговор се плаша и го дойзчитам по-рядко от колкото по-малкото писание,заради това и аз по-малко да пиша.

                          Коментар


                            #58
                            emzo написа:
                            Темата отдавна се изчерпа и ще се превърне в спор, модераторите май е време да я локнат.

                            Коментар


                              #59
                              Май колегата отдавна си е купил рутера ...

                              Коментар

                              Working...
                              X