Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Безжични мишка и клавиатура?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Esper написа:
    Те това е...Така е най-лесно - да гледаш сеир
    Ми... никакъв зор нямам, а пък и комплекът, който купя ще е при всички случай с по-кофти мишка от твоите замислени... :D
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #32
      Vladim написа:
      Ми... никакъв зор нямам, а пък и комплекът, който купя ще е при всички случай с по-кофти мишка от твоите замислени... :D
      Знаеш ли, понякога си мисля, че мишката от 15 лева със сигурност няма да бъде 10 пъти по-лоша от моите замислени Карай, нали знаеш разликата между децата и възрастните?Цената на играчките им В темата от hardwarebg някъде някой спомена с огорчение, че вече има и по-скъпа мишка от техните (MX Revolution ) - става въпрос за MX Air - модела за който говореше jenshen73.Стана ми забавно - колко ли време ще имам от момента в който почна да я ползвам ( размахвам ) сред хора и момента в който ще дойдат санитарите?Онези яките, дето обикновено са по двама BTW и ти би могъл да избиеш рибата с нещо ТАКОВА Колега ползва подобна - жична обаче.Но е също толкова дефектна.Веднъж се наложи да напиша нещо от неговата клавиатура.На косъм бях най-малкото да си изкълча пръст...С GSM клавиатура съм много по-бърз и оперативен.Обаче е ефектна... Всеки се чуди няма ли по-лесен начин да ти размине ако чак толкова ти се е приработило :D
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #33
        Esper написа:
        ...BTW и ти би могъл да избиеш рибата с нещо ТАКОВА ...
        А неее... такъв кривак не искам! Такава изкривена изглежда най-малкото грозна, никога не съм писал на такава и не искам! На Microsoft от време на време им се получават операционните системи и Age of Empires. За друго не знам да могат да правят! :D
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #34
          Развитие по темата от мен - дилемата приключи Всички снимки в пълен размер - ТУК.Благодаря на Светльо и Пешо - определено ми бяха от полза мненията им!
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #35
            Esper написа:
            Развитие по темата от мен - дилемата приключи Благодаря на Светльо и Пешо - определено ми бяха от полза мненията им!
            Хайде честито! И дет се вика, да почерпиш! :P
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #36
              Честито, Esper! Като чета това:[quote:e2d08dc78f]
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #37
                Vladim написа:
                Хайде честито! И дет се вика, да почерпиш! :P
                Благодаря, сега е твой ред [quote:e532a3c93b="Pecho"]Честито, Esper! Като чета това:[quote:e532a3c93b]
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар

                Working...
                X