Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Повишено внимание пред хипермаркетите...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Повишено внимание пред хипермаркетите...

    [color=blue:563943cb94]Окрадоха три автомобила, паркирани пред МетроPlovdiv24.com - 16 Юни 10:39От коли различни марки -

    #2
    Голфа правилно не го броят за автомобил
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Това според мен не е случайно, в едната от колите е имало нещо важно, а другите 3 са параван.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Е то отдавна се знае ,че пред Метро крадат коли.
          Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

          Коментар


            #6
            В търносвкия Мол, пък крадат СД та на подземния паркинг ..
            Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
            Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

            Коментар


              #7
              Преди две години боядисах цялата кола и досега от количките на Метро и тъпите селяци от двете страни на вратите имам доста драскотини до метал.. Последно преди две седмици още 10см хубава драскотина до капачката на резервоара.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                spark написа:
                Преди две години боядисах цялата кола и досега от количките на Метро и тъпите селяци от двете страни на вратите имам доста драскотини до метал.. Последно преди две седмици още 10см хубава драскотина до капачката на резервоара.
                Напомня ми веднъж в много ветриво време щях да вземам нещо от Метро ( Неделя беше ). Като стъпах на паркинга видях как се разхождат свободно колички, които се блъскат в колите, бутани от вятъра и ми се изправи косата и дим да ме няма.
                Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                Коментар


                  #9
                  B1keP_B0y написа:
                  Напомня ми веднъж в много ветриво време щях да вземам нещо от Метро ( Неделя беше ). Като стъпах на паркинга видях как се разхождат свободно колички, които се блъскат в колите, бутани от вятъра и ми се изправи косата и дим да ме няма.
                  Ужас! Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 На мен пък пред Практикер ми сътвориха една вертикална вдлъбнатина около 5см. дълга в калника! Хем си помислих преди това - дай да спра на по-голямо разстояние от този стар джип, че да не ме изтреска някой пътник с вратата. Разстоянието е било малко явно...
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    B1keP_B0y написа:
                    В търносвкия Мол, пък крадат СД та на подземния паркинг ..
                    Тъй ли? Аз пък всеки път там спирам. Ще внимавам значи.......
                    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                    BMW X3 3.0D Aut

                    Коментар


                      #11
                      iee написа:
                      B1keP_B0y написа:
                      В търносвкия Мол, пък крадат СД та на подземния паркинг ..
                      Тъй ли? Аз пък всеки път там спирам. Ще внимавам значи.......
                      По-добре горе спирай, щото това ми се случи в 4 слетобяд за 10 мин .. четвъртък един. Ем съм търновец и се знаем повечето...
                      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                      Коментар


                        #12
                        B1keP_B0y написа:
                        iee написа:
                        B1keP_B0y написа:
                        В търносвкия Мол, пък крадат СД та на подземния паркинг ..
                        Тъй ли? Аз пък всеки път там спирам. Ще внимавам значи.......
                        По-добре горе спирай, щото това ми се случи в 4 слетобяд за 10 мин .. четвъртък един. Ем съм търновец и се знаем повечето...
                        ...абе защо имам чувството, че повече от половината варненци в нащо форум са всъщност търновци....хмммм

                        Коментар


                          #13
                          Аз знам за два случая на кражба на автомобил и бус на паркинга на Бриколаж в Люлин.След случките уж гледали записите на камерите, но не се видели лица. Само се виждало как возилата си тръгват от паркинга.

                          Коментар


                            #14
                            Авео написа:
                            B1keP_B0y написа:
                            iee написа:
                            B1keP_B0y написа:
                            В търносвкия Мол, пък крадат СД та на подземния паркинг ..
                            Тъй ли? Аз пък всеки път там спирам. Ще внимавам значи.......
                            По-добре горе спирай, щото това ми се случи в 4 слетобяд за 10 мин .. четвъртък един. Ем съм търновец и се знаем повечето...
                            ...абе защо имам чувството, че повече от половината варненци в нащо форум са всъщност търновци....хмммм
                            Аз съм само търновски зет!!! Нищо общо нямам с Търново
                            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                            BMW X3 3.0D Aut

                            Коментар


                              #15
                              doofiat написа:
                              Аз знам за два случая на кражба на автомобил и бус на паркинга на Бриколаж в Люлин.След случките уж гледали записите на камерите, но не се видели лица. Само се виждало как возилата си тръгват от паркинга.
                              Как да видят лица като преди това са видели банкноти.....

                              Коментар

                              Working...
                              X