Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масов бой на "Българска армия". ЦСКА във "В" група

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Масов бой на "Българска армия". ЦСКА във "В" група

    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

    Коментар


      #3
      Голям праз...
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        По правилата на УЕФА - участва отбора класирал се на второ място... Честита "В" група на чорбата!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Цял ден по спортните сайтове и не само по тях се върти тази информация. Това, което става, наистина ли ви радва ? Какво първенство ще е без ЦСКА или Левски ? В общи линии спора ЦСКА-Левски е тема, към която почти съм загубил интерес, но не мисля, че ще е добре за българския футбола заличаването на ЦСКА.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            snake написа:
            Цял ден по спортните сайтове и не само по тях се върти тази информация. Това, което става, наистина ли ви радва ? Какво първенство ще е без ЦСКА или Левски ? В общи линии спора ЦСКА-Левски е тема, към която почти съм загубил интерес, но не мисля, че ще е добре за българския футбола заличаването на ЦСКА.
            Не ме радва - дори като вманиячен Левскар не ме радва, защото за мен едно от големите удоволствия е Левски да бие цска - а сега - няма да се срещат... мъка... Ето какво може да направи един абсолютен дришльо с един голям клуб...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Аз пък много се радвам ! И не мога да разбера как може да има хора фенове на цигани ?!Ще ме прощавате, ама аз от футбол не разбирам. Разбирам до толкова колкото гледам по телевизията и това си е моето мнение.
              www.CarProfi-BG.com
              Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
              Зареждане и ремонт на автоклиматици.
              Най-атрактивните цени в София!

              Коментар


                #8
                Ако ще и в хола ми да играят, въобще няма да ги погледна.....
                Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                Коментар


                  #9
                  snake написа:
                  Цял ден по спортните сайтове и не само по тях се върти тази информация. Това, което става, наистина ли ви радва ? Какво първенство ще е без ЦСКА или Левски ? В общи линии спора ЦСКА-Левски е тема, към която почти съм загубил интерес, но не мисля, че ще е добре за българския футбола заличаването на ЦСКА.
                  Радваме, но не защото Томов, ЦСКА или феновете се дънят, а защото е крайно време този отбор да почне да се гради като истински професионален клуб. 20 години какви ли не мизерници си правеха густото с ЦДНА. Няй мизарната база в София е на ЦСКА, най-смешния шампион е ЦСКА, най-смешния президент е Томов....е крайно време беше да се погрижат ЦСКА да си върне облика. Аз мисля, че това е от полза на Армейците, а и отделно мисля, че ЦСКА си осава в "А" група.... Спартак го оставиха нема начин да излъзгат "Шампиона"

                  Коментар


                    #10
                    Да не бързаме със заключенията а? И много крайно заглавие...Левскар съм ама хич не ми е до радост.. 1. Няма да го има най големия дразнител (дано не е така)2. От това губи само футбола... и феноветеА дали Левски ще играе в ШЛ или не и УЕФА още си противоричи...

                    Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                    ex:Opel Kadett 1.3
                    ex:Fiat 125p
                    ex:Москвич 412

                    Коментар


                      #11
                      kiro_of_the_day написа:
                      snake написа:
                      Цял ден по спортните сайтове и не само по тях се върти тази информация. Това, което става, наистина ли ви радва ? Какво първенство ще е без ЦСКА или Левски ? В общи линии спора ЦСКА-Левски е тема, към която почти съм загубил интерес, но не мисля, че ще е добре за българския футбола заличаването на ЦСКА.
                      Не ме радва - дори като вманиячен Левскар не ме радва, защото за мен едно от големите удоволствия е Левски да бие цска - а сега - няма да се срещат... мъка... Ето какво може да направи един абсолютен дришльо с един голям клуб...
                      Пак няма да станете шампиони, Литекс и Локото, че и Славия ще ви бият. Не забравяй, че тази година срещу първите 5 отбора имате само две победи...
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар


                        #12
                        -абе одеве чета Реал Мадрид е бил в същата ситуация-кво е толко станало... :D :D :D

                        Коментар


                          #13
                          Говеждите планове на Батков само че ще се окажат криви.Какво излиза: лично шефа на НОИ е разсрочил задълженията на ЦСКА за осигуровки.Държавата не прави проблем че има да взима пари ,а от Левски сезират УЕФА.Като не можете с игра дай да търсим други начини да стигнем до шампионската лига.Иначе друго едно синьо животно ръководещо безпристрастно футболния съюз вече е взело решение ,без да прави сметка че не може да пръдне без позволение от УЕФА.Последният се смее най-добре.В четвъртък когато се очаква решението на УЕФА едни ще се смеят,а други ще трябва да преглътнат поредната загуба.Какво пък през последната година и без това нямахте кой знае какви успехи ако не броим мачовете с изпадналете от А група.

                          Коментар


                            #14
                            българското първенство е пълно с боклуци. всеки праи кот си иска и като стане нещо почват да се оправдават
                            FIAT ili FERRARI se tam
                            FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
                            FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
                            FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

                            Коментар


                              #15
                              Левскар съм, но оная мазна гад лупи отдавна трябваше да е в затвора. Съчуствам на всички фенове на ЦСКА.
                              Brava 1.6 16v ELX 2001г.
                              Punto М2 1.2 SX 2000г.
                              МРАЗЯ НАП!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X