Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задачки -закачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ми ... замисли се къде е първата страница на първия том и къде е последната на последния ... И не говорим за арабски книги :D
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    Коментар


      е замислил съм се одавна, ама ... абе не е добре зададен този въпрос. Нищо де. Онова с 999 страници лъжат беше хубав въпрос!

      Коментар


        ogi28b написа:
        е замислил съм се одавна, ама ... абе не е добре зададен този въпрос. Нищо де. Онова с 999 страници лъжат беше хубав въпрос!
        Много е гаден тоя.Аз 3 пъти почвах от началото докато му хвана цаката.Трябва да внимаваш в условито(ако имаш 3 книги подреди ги пред теб и виж :D ).
        Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

        Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

        Коментар


          >Книгите са подредени 1 2 3 от ляво на дясно,червейчето изяло една<
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            Абе някой няма ли да стигне до 17 бе ???
            Fiat Forum Bulgaria

            Прекаленият светец и богу не е драг !

            Коментар


              Поцддредих ги вече, минах го. Налучках, признавам си - въпроса с убиеца, просто написах MAID без да знам защо. А то какво се оказа..... и сега съм на 16-ти. Е тва ли ви затрудни бе??? Я тогава един хитър въпрос от мен:Какво има в края на Бургас?-> С <-ред.: Не мога да разбера смисъла на 17-впр. ? Само смисъла, отговора сам ще го търся.

              Коментар


                Ichkin написа:
                Абе някой няма ли да стигне до 17 бе ???
                Аз откарах до 16 и ме мързи повече.Кажи какъв е въпроса да помогнем?
                Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                Коментар


                  17: Да, има М, но има също... ?
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    Е аде де ...?
                    Fiat Forum Bulgaria

                    Прекаленият светец и богу не е драг !

                    Коментар


                      ogi28b написа:
                      17: Да, има М, но има също... ?
                      пробвай с "P" или "Е" (зависи на кое повече ви прилича буквата на снимката.....)
                      Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

                      Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

                      Коментар


                        F?

                        Коментар


                          Със сигурност не е главно П: "P"

                          Коментар


                            ogi28b написа:
                            Ichkin написа:
                            "Така ... аз съм Железарий и съм съветник на везира. Изпитват ме. Виждам, че слага на другите 5 рубина и 6 сапфира. Сега ... не съм ли мъдър, к’во ... ако ни викне сега ... как да знам ... звездите ли да ми говорят ? "Вика първи път. Никой не става."Пфу мамка му бе ... толко ли сме тъпи сичките бе ... би му мамата ..." Вика втори път. "Оффф ... сега ... викна втори път ... значи не е нещо, което не знам. Първият път дори да съм видял 11 сапфира ... няма как да знам дали е при мен рубин - ДОБРЕ, ТАКА Е. Няма защо да ставам. Просто щяхме да изгорим ако имаше само 1 рубин. Ако има 2 рубина и някой е видял 10 сапфира и 1 рубин ... трябва да стане ... ЗАЩО ???щом не сме изгоряли, значи има 2
                            Ако може на тези скромни въпроси да получа отговор, защото надолу логиката още повече издиша? Абе къде е Immortala, да види какво си измислил....
                            На около 3000 км съм от вас. И аз мисля, че таз логика нещо куца... Железарий е виждал какво се слага в паничките на останалите - т.е. със сигурност е видял ПОНЕ 5 рубина. Няма за какво да си мисли, че можело да има 1, 2,3, или 4 рубина.

                            Коментар


                              отговора е Е ... има го минуте, момент, но не и в таузънд ...
                              Fiat Forum Bulgaria

                              Прекаленият светец и богу не е драг !

                              Коментар


                                Тъкмо копирах въпроса:"Inside it, there is something which occurs once in every minute, twice in every moment, but never in a thousand years"? Но пак стигаме до кофти въпрос, защото Е го има в THOUSAND YEARS. Не мисля че това е логичен отговор.Следващия въпрос нещо май не разбирам - имаме тъмен шкаф в който има 6 чифта черни обувки, и 6 чифта кафяви обувки. Колко пъти трябва да бръкнем за да сме сигурни че ще извадим един чифт обувки които да съвпадат. Отговорът не е 3. Може би се пита за две еднакви обувки, което прави - по една лява, дясна, кафява, черна, и вече обувка номер 5 ще ни съвпада. -> 5 също НЕ е верен отговор. Останал съм с един опит, спасете ме....

                                Коментар

                                Working...
                                X