Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Радар детектор COBRA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Колкото и антирадари да имате,колкото и скъпи и хай тек да са те,пак могат да ви изловят.Най-ясна представа добих като пробвах моя.Спирам си срещу тях на 150 метра на една отбивка и дебна да видя реакциите на радар детектора.В първият момент пълно мълчание,забелязвам някой засилен в огледалото и радар детектора почва да пищи да побъркване ,в тоя момент се отваря вратата на патрулната кола и спират нарушителя.Общо взето гледайте да сте втора кола и да имате време да намалите безопасно.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #47
      Е това е, ако полицаите са от "лошите" Ако са от добрите стари мързеливи и са го пуснали и си чакат ще си ги прихванеш от достатъчно далече На мен са ми го прилагали този номер, но карах с около 20-30км/ч отгоре и успях да намаля преди да успеят да ме "застрелят"

      Коментар


        #48
        Така е колега, тактиките се сменят и от едните и от другите.Гледаш спрял цивилен автомобил, а той с радар и фотоапарат!http://www.vbox7.com/play:bac73d99Гледаш завой, а след завоя на 300 м отбивка за спиране и там спряла патрулката с радара. Не се крият, виждат се от далеч, но докато реагираш вече са те засекли! :D
        Няма начин да няма начин!

        Коментар


          #49
          krasio_79bs написа:
          Колкото и антирадари да имате,колкото и скъпи и хай тек да са те,пак могат да ви изловят.Най-ясна представа добих като пробвах моя.Спирам си срещу тях на 150 метра на една отбивка и дебна да видя реакциите на радар детектора.В първият момент пълно мълчание,забелязвам някой засилен в огледалото и радар детектора почва да пищи да побъркване ,в тоя момент се отваря вратата на патрулната кола и спират нарушителя.Общо взето гледайте да сте втора кола и да имате време да намалите безопасно.
          Е... досега не ми се случвало да съм първа кола, откакто полицаите застават в засада, а ползвам моята Кобра вече 3-4 години. Така, или иначе сигналът се засича много по-рано дори в градски условия. Полицаите обикновено застават на места със сериозен трафик, а пък моят радар ги засича до около 2 километра при градски условия така, че имам предостатъчно време да реагирам, а докато стигна до тях сигурно вече са минали 20-30 коли!Машинката ми върши чудесна работа, но както пишеше до година-две ще изчезнат полицаите с мобилни радари и ще има в пъти повече камери! Тогава в някаква степен GPS-а ще върши работа.
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #50
            Vladim написа:
            krasio_79bs написа:
            Колкото и антирадари да имате,колкото и скъпи и хай тек да са те,пак могат да ви изловят.Най-ясна представа добих като пробвах моя.Спирам си срещу тях на 150 метра на една отбивка и дебна да видя реакциите на радар детектора.В първият момент пълно мълчание,забелязвам някой засилен в огледалото и радар детектора почва да пищи да побъркване ,в тоя момент се отваря вратата на патрулната кола и спират нарушителя.Общо взето гледайте да сте втора кола и да имате време да намалите безопасно.
            Е... досега не ми се случвало да съм първа кола, откакто полицаите застават в засада, а ползвам моята Кобра вече 3-4 години. Така, или иначе сигналът се засича много по-рано дори в градски условия. Полицаите обикновено застават на места със сериозен трафик, а пък моят радар ги засича до около 2 километра при градски условия така, че имам предостатъчно време да реагирам, а докато стигна до тях сигурно вече са минали 20-30 коли!Машинката ми върши чудесна работа, но както пишеше до година-две ще изчезнат полицаите с мобилни радари и ще има в пъти повече камери! Тогава в някаква степен GPS-а ще върши работа.
            Изкарал си късмет до сега.И аз го имам моя повече от две години и съм събрал достатъчно впечатление относно "стрелянето с полицейски радари".Едва в 20% са били с постоянно включени радари.В останалите ми пищи детектора след като съм ги видял и са ме стрелнали.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #51
              krasio_79bs написа:
              Изкарал си късмет до сега.И аз го имам моя повече от две години и съм събрал достатъчно впечатление относно "стрелянето с полицейски радари".Едва в 20% са били с постоянно включени радари.В останалите ми пищи детектора след като съм ги видял и са ме стрелнали.
              Мда ти също си изкарал късмет ! Аз пък нямам спомен да са ме "стреляли" скоро. Все на такива дето си стоят по предния капак попадам... Късмет...
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                #52
                kiselo написа:
                krasio_79bs написа:
                Изкарал си късмет до сега.И аз го имам моя повече от две години и съм събрал достатъчно впечатление относно "стрелянето с полицейски радари".Едва в 20% са били с постоянно включени радари.В останалите ми пищи детектора след като съм ги видял и са ме стрелнали.
                Мда ти също си изкарал късмет ! Аз пък нямам спомен да са ме "стреляли" скоро. Все на такива дето си стоят по предния капак попадам... Късмет...
                Под "стреляли" нямам предвид,че го стиска в ръчички като западните полицаи.Пак си седи на капак или на таблото,но го включва като прецени на око ,че си се засилил над ограничението.Някои от радарите имат и импулсен режим,ама то това е друга приказка.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #53
                  krasio_79bs написа:
                  kiselo написа:
                  krasio_79bs написа:
                  Изкарал си късмет до сега.И аз го имам моя повече от две години и съм събрал достатъчно впечатление относно "стрелянето с полицейски радари".Едва в 20% са били с постоянно включени радари.В останалите ми пищи детектора след като съм ги видял и са ме стрелнали.
                  Мда ти също си изкарал късмет ! Аз пък нямам спомен да са ме "стреляли" скоро. Все на такива дето си стоят по предния капак попадам... Късмет...
                  Под "стреляли" нямам предвид,че го стиска в ръчички като западните полицаи.Пак си седи на капак или на таблото,но го включва като прецени на око ,че си се засилил над ограничението.Някои от радарите имат и импулсен режим,ама то това е друга приказка.
                  Ами да и така да е...не съм засичал до преди да ми откраднат радар детектора такива дето да си дремят в колата с радар на предния капак и да не пиука машинката...ако не пиука винаги са спрели някой...иначе все вряца като луда Сега като го откраднаха пробвах да сложа един колега да крещи като ги види ама са му много бавни реакциите иначе поне яко аларма вдига
                  Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                  BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                  BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                  Коментар


