Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой какво работи???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз съм водопроводчик. Работя в строителна фирма и имам бригада от 4 човека които ръководя.

    Коментар




      zihe написа:
      Сервизен специалист за Плевенски регион http://cantek.bgВсички ваши принтерчета и мултифункционални устройства Canon от големите вериги идват при мен в гаранционния си период..
      Днес донесох един IP1000 за почистване при вас . Комшии сме почти - аз съм на съседната улица
      Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
      Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

      Коментар


        .......Корабен агент и бункероване с горива
        Alfa Romeo Centocinquantasei

        Коментар


          Системен администратор
          Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

          Коментар


            Специалист "Човешки ресурси"

            Коментар


              !

              По образование съм шивач (оператор), по призвание готвач (завършил курсове).В момента управител-пласьор на малък склад за бира и безалкохолни. Също така и консуматор на гореспоменатото
              EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
              Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
              ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
              Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

              Коментар


                dikanio написа:
                Още един системен администратор, с уточнението че съм отскоро и сега прохождам в занаята така да се каже (чирак съм още ). Преди инсталирах оборудване (антени, кабели и базови станции) за GSM мрежи. Иначе съм завършил телекомуникации в ТУ София, но не можах да се вместя в тия 84% реализация по специалността, дето ги обещаваше един пропаганден плакат като се записвах :D
                Градски, къде системноадминистрираш, ако не е тайна ? Че то в Пазарджик не остана много работа в ИТ бранша.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  Аз се занимавам с оперативен лизинг на автомобили
                  Кърти, чисти, извозва, а понякога прави пастет.

                  Коментар


                    Аз пък работя като инспектор по качеството във фирма произвеждаща най-добрата дървена дограма със стъклопакет в България.
                    PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
                    Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

                    Коментар


                      kostov написа:
                      Аз пък работя като инспектор по качеството във фирма произвеждаща най-добрата дървена дограма със стъклопакет в България.
                      Убреее. Кажи колега коя е фирмата. Не е лошо да се знае като информация. Ако искаш може и на лично.
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        Re:

                        karloson написа:
                        zihe написа:
                        Сервизен специалист за Плевенски регион http://cantek.bgВсички ваши принтерчета и мултифункционални устройства Canon от големите вериги идват при мен в гаранционния си период..
                        Днес донесох един IP1000 за почистване при вас . Комшии сме почти - аз съм на съседната улица
                        Еее така си и знаех, че си от форума. Познах те по ключа като донесе принтера.
                        Fiat Marea SX 1.6. 16V '98
                        Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V '99

                        Коментар


                          Re:

                          zihe написа:
                          karloson написа:
                          zihe написа:
                          Сервизен специалист за Плевенски регион http://cantek.bgВсички ваши принтерчета и мултифункционални устройства Canon от големите вериги идват при мен в гаранционния си период..
                          Днес донесох един IP1000 за почистване при вас . Комшии сме почти - аз съм на съседната улица
                          Еее така си и знаех, че си от форума. Познах те по ключа като донесе принтера.
                          ’Айде, пък някой ден може да пием по една бира и да обсъдим "марийките"
                          Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                          Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                          Коментар


                            Някой, ако има нужда от какъвто и да се съвет за мобилен телефон или услуги на Глобул да драсва ЛС-та
                            Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                            ...E90..incoming..!!

                            Коментар


                              Аз работя управител на склад. Официален представител сме на австрийския обков за дограма Мако. Работя с голям % от дограмаджийте във великотърновския регион и мога да дам добри разяснения за това каква дограма трява да си купува човек и какво де гледа.
                              --Старата ръжда любов не хваща!--
                              156 sportwagon 1,9 jtd 115
                              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                              Коментар


                                координатор IT в една фирма дето произвеждат горива и полимери

                                Коментар

                                Working...
                                X