Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Към МОДЕРАТОРИТЕ: Проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Към МОДЕРАТОРИТЕ: Проблем

    Ще помоля, някой от модераторите или пък компетентното лице в случая да ми обясни:Защо имам 255 предупреждения!? Предполагам, че сте ми ги сложили така да си имам няколко, ако нещо стане...? Обаче рекох - да са 50 айде, да са 100-ина - иди дойди...айде нека са 200, обаче 255!? Yellow_Flash_Colorz_PDT_41

    #2
    Re: Към МОДЕРАТОРИТЕ: Проблем

    PASSARELLA написа:
    Ще помоля, някой от модераторите или пък компетентното лице в случая да ми обясни:Защо имам 255 предупреждения!? Предполагам, че сте ми ги сложили така да си имам няколко, ако нещо стане...? Обаче рекох - да са 50 айде, да са 100-ина - иди дойди...айде нека са 200, обаче 255!? Yellow_Flash_Colorz_PDT_41
    Eeeeeeee що се оплакваш - я виж колко са търпеливи модераторите - 255 предупреждения и още не са те баннали.
    Punto SX 1.1 55

    Коментар


      #3
      Хъм, доста си го закъсал...Още малко и ще имаш повече предупреждения отколкото мнения :D
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #4
        Ами защото предупрежденията са 8 битови, и няма как да са повече от 255 (2^8 = 256, ама започват от 0, и така) . Гадното е че като цъкнеш да видиш причините, и излиза текст че нямаш нито едно Съжалявам че ти оспамих темата, ама майтап да има!

        Коментар


          #5
          ogi28b написа:
          Ами защото предупрежденията са 8 битови, и няма как да са повече от 255 (2^8 = 256, ама започват от 0, и така) . Гадното е че като цъкнеш да видиш причините, и излиза текст че нямаш нито едно Съжалявам че ти оспамих темата, ама майтап да има!
          Именно, че нямам, пък бройката им 2 на 8-ма Пази боже, ако ги направят 64 битови

          Коментар


            #6
            А сега. Така ти се пада То човек да не остане без предупреждение и айдеее 255
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              #7
              Нямаш придупреждения....нещо с базата, ще се опитам да го оправя.
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Намаляха на 254
                Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                Коментар


                  #9
                  Ако GTipo не може да го оправи - и модераторите не могат.Освен пак да ги направим 255 Не се притеснявай, ти си ни талисман

                  Коментар


                    #10
                    Сега ще влезеш в историята като най-големият СПАМър в нета.... ...еле пък дали някой е имал толкоз предупреждения, а....

                    Коментар


                      #11
                      Може някой юзър от дата.бг, но и там не са толкова търпеливи модераторите
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #12
                        Е...както и да е - 254 - 254! Колкото, толкова...няма да го тъним сега, я!

                        Коментар

                        Working...
                        X