Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задачки -закачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Immortal написа:
    И ето и от мен едно въпросче:Как се казва главатарят на 40-те разбойника?
    Лелееее ей тука ни разби с въпрос

    Коментар


      #62
      Immortal написа:
      И ето и от мен едно въпросче:Как се казва главатарят на 40-те разбойника?
      Азис?
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #63
        Да ви подскажа малко - изобщо не е толкова лесно, колкото изглежда

        Коментар


          #64
          Immortal написа:
          Да ви подскажа малко - изобщо не е толкова лесно, колкото изглежда
          Ей нема спирка с тея Турци,араби,мюсюлмани ,моджахидини (шегичка)Иначе мисля че беше Касим или Казим .

          Коментар


            #65
            Червената шапчица си вървяла по пътеката из гората, когато я срещнали 40-те разбойници. Обградили я и започнали да и се изреждат. Като свършили, главатарят я попитал:- Сега, като закъсня толкова много, какво ще кажеш на майка си?- Че си вървях в гората, когато ме срещнаха 40-те разбойници и ми се изредиха по два пъти.- Но ние нали минахме само по веднъж?- Какво, вие бързате ли?Али Баба може би
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #66
              ele написа:
              Али Баба може би
              вулгарна си... но аз имам оферта за теб!
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #67
                Такива сте вие, червените шапчици Иначе на въпроса - не е Али Баба (то в това е и смисъла на въпроса де, всеки първо асоциира с Али Баба)... Казва се Мустафа (SHB правилно се насочи далеч от Али Баба, но не позна )... Малко са ви чели приказки като деца П.П.: SHB, за 3 седмици 2 пъти бях в Цариград, държи ми влага, ко да прая

                Коментар


                  #68
                  Госпожице ele - очевидно вашият източник на информация е различен от моя. При различна температура плътностите са различни. Някои ги дават при стайна температура, други - при точка на топене. Според моя източник - уикипедия, осмият е с плътност 22 610 килограма на кубичен метър, докато иридият е с плътност от 22 560 килограма на кубичен метър. Има условия при които иридият е по-плътен. Но когато напиша "metal with the highest density" в гуугъл, резултатите сочат към осмия.Ето една статия в която го пише същото, в частта "Density". Най-лекият е лития, най-тежък - осмият. http://en.wikipedia.org/wiki/MetalВ статията за Осмия пише пък следното:
                  Osmium (pronounced /ˈɒzmiəm/) is a chemical element that has the symbol Os and atomic number 76. Osmium is a hard, brittle, blue-gray or blue-black transition metal in the platinum family, and is the densest natural element. The density of osmium is 22.61  g/cm3, slightly greater than the density of iridium, the second densest element.
                  Накратко - надявах се да получа като отгвор на въпроса "Какво е по-тежко от Осмия?" - Нищо! ///// - в учебника пише 12.хх килограма, а не литра, нали ?Нищо не казахте за бръснаря, а отговорът е толкова лесен.... както винаги - крие се във въпроса.

                  Коментар


                    #69
                    ogi28b написа:
                    Госпожице ele - очевидно вашият източник на информация е различен от моя. При различна температура плътностите са различни. Някои ги дават при стайна температура, други - при точка на топене. Според моя източник - уикипедия, осмият е с плътност 22 610 килограма на кубичен метър, докато иридият е с плътност от 22 560 килограма на кубичен метър. Има условия при които иридият е по-плътен. Но когато напиша "metal with the highest density" в гуугъл, резултатите сочат към осмия.Ето една статия в която го пише същото, в частта "Density". Най-лекият е лития, най-тежък - осмият. http://en.wikipedia.org/wiki/MetalНакратко - надявах се да получа като отгвор на въпроса "Какво е по-тежко от Осмия?" - Нищо! ///// - в учебника пише 12.хх килограма, а не литра, нали ?Нищо не казахте за бръснаря, а отговорът е толкова лесен.... както винаги - крие се във въпроса.
                    Всъщност да, прав си и се коригирах! Всичко е в килограми! Задал съм въпроса в килограми и съм получил отговора пак в килограми! Единствено съм объркал (като съм писал в литри, но пак е коригирано) при поощряването на колежката, дала верен отговор!

                    Коментар


                      #70
                      Кажи за бръснаря сега, мани ги килограмите колко литра са...

                      Коментар


                        #71
                        ogi28b написа:
                        Кажи за бръснаря сега, мани ги килограмите колко литра са...

                        Коментар


                          #72
                          Франсетата са кьосета?

                          Коментар


                            #73
                            ogi28b написа:
                            Знаете ли пък защо един италиански бръснар предпочита да обръсне двама французи вместо един австриец?
                            от двама се взимат повече пари отколкото от един как най бързо ще напишете 50 с две кибритени клечки?

                            Коментар


                              #74
                              u_bo написа:
                              ogi28b написа:
                              Знаете ли пък защо един италиански бръснар предпочита да обръсне двама французи вместо един австриец?
                              от двама се взимат повече пари отколкото от един как най бързо ще напишете 50 с две кибритени клечки?
                              L.
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар


                                #75
                                u_bo написа:
                                от двама се взимат повече пари отколкото от един
                                Понеже jenshen73 не е сложил въпросче, ш’са намеся аз, с едничко:Кое е това което човек вижда всеки ден, кралските особи - понякога, а Папата - никога?

                                Коментар

                                Working...
                                X