Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биг Брадър???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Биг Брадър???

    интересно ми е какво е мнението ви за този сезон на шоуто.лично аз не го харесвам от самото начало но снощи като много други гледах началото.чесно казано останах отвратен от по-голямата част от участниците и по специално визирам двете ми "съгражданки".просто не мога да си представя че това е днешната младеж според мен просто е нагло и тъпо 20 годишно момиче да говори без да му пука за връзка с 60+ годишен мъж.отврат
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    #2
    Re: Биг Брадър???

    vaskobravo написа:
    интересно ми е какво е мнението ви за този сезон на шоуто.лично аз не го харесвам от самото начало но снощи като много други гледах началото.чесно казано останах отвратен от по-голямата част от участниците и по специално визирам двете ми "съгражданки".просто не мога да си представя че това е днешната младеж според мен просто е нагло и тъпо 20 годишно момиче да говори без да му пука за връзка с 60+ годишен мъж.отврат
    Мнението ми е следното не прави това повече не гледай това предаване аз не бих го направил Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      Факта , че вкараха сляпа жена говори колко са "УМНИ"

      Коментар


        #4
        Първо мисля, че асоциацията с филмът Изгубени е очевадна и не мисля, че е особено удачна. Няколко неща ми направиха много неприятно впечатление! Да вкарат незрящ човек е безумие според мен! И, защо при влизането, когато около къщата има поне 150-200 човека, не е осигурен поне един лекар? Този път гафовете с картинката почти липсват, но за сметка на това омешан звук и микрофония с лопата да ги ринеш...
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          На кой му пука, че е пълна простотия и изродщина.Става въпрос за мнооооооооооого, ама мноооооооооооого кинти...пфу!!!
          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
          Punto М2 1.2 SX 2000г.
          МРАЗЯ НАП!!!

          Коментар


            #6
            Vladim написа:
            Първо мисля, че асоциацията с филмът Изгубени е очевадна и не мисля, че е особено удачна. Няколко неща ми направиха много неприятно впечатление! Да вкарат незрящ човек е безумие според мен! И, защо при влизането, когато около къщата има поне 150-200 човека, не е осигурен поне един лекар? Този път гафовете с картинката почти липсват, но за сметка на това омешан звук и микрофония с лопата да ги ринеш...
            Колеги, много отдавна един Римски владетел е казал: "На масите им трябват Хляб и Зрелищя", дори и хляба да ни земат СЕИРА е движеща сила...В ББ лайната с лопата да ги ринеш няма свършат, но явно има още гледащи ги.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              Vladim написа:
              Първо мисля, че асоциацията с филмът Изгубени е очевадна и не мисля, че е особено удачна. Няколко неща ми направиха много неприятно впечатление! Да вкарат незрящ човек е безумие според мен! И, защо при влизането, когато около къщата има поне 150-200 човека, не е осигурен поне един лекар? Този път гафовете с картинката почти липсват, но за сметка на това омешан звук и микрофония с лопата да ги ринеш...
              Определено идеята им е да е по добро от предишните ,но може да е пълен провал.Относно това ,че са копирали обстановката от сериала "Изгубени" ще понесат доста критика.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Вадете телефоните колеги и гласувайте...за всичко.Колкото повече- толкова повече... Нямам думи...
                Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                Punto М2 1.2 SX 2000г.
                МРАЗЯ НАП!!!

                Коментар


                  #9
                  Шок и Ужас!!!Лошото е,че някои се опитват да внушат,че това е представителна извадка за типа на модерното Българско общество... Това ли е примера за децата ни???Понякога след такива предавания ми иде да си изгоря личната карта!
                  Fiat Punto 1.1 6Speed

                  Коментар


                    #10
                    Както всеки път - нещото, което ме дразни в Биг Брадър е не самото предаване, а безбройните коментари за него и как това можело да бъде представителна извадка на обществото, как това, как онова...

