Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз изгледах и четирите части на Смъртоностно оръжие, бях забравил колко добри филми са
    Виж бейби не сме глупаци,
    ние сме отбор от здравеняци.
    Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
    така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
    http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

    Коментар


      Лигаво филмче
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        Вчера гледах Unknown с Лиъм Нийсън - не е лош филма.
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          Bulgarien-Durch den wilden Balkan
          Marea Weekend HLX Jtd 110

          oO(_)____////____(_)Oo

          Коментар


            Малко добро БГ кино:Лора от сутрин до вечерСтъпки в пясъкаTILT
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар


              21 грама!
              ОЦЕЛЯВАТ НЕ ПО-СИЛНИТЕ (И/ИЛИ ПО-УМНИТЕ), А НАЙ-ПРИСПОСОБИМИТЕ.

              Коментар


                Shutter Island - С Леонардо Дикаприо ... определено ми става любим тоя актьор ... След Титаник, прави само добри стъпки ... А филма ... определено по-добър филм не бях гледал скоро ! Естествено ... на хората, харесващи романтични комедии, не го препоръчвам :D
                Fiat Forum Bulgaria

                Прекаленият светец и богу не е драг !

                Коментар


                  Ichkin написа:
                  Shutter Island - С Леонардо Дикаприо ... определено ми става любим тоя актьор ... След Титаник, прави само добри стъпки ... А филма ... определено по-добър филм не бях гледал скоро ! Естествено ... на хората, харесващи романтични комедии, не го препоръчвам :D
                  Лео няма слаб филм още от дебюта му ,играе уникални и различни роли ,ако не му беше толкво децка муцата да беше избил оскарите досега :D
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    Shutter Island ми трябваше да го изгледам доста внимателно,за да разбера за кво става въпрос, нещо ми беше много объркан. Иначе действително Леонардо ди Каприо в последно време прави само готини филми. За мен най-добрите са му The Departed и Blood Diamond .
                    Виж бейби не сме глупаци,
                    ние сме отбор от здравеняци.
                    Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                    така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                    http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                    Коментар


                      TIP написа:
                      Bulgarien-Durch den wilden Balkan
                      колега това филмаче за кой период от историята разказва? п.с. немски ли е филма, да нр зсягат нещо индо-иранския произход :D
                      Моторист "пее" - балкана плаче. Един вози 100 тормози.

                      Коментар


                        RoadBoy написа:
                        TIP написа:
                        Bulgarien-Durch den wilden Balkan
                        колега това филмаче за кой период от историята разказва? п.с. немски ли е филма, да нр зсягат нещо индо-иранския произход :D
                        Филмът е немски.Не помня дали беше поръчка на ZDF или ARD.Гледах го в Германия през 2008 година. Разказва се за Бъллгария- основно природни забележителности и малко исторически.Аз го гледах на немски. Може би са направили субтитри.
                        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                        Коментар


                          fiatmaniak написа:
                          Shutter Island ми трябваше да го изгледам доста внимателно,за да разбера за кво става въпрос, нещо ми беше много объркан. Иначе действително Леонардо ди Каприо в последно време прави само готини филми. За мен най-добрите са му The Departed и Blood Diamond .
                          Аз най се кефя на филмите в които умира Аз скоро гледах "Седем души" с чичо Смит! Лелее жесток филм! Не мога да си обясня как човека играл в "Деня на независимостта", "Мъже в черно", "Този див див запад" и тн. успя да ме разреве 2 пъти с този филм и с "В търсене на щастието"!!!
                          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                          Коментар


                            За "През дебрите на дивия балкан" си има тема мисля. Но сега точно ме мързи да я рова с търсачката.Ето ви два-три филма за убиване на времето:THE RITE - Филмът е вдъхновен от действителни събития.SANCTUM - Филмът е вдъхновен от действителни събития.DEAR JOHN - Филмът е вдъхновен от много хубав (според филма) роман.

                            Коментар


                              Наскоро гледах "Беднякът-милионер". Страшно много ми хареса.

                              Коментар


                                The Way Back

                                Коментар

                                Working...
                                X