Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тежко унижение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тежко унижение

    

    Здравейте, мъж съм на 39 години, неженен, живея и работя в Бургас. Преди няколко седмици бях доста лошо набит-охлузен от две сестри- съседки в блока, в който живея. Голямата е набор 97, а малката 2000. Знам, че и двете тренират бойни спортове от десетина години. Не им личи особено макар да са атлетични-около 60 килограмови около 170. Ако не знаеш, че тренират, няма да си го помислиш. Живеят сами под мен и от около 2 години ми се оплакват, че ми кънтял телевизора и съм им хлопал повечко от нормалното и според тях съм им пречел да спят. Според мен нещата са в рамките на нормалното, ама те са недоволни. Та преди около месец се прибирах около 10 вечерта, и в антрето на входа се засякохме-отиваха някъде и двете. Голямата пак ми направи забележка за предните две нощи, как съм им пречел. Понеже и на мен ми писна от оплакванията им, им казах да си гледа работата и да не се занимават с мен. От дума на дума се скарахме и ми казаха, че в един момент ще си платя по един или друг начин. Не че исках да ги предизвиквам, ама някви девойки да ми се карат, ми дойде в повече. Нарекох ги с някакъв епитет, и тук вече стана кофти за мен. Малката ми направи прав ритник-тласкане в корема и се озовах седнал на земята. После ми вкараха по няколко ритника, докато се извинявах. Ритниците им бяха доста отработени и на двете. Знаеха как и къде да ритат- не можех да се защитя. Не искаха да ме контузват, а само да ме поучат. След 15тина секунди ме накараха да обещая, че ще внимавам нощем. Бях доста уплашен- не си и помислих да се инатя. Казаха, че ако аз не казвам за случката, и те няма да кажат на никого. И заминаха. Това беше като гръм от ясно небе. Знам, че някои тренирани хора могат лесно да бият нетренирани, ама да ям такъв пердах от девойки определено ме разтърси. Засега не съм споменавал на никой-това си е голям срам. Изглежда, че други във входа не са разбрали, но това си е тежко унижение, просто не знам как да продължа така. Оттогава сме се засичали във входа - и аз и те мълчат, Голям позор. Не знам дали да не помисля да се преместя някъде- чувствам се като смотаняк на това място. Чудя се какво да направя, за да не се сещам за това. Някой би ли могъл да даде някоя идея?

    #2
    И къде е проблемът? В карбуратора, или инжекциона?
    Ако беше ял бой от две момчета, щеше да ти е кеф ли?
    Щом мълчат и те и ти, не е добре!
    Думите са по-силни от оръжие.
    Говорете си и изгладете недоразуменията...
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар

    Working...
    X