                    Fiat Bravo T-Jet 120

                    Коментар


                      #11
                      BolgAryan написа:
                      Както всеки път - нещото, което ме дразни в Биг Брадър е не самото предаване, а безбройните коментари за него и как това можело да бъде представителна извадка на обществото, как това, как онова...
                      Представителна извадка, за това, че русо гладно няма - ако ще да е изрусен кит от Пловдив със самочувствие на кралица... Баси кравата - дори сърцето и не издържа и я предаде. Представителна извадка на мързеливите, тъпи курви - да, на мнозинството свестни жени - не. Ако някой ще ме модерира - дано не е роднина на тея ПАЧИ без СЛЯПАТА. Е такава гавра с народонаселението не бях очаквал. Девет (9) курви, една СВИНЯ и един инвалид...
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #12
                        За ква гавра говориш бе друже... вкарали са някакви просто питки и толкова. Кой е казал, че те трябва да представят българската жена, общество или прочие. Просто продуцентите си избират определн тип персонажи, които смятат, че биха били интересни в определени ситуации и толкова. Всичко останало идва от устите на всички тези, които сега ще си факта, че миналата година нямаше по кого да плюят, как по тъпо нещо няма, каква страхотна подигравка е, как нямат пари и как комунистите са виновни за всичко.Който му харесва - гледа, който не - пак гледа и коментира. На мен лично към момента ми се струва доста безинтересно и не смятам, че ще го гледам (но започнах да коментирам! :D). Единствения първата версия на предаването ми хареса. Без да се правят и нагласят някакви страхотни мелодрами, предаването беше последователно, с интересни мисии, персонажи и простаци.

                        Fiat Bravo T-Jet 120

                        Коментар


                          #13
                          Абе вие сте много странни хора.Като си заведете децата на цирк какво гледате?Джуджета,режат хора,гълтат ножове...зрелище!!!И си плащате 10 лева,купувате си пуканки от 2 лева и си водите децата.Обаче като пуснат Биг брадър,почва морализаторстване!Разликата м/у двете е че във втория случай гледате безплатно и ако желаете не давате на малчовците да гледат...Тая сценка с припадането незнам защо ама ми се струва ,че беше нагласена.Но ако не беше ,просто трябваше да прекъснат временно предаването...незнам аз така ги разбирам нещата не е морално да покажат накой да дамлоса на живо по телевизията...Участниците...абе глупави или не участници,двете пловдивчанки заедно с туркинята са крайно дразнещи.Това само затвърждава мнението ми за "олииии"-тата.И защо правите разлика м/у сляпото момиче и останалите?Да не би да са я вкарали на сила?Ааааа това дискриминация.Никва разлика няма м/у нея и другите участници,само не мога да разбера тя как е взела решение да участва в телевизионно предаването след като не го е виждала, това е същността му.Ако не ви харесва не го гледайте,много шум за нищо.Ако сте пенсионери имате уникалния шанс да гледате Танцуващи взезди и да поплувате в морето на квалитетната телевизия,показваща хора извадени от нафталина.Убеден съм че и мойте внуци ще гледат георги мамалев,Тодор Колев...Андрей Баташо и на 99 години ще бъде сексимвол....жалка работа....

                          Коментар


                            #14
                            Големия проблем според мен е смяната на водещия. Милен Цветков просто не съм го виждал да води по-ужасно. Спира на всяка дума и говори с крясъци с по 2 секунди пауза. Адски, адски дразнещо. Кънчев винаги успяваше да запази дистанция и ако някой го издразни не му се нахвърляше (като М.Ц.), а го оставяше да му гледат сеира хората без да го съди. Освен това има перфектна дикция. В момента 50 процента от предаването минава в крещене от водещия към публиката. А репликата ’Вие сте убийци!’ втрещи цялата зала.Между другото тая дето я вкараха днеска е скрита лимонка. Гледам в момента как реве и се тръшка и обвинява ББ че я разделил от детето и. Лудото Венче пасти да яде.Сто процента ще им вкарат мъже, няма начин просто.

                            Коментар


                              #15
                              Аз пък си го гледам и ме кефи! А в Манол е истината!

                              Коментар

                              Working...
                              X