Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

АКТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    След като са ти го взели, защо питаш дали го взимат? Акта ти замества талона.
    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

    Коментар


      #17
      Като талона си е в мен от какъв зор да си плащам акта?! Странно ми се вижда!
      F31 BMW 320d

      Коментар


        #18
        там е проблема ,че не си спомням дали ми го взеха ,защото за пръв път ми пишат акт и малко се ошашавих
        Fiat Marea Weekend 1.8 `99 ELX

        http://www.flirt4e.com/test.php?tid=360849411

        Коментар


          #19
          Колега изобщо не е така, както си мислиш - отиваш и плащаш, и ти връщат талона... Като отидеш, сигурно няма да са си свършили работата, и ще трябва да си подновиш акта, което не означава да правиш ново нарушение де...

          Коментар


            #20
            щом са ти дали акт значи са ти чокнали талона, сега ще караш с акта докато не излезе в Кат за да го платиш, има да чакаш дълго касто го платиш ти връщат талона
            Пунтак 1.1 с лека измама под капака

            Коментар


              #21
              мерси за отговорите ... някой беше написал защо не съм дал 10 лв ... и отговора ми е , защото дребните неща правят живота ни такъв какъвто е... ако бях дал 10 лв нямаше да знам ,че се взима талона!ако бях дал 10 лв и аз щях като се напия да викам "не на корупцията"(това сигурно не го разбрахте)ако бях дал 10 лв колегА , щях да ощетя вас !помислете малко и ще разберете (колега) ... щях да спестя 40-50 лв ... но щях да съм в + за корупцията а и като се сетя ,че само до преди 3 месеца пуших и на месец заминаваха към 90-100 лв не смятам , че с корупция аз или някои е забогатял
              Fiat Marea Weekend 1.8 `99 ELX

              http://www.flirt4e.com/test.php?tid=360849411

              Коментар


                #22
                Zlatev написа:
                мерси за отговорите ... някой беше написал защо не съм дал 10 лв ... и отговора ми е , защото дребните неща правят живота ни такъв какъвто е... ако бях дал 10 лв нямаше да знам ,че се взима талона!ако бях дал 10 лв и аз щях като се напия да викам "не на корупцията"(това сигурно не го разбрахте)ако бях дал 10 лв колегА , щях да ощетя вас !помислете малко и ще разберете (колега) ... щях да спестя 40-50 лв ... но щях да съм в + за корупцията а и като се сетя ,че само до преди 3 месеца пуших и на месец заминаваха към 90-100 лв не смятам , че с корупция аз или някои е забогатял

                Коментар


                  #23
                  Zlatev написа:
                  мерси за отговорите ... някой беше написал защо не съм дал 10 лв ... и отговора ми е , защото дребните неща правят живота ни такъв какъвто е... ако бях дал 10 лв нямаше да знам ,че се взима талона!ако бях дал 10 лв и аз щях като се напия да викам "не на корупцията"(това сигурно не го разбрахте)ако бях дал 10 лв колегА , щях да ощетя вас !помислете малко и ще разберете (колега) ... щях да спестя 40-50 лв ... но щях да съм в + за корупцията а и като се сетя ,че само до преди 3 месеца пуших и на месец заминаваха към 90-100 лв не смятам , че с корупция аз или някои е забогатял
                  Винаги подаваш и другата страна, а колега? Отде се извъдихте такива морални...

                  Коментар


                    #24
                    PASSARELLA написа:
                    Zlatev написа:
                    мерси за отговорите ... някой беше написал защо не съм дал 10 лв ... и отговора ми е , защото дребните неща правят живота ни такъв какъвто е... ако бях дал 10 лв нямаше да знам ,че се взима талона!ако бях дал 10 лв и аз щях като се напия да викам "не на корупцията"(това сигурно не го разбрахте)ако бях дал 10 лв колегА , щях да ощетя вас !помислете малко и ще разберете (колега) ... щях да спестя 40-50 лв ... но щях да съм в + за корупцията а и като се сетя ,че само до преди 3 месеца пуших и на месец заминаваха към 90-100 лв не смятам , че с корупция аз или някои е забогатял
                    Винаги подаваш и другата страна, а колега? Отде се извъдихте такива морални...
                    от където се въдите и вие без морал ,без чест.... но се раждаме с акъл без да се засягаш
                    Fiat Marea Weekend 1.8 `99 ELX

                    http://www.flirt4e.com/test.php?tid=360849411

                    Коментар


                      #25
                      Ммммммм нямаше ли един регламент, който казваше, че можеш да се предвижиш до място, където да отстраниш проблема. Да ти изгори крушка е толкова относително....... и какво по дяволите- не знаех, че има тука такава Emoticon: ->
                      "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                      Коментар


                        #26
                        ако са ти взели талона ,като отидеш след 30 дена в Кат ще ти го върнат ,не бой се .за в Бъдеще да знаеш ,че ако то пишат АКТ но забравят да ти вземат талона :D гледаш да си тръгнеш по бързо и късаш акта (така също не си в + на корупцията ,а допълнително насърчаваш полицаите да пишат актове ) А даването на подкупи ,рушвети и т.н. си е въпрос на личен избор .Аз лично давам ,защото ми излиза по -еФтино
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #27
                          tomazo написа:
                          ако са ти взели талона ,като отидеш след 30 дена в Кат ще ти го върнат ,не бой се .за в Бъдеще да знаеш ,че ако то пишат АКТ но забравят да ти вземат талона :D гледаш да си тръгнеш по бързо и късаш акта (така също не си в + на корупцията ,а допълнително насърчаваш полицаите да пишат актове ) А даването на подкупи ,рушвети и т.н. си е въпрос на личен избор .Аз лично давам ,защото ми излиза по -еФтино
                          Ще ти го върнат талона СЛЕД като си платиш акта Отмина тая работа да ти праскат актове и като мине 1 месец ти връщат талона и ти плащаш акта на куково лято. А талонът при всички положения го взимат като ти напишат акт. Идеята е, че като мине месеца, в който можеш да караш с акта и ти излезе наказателното постановление, ще ти върнат талона чак като платиш. НО във времето, в което не си платил, а си върнал акта и НЕ си си взел талона, можеш да караш с НП пак в рамките на 1 месец. Ако обаче самият акт е свързан с отнемане на книжката за определен период и това ти го напишат в НП, то в полицията (НЕ В КАТ!!!, там вече НЕ се плащат и получават НП!) трябва да уточниш, че ще обжалваш в съда и ще караш 1 месец с НП, както е по закон като твое право. Ако върнеш книжката и после решиш да обжалваш, забравяш да караш колата докато съдът се произнесе в нечия полза.

                          Коментар


                            #28
                            Здравейте колеги!Понеже не искам да пускам друга тема,реших да пиша тука.Бихте ли ми казали какво е провинението при нарушение за неправилно изпреварване!!..(като глоба и контролни точки)!
                            Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
                            Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

                            Коментар

                            Working...
                            X