Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на телевизор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Избор на телевизор

    Кой телевизор да избера? И двата са турско производство, като параметри и възможности са еднакви, разликата е в цената и дизайна. На TELEFUNKEN пластмасата е лъскава а на JVC е матова, разлика в цената 60 лв. Момчето в магазина ми показа менютата и на двата. Бяха един до друг и ги командваше едновремено с едно дистанционно, което даже не беше от тези марки.
    Светът се глобализира и сякаш всичко се прави от една матрица
    https://www.technopolis.bg/bg/Televizor ... 00/p/10141
    https://www.technopolis.bg/bg/Televizor ... ED/p/10128
    Последна редакция от NikMar; 12.09.2023, 09:21.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Явно тук никой не гледа телевизия или не разбира от телевизори.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Вземи този, с по-голяма гаранция. Ако гаранцията е еднаква - по евтиния.
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #4
        Ако е андроид трябва да е повече пари да не е евтин че като се ползва програми от андроид вървят бавно .
        Като го песнеш да зареди да гръгне тв програва минава време..


        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          JVC все още си е японска компания, докато Тлефункен е само име, което се продава за да се използва известността му.
          Изкупуване на автомобили на добри цени
          /////

          Коментар


            #6
            Явно тук никой не гледа телевизия или не разбира от телевизори.
            Напротив, просто не знам какъв отговор очакваш за тези играчки за по 400лв.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              batproho написа: Преглед на мнението

              Напротив, просто не знам какъв отговор очакваш за тези играчки за по 400лв.
              Щях да кажа нещо подобно. Реално освен Сони, всичко е компромис. Купувал съм евтини марки и си е чиста загуба на пари. В България на гаранция не разчитай, особено за някаква техника. Започва се едно стоене в сервизите, носене по няколко пъти. Пари или нов по гаранция никога няма да стане.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                #8

                Щях да кажа нещо подобно. Реално освен Сони, всичко е компромис. Купувал съм евтини марки и си е чиста загуба на пари. В България на гаранция не разчитай, особено за някаква техника. Започва се едно стоене в сервизите, носене по няколко пъти. Пари или нов по гаранция никога няма да стане.
                Samsung и LG са двата най големи производители 60% 43 към 17 пазарен дял,ТСL 10% HISENSE 9% sony 8% даже нямат техни панели/не произвеждат/ доставят им ги корейците.Samsung са номер 1 при led и qled а lg при oled. Като изключим и PHILIPS всичко останало е ширпотреба.
                Последна редакция от ivan77; 14.09.2023, 14:47.
                STILO 1.4 16v.

                Коментар


                  #9

                  Samsung и LG са двата най големи производители 60% 43 към 17 пазарен дял,ТСL 10% HISENSE 9% sony 8% даже нямат техни панели/не произвеждат/ доставят им ги корейците.Samsung са номер 1 при led и qled а lg при oled. Като изключим и PHILIPS всичко останало е ширпотреба.
                  Абсолютно съгласен с изключение на това, че освен панел (LED, QLED, OLED), има и процесор, и още една камара електроника, обработваща сигнала на картината. Идентичен OLED панел на LG, в SONY, картината във втория е очевадно по-добра. Говоря от личен опит и констатации.
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар


                    #10
                    Преди няколко месеца си купих ТВ , TCL 55С735 андроид, Google tv ,
                    100-120-144 херца , засега няма проблеми , Google tv работи безпроблемно ,
                    само при смяна канал телевизора е малко бавен ,около 2 секунди
                    Linea .2009 .1,6 Mjet Emotion
                    ESP ASR CC HH MSR 6AB

                    Коментар

                    Working...
                    X