Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шантави молби от добрия старец (Коледа/Мраз)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Шантави молби от добрия старец (Коледа/Мраз)

    Вчера ходихме на кафе в един много близък приятел. Той си има сестричка в 8-ми клас. Приятеля си гони магистратурата в Русенския и си търси работа по специалността. Т.е. имат 7 години ралзика.Реших да се базикна с хлапето и я питам "Какво писа в писмото до Дядо Коледа в Лапландия" а тя отговаря "Да дойде и да вземе батко някъде за 2 месеца" Какво сте подочули под елхата вие?

    #2
    Re: Шантави молби от добрия старец (Коледа/Мраз)

    Humppa написа:
    Реших да се базикна с хлапето и я питам "Какво писа в писмото до Дядо Коледа в Лапландия" а тя отговаря "Да дойде и да вземе батко някъде за 2 месеца"
    Като бях "подготве" , демек 8 клас, една съученичка ходеше всеки месец на гинеколог, да се проверява дали не е бременна

    Коментар


      #3
      Re: Шантави молби от добрия старец (Коледа/Мраз)

      ogi28b написа:
      Humppa написа:
      Реших да се базикна с хлапето и я питам "Какво писа в писмото до Дядо Коледа в Лапландия" а тя отговаря "Да дойде и да вземе батко някъде за 2 месеца"
      Като бях "подготве" , демек 8 клас, една съученичка ходеше всеки месец на гинеколог, да се проверява дали не е бременна
      Еми ако е била шавлива,що не?

      Коментар


        #4
        Re: Шантави молби от добрия старец (Коледа/Мраз)

        ogi28b написа:
        Като бях "подготве" , демек 8 клас, една съученичка ходеше всеки месец на гинеколог, да се проверява дали не е бременна
        то това си е подарак от щъркела,а не от дядо Коледа
        "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
        не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

        Коментар


          #5
          на мен ми донесе една туба с усилвател blaupunkt
          uno-1.5i понто 1.2i

          Коментар

          Working...
          X