Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратен завой.....по италиански!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Re: Обратен завой.....по италиански!!!

    SHB написа:
    ele написа:
    SHB написа:
    ele написа:
    4o4kata написа:
    поредният убиец - кво му е интересното
    Интересно е много даже,само да се прави на места за тази цел(писта примерно).Един приятел така ми изкара ангелите с Е34 520 на Тодор каблешков на ляв завой за Гоце делче,червено е за нашата лента ,късно вечерта и няма движение и дрифт в насрещносто,само дето нямш никаква видимост в ляво,в този момент може някой тамън да хваща зеленото...е щом ви пиша начи имахме късмет.
    Да, интересно е, само че в случая не се прави на писта а на пътя, и то на място, от където често минавам. Това, че няма коли не дава право на някой да се прави на интересен - пък и не само коли се разхождат по пътя - има и пешеходци - каква е гаранцията, че няма водачът да изгуби контрол? Никаква! Като иска да се прави на голяма работа - има писти - плащаш, караш... По-скоро другите са имали късмет, не ти, за това, че са били точно на този път точно в този момент... бях свидетел точно на такава гъзария, в която един човек нямаше късмет... а за гъзарите - не ми пука, ако ще и да пукнат.
    Конкретно в описаната ситуация късмет имах баш ,че нямаше кола в насрещното,защото беше доста късно ,примерно след 23 часа и пешеходци нямаше,но иначе съм съгласен че подобни изяви са опасни за всички участници в движението.Е това гъзарите,че "трябва да пукнат" е доста карайно изказване ...С другото което сподели колегата също съм съгласе,а именно че на всеки му се приискава някой път да вдигне адреналина,и на мен би ми дошло да направя подобна "маневра",но за добро или за зло Фичи не е способен на такива спортни подвизи и си карам по закон Божи. Като стана въпрос за самоубийци,вчера станах свидетел на христоматиен пример за игра с огъня.На западния околовръстен път,посока люли,при непрекъсната освеа линия някакъв човек с Опел,му писна по едно време да кара в колоната и тръна да изпреварва,пред мене има една кола и самосвал обаче вече наближава завой и няма видимост и аз намалих за да се мушне този,обаче той реши че е достатъчно смел да продължи да си изпреварва,в същия миг в който се престрои пред самосвала от завоя се показа 111 (автобус)...2 секунди да се беше забавил щяха да се режат ламарини....Е така явно стават повечето катастрофи,от глупост.При наличие на маркировка,прилична настилка,добро време....
    Не съм казала, че гъзарите трябва да пукнат, казах, че не ми пука ако се утрепят на пътя. Има разлика. Преди около година един такъв гъзар прелетя на червено (беше 2 часа след полунощ и се движеше с поне 90) и се трясна в един опел, който минаваше на зелено. Ко направи гъзара - излезе и започна да си оглежда щетите, а младежът се гърчеше в колата. Добре, че помете предницата, ако беше ударил вратата, не ми се мисли... Бакшишите го удариха на сеир.... ей затова, който иска да се прави на гъзар - има достатъчно изоставени асфалтирани площадки - да ходят да си показват гъзарията там.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #32
      Браво бе Еле супер логика имаш .Похвално много си положително настроена и голяма оптимистка .И как преценяваш нещата кое е гъзареене и кое не ??Всеки е правил простотии ,по тая логика дай всички да измреме така ли От къде толкога негативизъм у теб не знам
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #33
        tomazo написа:
        Браво бе Еле супер логика имаш .Похвално много си положително настроена и голяма оптимистка .И как преценяваш нещата кое е гъзареене и кое не ??Всеки е правил простотии ,по тая логика дай всички да измреме така ли От къде толкога негативизъм у теб не знам
        че си беше гъзария, гъзария си беше - кретенът пилеше гуми на първия светофар до технополис (Варна) и спря след 50 метра, не просто някой хвърчащ по пътя. Май пак стигаме до долемата: Да прочета или не какво другите са казали и след това да пиша? ... Не съм казала, че искам да измрете, казах, че не ми пука ако се утрепете от гъзарията си, Чаткаш?
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #34
          е точно заради тия думи последните ти дето си написала ти казах всичко по горе .Е ти си майка или ако не си ще бъдеш Да са ти живи и здрави децата и да не се правят на гъзари не виждам смисъл да коментирам и споря за каквото и да било с теб ,явно не си добре с главата .
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #35
            ele написа:
            tomazo написа:
            Браво бе Еле супер логика имаш .Похвално много си положително настроена и голяма оптимистка .И как преценяваш нещата кое е гъзареене и кое не ??Всеки е правил простотии ,по тая логика дай всички да измреме така ли От къде толкога негативизъм у теб не знам
            че си беше гъзария, гъзария си беше - кретенът пилеше гуми на първия светофар до технополис (Варна) и спря след 50 метра, не просто някой хвърчащ по пътя. Май пак стигаме до долемата: Да прочета или не какво другите са казали и след това да пиша? ... Не съм казала, че искам да измрете, казах, че не ми пука ако се утрепете от гъзарията си, Чаткаш?
            капка жал няма във теб мила моя,имам чуството че имаш лед вместо сърце.

            Коментар


              #36
              @ ele Ти наистина разправи,меко казано неприятна история.Не знам що за човек трябва да си при такъв инцидент така да постъпиш...Какво стана,момчето оживя ли?

              Коментар


                #37
                SHB написа:
                @ ele Ти наистина разправи,меко казано неприятна история.Не знам що за човек трябва да си при такъв инцидент така да постъпиш...Какво стана,момчето оживя ли?
                Оживя, сигурно се е отървал само с комоцио, поне аз не видях да кърви от някъде. Това, което ме потресе бяха бакшишите-сеирджии, някои от които избягаха, и шофьорът, който се интересуваше само от собствената си кола. Колкото до това дали съм безсърдечна - не мисля. А и не мога да изпитвам съжаление към някой, убил или ранил някой друг, само защото е решил, че на него не може да му се случи. Такива хора трябва да лежат в затвора, не толкова за собствено наказание, колкото за назидание на другите - да мислят преди да се помислят за безсмъртни. Иначе изпитвам безкрайно съчувствие към всички жертви и семействата им - последните седмици показаха доста случай за най-лошият изход - будната кома.
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #38
                  Ей, аман от коментари на "разбиратели" и "специалисти".Хал-хабер си нямате каква и що за кола е, а как и с какви гащи се кара има ли си на идея някой от "критиците" та да дава "компетентно" мнение ???Снимали са хората клипче в напълно безопасен момент и докъде се стигна с коментарите И най-дразнещото е, че точно такива момчета нямат нищо общо с катастрофите предизвикани от разни гъзар-позьори, дето се мислят за майстори на волана по рождение
                  sigpic
                  Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                  475HP 11,5/1,9/191
                  YouTube

                  Коментар


                    #39
                    Както каза колегата Ици,темата отде почна па де отиде....Някой има ли представа първо какви хора притежават такива екземпляри(че не са случайни) и по-важното как се карат.Лично аз като гледам тази Гралка е с повечко кончета от стандартната.По въпроса за уличните гъзари подкрепям мнението на колежката Еле.Писна ми все да се сблъсквам с тарикати които си мислят че са богопомазани В тоя ред на мисли ето ви една тема ,а ся да видим на кого му държи памперса и на кого не http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=32617
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      #40
                      http://www.vbox7.com/play:c21b1d29 Какво ще кажете за това?

                      Коментар

                      Working...
                      X