Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

помагайте.Искам да си купя ски ботуши.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    помагайте.Искам да си купя ски ботуши.

    Здравейте,търся си от мн.време ски ботуши,2-ра употреба,мога да си позволя.Значи,ако некой има за продан знае как вървят цените ще ми помогне мн.Чувах,че в София има битак/пазарче/за ски пренадлежности и ако някой столичанин,колега ми каже каде се намира или ми драсне няква цена за ски ботуши,ще сам му крайно признателен за помоща.Моля ви.

    #2

    Коментар


      #3
      Ски принадлежности се продават всяка зима точно до националния стадион "Васил Левски" на паркинга от към сектор...а сега де,май Г се пада.Но нямам представа за цените.

      Коментар


        #4
        мн.благодарско,задалжен сам ти,ама да знаеш и кой ден се провежда или всеки ден е тва базарче.

        Коментар


          #5
          Почти съм сигурен,че е всеки ден.

          Коментар


            #6
            страшен си,и сега,ако се намери някой др.мил колега да каже и кви пари варвят едни ски ботуши да знаем хората от провинцията,защото мисля,че ще искат и др.хора таз информация,може да се заключва темата.Има в града един голям спортен магазин,ма за там неща и да си помисля,че тез приспособления са от 259 до 399лв. за размер като за мен 42. Мерси колега.

            Коментар


              #7
              vin_d написа:
              страшен си,и сега,ако се намери някой др.мил колега да каже и кви пари варвят едни ски ботуши да знаем хората от провинцията,защото мисля,че ще искат и др.хора таз информация,може да се заключва темата.Има в града един голям спортен магазин,ма за там неща и да си помисля,че тез приспособления са от 259 до 399лв. за размер като за мен 42. Мерси колега.
              когато си купуваш ски обувки е добре да са нови .за да ти напаснат по крака и прочие ,така за малко повече при се лишаваш от излишни болежки и неприятности .в СЛС има стари модели намалени на по 200-240 лева ,но като цяло всичко зависи от това как караш ,къде и т.н. С обувките баш не бива да се прави компромис а поне 5 години ще ги ползваш ,ако не и повече
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                мерси колега,аз нямам кой знай какъв опит,ма имаме тук ена месност с хижа,даже и влек,малко нанадолнище за парзалка и тва е,ма не се знае м/е да се отиде и на ски курорт.Каде е тва СЛС.

                Коментар


                  #9
                  СЛС е спортен магазин в София ,сега видях ,че си от Търговище .Пред стадион Юнак ,става събота и неделя пазара за ски стоки ,Обувки втора ръка можеш и за 80 лева да си купишНо трябва да пробваш задължително .Сам си прецени каква инвестиция ще направиш ,според това колко пъти ще караш ски в годината
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    и последно,стадион Юнак и Васил Левски едно и сащто ли е,щот др.коега ми писа,че има и пред Васил Левски,базар.Благодаря за инфото.

                    Коментар


                      #11
                      Колега, от думите ти не ми става ясно дали разбираш от това, което искаш да купиш. Имаш ли опит като скиор или сега започваш? Обувките са най-важното в една екипировка, така че не прави компромиси с тях. Има много форуми, където темата е обсъждана и дава поне начален поглед върху ски обувките. Там също се предлагат обувки и то от хора, които разбират от тях. Наистина на стадион Юнак можеш да намериш много обувки, като цените варират средно от 100 до 200 лева, което погледнато от гледна точка на HEAD Ezon в Метро не е кой знае колко по-евтино от читава обувка на битака.Поздрави и ако има нещо - питай!
                      Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

                      Коментар


                        #12
                        опита ми е малко повече от начинаещ,знам,че са си важни ботушите се пак ти пазят глезена и кракъ от натрошаване/да не се случва/,и да се откачат сами от ските,ма ми се сртува,че тва го прави автомата на тях,имам щогоде хубави ски,3ри чифта едните некарани,и автомати на някой,и не искам да ми седат само,запален са по тоз спорт и ако знаеш каде точно да влеза за да науча нещо повече,ще сам ти благодарен.

                        Коментар


                          #13
                          vin_d написа:
                          и последно,стадион Юнак и Васил Левски едно и сащто ли е,щот др.коега ми писа,че има и пред Васил Левски,базар.Благодаря за инфото.
                          За един и същи базар става дума.

                          Коментар


                            #14
                            Купи си нови, тези неща се купуват 1 път!! Аз си купих от въпросното базарче и на 2рото каране се счупи езичето отпред което влиза в автомата! Бяха залепени така че да не си личи...
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              #15
                              КОлега,купи си нови обувки!Какво правим,ако предишният собственик е бил с гъбички по краката и те се прехвърлят на твоите?Купуваме лекарства и имаме неприятности.Не се стискаи,а си купи нови обувки!
                              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                              Коментар

                              Working...
                              X