Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво Ви се падна от питката с късмети?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво Ви се падна от питката с късмети?

    Ние както всяка година бутаме яко късмети, за да има за всички по много. Тая година ложих на зъба, най-тъпия (според мен) късмет, а именно: "Късмет". Падна ми се за поредна година "Любов" и "Ново жилище" Майка взе парата за 3та поредна година, щото си я натъкмява и после татко и отчупва тооочното парче..Ще я изоблеча догодина! Така де и аз да съм напреде с 50ст. без данъци по Коледа... :D
    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

    #2
    Парата ми се падна ...Това е от години! А иначе от училище ми се падна мързела и че ще ми се отвори парашута, няма да ми пият шута

    Коментар


      #3
      Сигурно ще ми се падне Мързела
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #4
        Либоф

        Коментар


          #5
          Парата.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Айде сега, на всички Ви парата все се пада...как така.. Yellow_Flash_Colorz_PDT_49 Иначе добре че се пада парата, че с тия Фиати... На мен Любов се падна, не ми се мисли какво ще трябеа да правя за да си поправям Фиата Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

            Коментар


              #7
              В нашия скромен дом баницата с късметите се консумира на 1 януари,а питката с парата е днес-традиции.Като малко дете все ми се падаше паричката,естествено защото работата беше нагласена.След като спряха с тази манипулация,нямам спомен да ми се е падала ПП Не е ли рано за питката още е 9 часа? При нас все още се готви...

              Коментар


                #8
                При нас имаше само пара и тя се падна на мен . Другите къмети не се ли слагаха в баницата за Нова год?
                Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                Коментар


                  #9
                  Еми по традиция се бутат разни копчета и пръчки по питката, у нас обаче слагаме 16 късмета (средно на всеки от семейството по 4), за да е по-интересно...и да няма сърдити (преди като деца много се цупехме като нямаме късметче и затова така...) Иначе на нова година си се слагат в баницата пак. Най-интересното при мен, е че от 3 години все любов ми се пада и от питката и от всяка баница на нова година... пък де е любовта не знам... освен догодина да скрия някой мъж под наем в питката.
                  Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                  Коментар


                    #10
                    Бебе..... / ще стана кат коч за разплод, малиииии..../

                    Коментар


                      #11
                      парата от години ми се пада и сега пак, весели празници на всички :D
                      Fiat brava 1.4/12v mart 97(бензин-газ)

                      Коментар


                        #12
                        За първи път от много години ми се падна паричката...Иначе весело изкарване на всички
                        Marea 1.6 16v

                        Коментар


                          #13
                          Хм, черната Алфа 156, дето си я бях заплюл, отиде при сестра ми Аз останах с едно желязно левче, добре че жената удари двустаен апартамент! Ай, наздраве и хубава вечер на всички!!!
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                          Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                          Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                          Коментар


                            #14
                            На мен ми се падна "здраве", не че е лошо ама исках милиона Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 . Него бих заменил за любов попринцип, че все материалистки ми се падат Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                            www.CarProfi-BG.com
                            Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                            Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                            Най-атрактивните цени в София!

                            Коментар


                              #15
                              crush написа:
                              На мен ми се падна "здраве", не че е лошо ама исках милиона Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 . Него бих заменил за любов попринцип, че все материалистки ми се падат Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                              Иначе на мен ми се падна любов, може да измислим някой бартер тогава... щото здраврто си е здраве, барем оздравея по-скоро след катастрофата...
                              Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                              Коментар

                              Working...
                              X