Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Специалисти по изпреварване!!?!?!?? Осъзнайте се!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Re: Специалисти по изпреварване!!?!?!?? Осъзнайте се!

    Rokambol написа:
    ...Съжалявам за жертвите на поредното безумство, но понякога има фактори, които умишлено или не се пропускат. Както знаете, мътрвия почти винаги носи вината.
    Прав си, но донякъде. Предпочитам да карам зад камион и да дишам гнусен дим (в крайна сметка за предотвратяване на това са направени клапите за външния въздух) отколкото духът ми да наблюдава от високо, как близките ми дишат тамян в моя чест! Често липсата на търпение струва скъпо.Ето един пресен пример за градска малоумщина от днес!
    Прикачени файлове
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #32
      В неделя се върнахме от 10 дневна обиколка на България. Какво да ви кажа...не ми се коментира изобщо. Погнусен съм от българския шофьор.Снимката я оставам без коментар.

      Коментар


        #33
        Re: Специалисти по изпреварване!!?!?!?? Осъзнайте се!

        Vladim написа:
        Прав си, но донякъде. Предпочитам да карам зад камион и да дишам гнусен дим (в крайна сметка за предотвратяване на това са направени клапите за външния въздух) отколкото духът ми да наблюдава от високо, как близките ми дишат тамян в моя чест! Често липсата на търпение струва скъпо.Ето един пресен пример за градска малоумщина от днес!
        Съгласен съм, аз лично, постъпвам малко по друг начин - връщам газта и изоставам достатъчно от предната машина.Снимките просто няма смисъл да коментираме - ежедневие
        Fiat Marea 1.8i 16V
        Fiat Tipo 1.4i 8V
        Fiat Punto 1.6i 8V
        www.italauto-bg.net/forum/

        Коментар


          #34
          http://www.dnes.bg/article.php?id=58971Равносметката от началото на годината ...

          Коментар

          Working...
          X