Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задачки -закачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Освен че са 6 леви, 6 десни, 6 кафяви, и 6 черни, са и с различни номера, явно това е логиката. Аз първоначално смятах че всеки черен ляв, отговаря на всеки черен десен.

    Коментар


      никой не каза колко риби е фанал ... мене ми дойде в повече .... дето оги ме накара да пиша като за бавно развиващи се днеска ми *** мамата ... Отивам да пуша и ще залягвам ...Потребителите не трябва да забравят, че форумът е достъпен за разнообразна възрастова аудитория.Модераторски екип на fiat-bg.org
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        Рибата ми изглежда логично да е 24:24 риби делено на 3 = 8 риби. Онзи си взима 8, и хвърля една. остават 15. 15 делено на 3 = 5 риби. Онзи си взима 5 и хвърля една, остават 99 делено на 3 = 3, онзи си взима 3, хвърля една и остават 5ГРЕДА. Не е 24Май трябва да чета по-внимателно условията.... Купчинките НЕ мога да се делят на 3, затова хвърлят по една риба, а аз прочетох че МОГАТ да се делят на 3

        Коментар


          Първо хвърля,после си взема неговото. 2525-1 /3 и т.н.
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            Оги сори за горния пост ... рибите са 25 ... и ти бъркаш последователността ... първо хвърляш, после делиш на 3 .
            Fiat Forum Bulgaria

            Прекаленият светец и богу не е драг !

            Коментар


              ogi28b написа:
              Рибата ми изглежда логично да е 24:24 риби делено на 3 = 8 риби. Онзи си взима 8, и хвърля една. остават 15. 15 делено на 3 = 5 риби. Онзи си взима 5 и хвърля една, остават 99 делено на 3 = 3, онзи си взима 3, хвърля една и остават 5ГРЕДА. Не е 24
              Пропускаш че аз(той) си е взел една риба преди да ги дели на три.Така че почни сметката от 25-1 и след това 24 делено на 3 и т.н....
              Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

              Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

              Коментар


                Рибите ги оправихме,ами джама кой счупи,а?
                I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                Коментар


                  Грегъри казва истината първия път, иначе става взаимнопротиворечащо си с втория. Така че това е 100 %По същата логика Август първо ако казва истината, значи после лъже. Първо казва Април беше, после казва Не беше Април -> Противоречи си ! Значи лъже в първия случай, значи казва истината във втория.

                  Коментар


                    avvasilev написа:
                    Рибите ги оправихме,ами джама кой счупи,а?
                    това е лесно,ама няма да ви каза защото ogi28b ще исак да обяснявам след това,а мен мнооого ме мързи да пиша дълги обяснения в 12:50 часа Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                    Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                    Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                    Коментар


                      Сам ли останах,а?Отивам да пуша и ако няма развитие на темата ще си лягам
                      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                      Коментар


                        Нещо не ми се връзва - Първия и третия ги разкрих, ама думите на третия си противореечат с думите на втория от първото изказване.Някакво голямо протворечие:1: Не бях аз2: Не съм го направил аз3: "2" беше!4: "3" Казва истината(При тези изказвания двама лъжат, а двама казват истината)1: Беше "4"2: "3" не е !3: "2" не е !4: "1" лъже! (Тук двамата които първо излъгаха - сега казват истината, и обратно. )

                        Коментар


                          ogi28b написа:
                          Нещо не ми се връзва - Първия и третия ги разкрих, ама думите на третия си противореечат с думите на втория от първото изказване.
                          Не си противоречат.Третият казва истината вторият път....
                          Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                          Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                          Коментар


                            Офф още ли сте на т’ва бе ... лягам си - утре да сте напрайли пирамидата, че аз не мога ... поне не сега !
                            Fiat Forum Bulgaria

                            Прекаленият светец и богу не е драг !

                            Коментар


                              Ichkin написа:
                              Офф още ли сте на т’ва бе ... лягам си - утре да сте напрайли пирамидата, че аз не мога ... поне не сега !
                              И пирамидата е лесна,ама и аз лягам че трябва да ставам след около 6 часа :D
                              Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                              Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                              Коментар


                                На 20 ред първото число трябва да е 381, а последното 419 , на предните страници имаше подобна задача, и сумата на елемнтите в една редица е равен на броя на елемнтите, по средно аритметично от първия и последния:20 * (381 + 419) / 2 = 8000

                                Коментар

                                Working...
                                X