                    #54
                    Е-е-е колега, бива ли такова нещо да тормозиш човека! Поне един бинокъл му купи! :D
                    Няма начин да няма начин!

                    Коментар


                      #55
                      То дано и не ги видиш тия калпазани.Обикновено седят от другата страна на надлеза до работата ти,в посока Созопол.Има една бяла астра А2684.. видиш ли я, ще разберш
                      FIAT FORUM BULGARIA
                      Ракията е над политиката

                      Видео от Италфест 2011

                      Коментар


                        #56
                        krasio_79bs написа:
                        Изкарал си късмет до сега.И аз го имам моя повече от две години и съм събрал достатъчно впечатление относно "стрелянето с полицейски радари".Едва в 20% са били с постоянно включени радари.В останалите ми пищи детектора след като съм ги видял и са ме стрелнали.
                        Винаги има достатъчно много коли пред мен и "стрелкания" за да ми писне X банда отдалече!
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #57
                          Днес видях най-новата мода!Седи си полицая в колата с гръб към движението и държи една клавиатурка (колкото цифровата на компютъра).Като види в огледалото някой по-забързан включва радара и записващата апаратура, когато нарушителя е на 10 м. от патрулката и го заснема в гръб. И щрак Марийке на портрет!
                          Няма начин да няма начин!

                          Коментар


                            #58
                            krasio_79bs написа:
                            То дано и не ги видиш тия калпазани.Обикновено седят от другата страна на надлеза до работата ти,в посока Созопол.Има една бяла астра А2684.. видиш ли я, ще разберш
                            Oooo аз нея си я знам одааавна Там редовно съм си с 50-60 А за бинокъла...и бинокъл и монокъл и сателит да му сложа на канчето все тая не е полезен освен като кара пред мен В такива ситуации ме е "спасявал" 2-3 пъти ...
                            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                            Коментар


                              #59
                              един път да ме спаси и се е избил. а както карам основно по тъмно, най-много ги мързи по нощите да стртелят и си ми върши чудна работа.
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар


                                #60
                                [quote="niko_ymn"]На промоция е до 27-ми Март в Карфур в градовете където имат мол. (На табелката със серийния му номер пише и ID: ESD7000 (можеби са сходен клас) Взех го заради цената, която е 59,99 лв, и защото дори само веднъж да ме спаси бързо ще си възвърне инвестицията. Веднага го тествах, на Лукойла на пътя София-Букурещ НЕ засече камерите, но на едно друго място по същия път има електронна табела която чак като си до нея вече ти светва с колко караш, а детектора ми взе да свирка още в момента, в който завъртях колата на обратния завой в нея посока или на около 0,5 км преди табелата с К-радар. Прикачам карта. В същност, ако идвах от правилната посока, можеби щеше да засече и преди обратния завой:[/quoteРадарчето си бачка супер, не си засякъл камерата защото в този момент нее била там;http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=839837

                                Коментар

                                Working...
                                X