Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Този малко се е ядосал

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Този малко се е ядосал

    http://noisydecentgraphics.typepad.c...iat-is-ve.html
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    #2
    Аууу...

    Коментар


      #3
      Еми да... за нова кола си е малко хард положението! Уцелил е гредата... от чувала с таковата е набарал онаковата!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Я някой да преведе

        --------------------

        Коментар


          #5
          Добър пример за това, какво трябва да се направи, ако не ти обслужват колата, когато е в гаранция....
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            Huku написа:
            Я някой да преведе
            Пише, че колата е изключително ненадеждна, от закупуването като нова е сменил 2 съединителя, 2 цилиндъра, 2 маховика, 2 пъти серво е сменял... Yellow_Flash_Colorz_PDT_25
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #7
              ele написа:
              Huku написа:
              Я някой да преведе
              Пише, че колата е изключително ненадеждна, от закупуването като нова е сменил 2 съединителя, 2 цилиндъра, 2 маховика, 2 пъти серво е сменял... Yellow_Flash_Colorz_PDT_25
              Тъкмо щях да превеждам, но колежката ме е изпреварила :D Браво задето знае такива специфични чаркалаци на чужд език! Остава само да допълня, че накрая се казва "Откакто е нова - само ядове!"
              She was only a whisky maker but he loved her still.

              Коментар


                #8
                ele написа:
                Добър пример за това, какво трябва да се направи, ако не ти обслужват колата, когато е в гаранция....
                За пръв път съм абсолютно съгласен с теб.
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  Баси антирекламата. Ама и аз да съм и аз ще го направя това. Не знам само дали от ФИАТ няма да го съдят за уронване на престижа или нещо такова.
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    #10
                    style34 написа:
                    Баси антирекламата. Ама и аз да съм и аз ще го направя това. Не знам само дали от ФИАТ няма да го съдят за уронване на престижа или нещо такова.
                    А той човека да ги съди ли, че са му продали боклук? Още повече, че гледам е баничарка, т.е. служебна или със сигурност се върши някаква работа с нея и като седи по цели седмици в сервиза нали се сещате кой е назад? Със сигурност не ФИАТ.
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #11
                      Tова е по-добро от това да ги съдиш. Един познат си купи преди 2 години шевролет (и то на изплащане) и на, мисля, 10000 му се запалил двигателя. Отказват му всякаква гаранция, застрахователя и той не плаща, сега ги съди, обаче си плаща вноските.... аве - гадна история...
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #12
                        sachma, аз човека го подкрепям напълно. Просто не знам дали Фиат могат и имат основание да го съдят. Все пак много по-лесно е за Фиат да осъдят него, отколкото той тях. Със сигурност имат клаузи в договора за продажба, в които са си вързали гащите добре. А че много от новите коли дават дефекти е ясно. Вчера видях Ауди А6 последната генерация, закъсало на едно кръстовище в София или пък може и бензина да му е свършил
                        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                        Коментар


                          #13
                          ele написа:
                          Huku написа:
                          Я някой да преведе
                          Пише, че колата е изключително ненадеждна, от закупуването като нова е сменил 2 съединителя, 2 цилиндъра, 2 маховика, 2 пъти серво е сменял... Yellow_Flash_Colorz_PDT_25
                          Мерси

                          --------------------

                          Коментар

                          Working...
                          X