Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте съвет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте съвет

    Искам да споделя с вас колеги какво ми се случи днес.По обед/както всеки ден/ получих съобщение от Глобул-от 777.Става въпрос за играта за Мерцедесите,в която участвам почти от началото.Имам не малко събрани точки,но не това е важното.Та да се върна на думата си.Съобщението гласеше: Димитър,току що спечели Мерцедес.Отговори на следващият въпрос и прехвърли точките си за днешния...В първият момент останах като гръмнат-викам си-бах маааму верно това ми се случва....Реших да звънна за всеки случай на "Услуги".Споделих какво съобщение съм получил от тях и моменталната реакция беше: Съжаляваме господине,но се е получила системна грешка.Системата погрешно ви е изпратила SMS и не сте печеливш.Печелившият е уведомен до 12ч на обед-а аз получих SMS-а в 13.16ч. Викам й на служителката отсреща-Ейййй не мислите ли че може да докарате някой инфаркт на някой човечец с по-слаба психика... Отговор: ами съжаляваме господине,но системна грешка....Теглих й една... и затворих.Та сега мога ли с този SMS да си търся аз Мерцедеса :D -все пак системата си ме е избрала/май е объркала техният човек/ И те така-чудя се дали да се заяждам с тях или не си струва/м/у другото имам голяма адвокатска кантора зад мене,но дали изобщо да ги занимавам/...Ако някой друг е получил такъв SMS нека сподели-явно няма да съм единственият
    LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
    LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
    LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
    Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
    Grande Punto 1.2 LPG

    #2
    дд

    аз ако сам на твое място 6те ги осъда
    fiat tipo 1.6mi 75k.c 1994
    alfa 145

    Коментар


      #3
      Re: Дайте съвет

      mitaka_71 написа:
      Димитър,току що спечели Мерцедес.Отговори на следващият въпрос и прехвърли точките си за днешния..."
      Колега, не знам как се казаваш, явно Димитър (съдейки от ника ти), но ако си цитирал съвсем точно получения СМС, то от него не става съвсем ясно, дали мерцедеса е спечелен от ТЕБ или от някой друг Димитър... Дори ако се подходи логически е точно 2-то, защото ти предлага да продължиш с точките си в играта, а логиката би била, че точките ти се нулират при спечелване. Но все пак - не знам какви са правилата де, че съм към друг мобилен оператор и не я играя тази игра.
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        Re: Дайте съвет

        Sandeto написа:
        mitaka_71 написа:
        Димитър,току що спечели Мерцедес.Отговори на следващият въпрос и прехвърли точките си за днешния..."
        Колега, не знам как се казаваш, явно Димитър (съдейки от ника ти), но ако си цитирал съвсем точно получения СМС, то от него не става съвсем ясно, дали мерцедеса е спечелен от ТЕБ или от някой друг Димитър... Дори ако се подходи логически е точно 2-то, защото ти предлага да продължиш с точките си в играта, а логиката би била, че точките ти се нулират при спечелване. Но все пак - не знам какви са правилата де, че съм към друг мобилен оператор и не я играя тази игра.
        Все си мисля че ако е друг Димитър би следвало да не пращат съобщението на моя номер ами на неговият/на другият Димитър/ :D .А съобщенията са им стандартни: изпрати смс и си прехвърли точките или пък: отговори на следващият въпрос...
        LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
        LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
        LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
        Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
        Grande Punto 1.2 LPG

        Коментар


          #5
          разрови сенещо много съвпадения..я викни господарите, поне да те гледаме по телевизията :D
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Искай си колата- бой до дупка -най малкото докажи , че системата им дава грешки-Господари на Ефира- дай гласност. 1 000 000 абонати по ....лв. за SMS толкова печелят за един ден, че ще ти дадат колата само да им се махнеш от главите Давай смело- от опит глава не боли.........
            "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

            Коментар


              #7
              Току що отново разговарях с оператор на Глобул.Отново обясних ситуацията и продиктувах какво пише в съобщението: "dimitar %WN% toku shto specheli Mercedes..." В обедният разговор отговорът беше както ви казах че е грешка на системата.Познайте сега какво ми отговориха :D Че тези символчета-%WN% е името на печелившият и аз просто съм бил уведомен че тези "символчета" са спечелили Мерцедеса :D И друго-в 17.08ч получих и друг SMS че B.Gr.Prodanov спечели вчерашният Мерцедес, а Y.N.Nikolova е участника спечелил седмичният Мерцедес Интересното е друго.Всеки ден почти по едно и също време- 12-13ч на обед уведомяват играчите кой е спечелил от предишният ден/поне аз всеки ден получавам тогава съобщенията/...Днес освен това което получих в 13..ч се "пъкна" и това в 17..ч Явно нещо са се подпушили :D :D :D Баси и системата имат тези Наистина мисля тази вечер да завъртя 2-3 телефона и да се консултирам...Пък дето казвате може и да им натресем "Господарите"-ако им се види интересен случая PS Нека някой който играе да каже дали днес към 13..ч е получавал SMS с името/тези символи/ на печелившия,защото ако всички са получили такъв SMS то тогава е ясно че някой е спечелил,но пък защо тогава е само едно име като трябва да са 2-като във второто съобщение...Има доста разминавания и въпроси...PS 2 М/у другото това %WN% мислех че е някакъв поздрав на системата/примерно като намигане след името ми/ и не му отдадох първоначално значение.
              LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
              LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
              LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
              Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
              Grande Punto 1.2 LPG

              Коментар


                #8
                Колега аз играя от доста време и ми пращат СМС между 13.00 и 14.00 но ако на мен ми се случи това ще ги съдя аз ВИВАТЕЛ ги съдих и спечелих,защо да не се пробвам и на ГЛОБУЛ.Ама няма вече да играя имам 75 лв сметка за миналия месец,този ми е 93 лв.Имам 27,790 точки

                Коментар


                  #9
                  Ще трябва да си я делите с един приятел и той получи към 13:30 същия текст :D

                  Коментар


                    #10
                    Всеки ден получавам поне по 6 есемеса от Глобул за мерцедесите. Първият обикновено започва така: "..., днес еди кой си спечели мерцедес". Мисля, че си се подвел поради съвпадението на имената.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      http://www.kaldata.com/comments.php?catid=3&id=39572
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        #12
                        Господарите на Ефира вече са уведомени-написах им цял ферман :D Ако се заинтересуват,очаквам да се свържат с мене
                        LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
                        LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
                        LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
                        Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
                        Grande Punto 1.2 LPG

                        Коментар


                          #13
                          trace написа:
                          http://www.kaldata.com/comments.php?catid=3&id=39572
                          Продължението: http://news.ibox.bg/news/id_299909264

                          Коментар


                            #14
                            Edit:=>
                            Мтел правиха два пъти такива игри - веднъж даваха кабриолет Мазда ако не се лъжа и наскоро - Поло.Май и двата пъти бяха глобени
                            ПП Колега смяташ ли,че ако беше спечелил щяха да те известят с СМС?Всеки ден изпращат на всички името на дневния победител,а димитър не е рядко срещано име.Просто си хабиш нервите.Някак си ми се вижда несериозно да известяват победителите ,чрез смс,макар да няма невъзможни неща

                            Коментар


                              #15
                              Тези глоби се налагат за всички игри с по големи печалби. Просто законът е такъв и още като е замислена играта е отчетено ще има глоба в някакъв размер.Сега просто обжалват за да минат по тънко.Мтел правиха два пъти такива игри - веднъж даваха кабриолет Мазда ако не се лъжа и наскоро - Поло.Май и двата пъти бяха глобени.И тях са ги глобили 150 000 лв. Ето линк http://pazari.dnevnik.bg/show/456508/

                              Коментар

                              Working...
                              X