Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    а така...... браво бре Призовавам всеки със стикер да се похвали и да качи снимка, да видят и другите колко по красива става колата и да каже с колко коня се е вдигнала мощта на фичото.
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      днеска съм много доволеннай сетне видях колеГИ със стикера ...стана ми мно готино на душата ето и моята пик ...
      Прикачени файлове
      Fiat Brava 1.6 16V 2001

      Не на войната по пътищата !
      http://media.causes.com/ribbon/478500

      Коментар


        ...мойту каруца е по-убафу от другите таралясници...
        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

        Коментар


          Мдаа, по неведоми пътища и аз си имам от твоите стикери, ама не съм го лепнал още
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            nikki_sixx написа:
            phoenix написа:
            а така...... браво бре Призовавам всеки със стикер да се похвали и да качи снимка, да видят и другите колко по красива става колата и да каже с колко коня се е вдигнала мощта на фичото.
            аз кат изтипосах Стильо - що го махнахте бе? Освен туй е по-убаф от другите таралясници...
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=26366&postdays=0&postorder=asc&sta rt=15я си самоизтрий мнението..... никой не ти е трил колата, на 2-ра страница е
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              Нова пратка за София кога ще има Аз тая седмица малко я проспах phoenix пусни ми на лично, кога ще ти е удобно тия дни да ти звънна, за да се разберем нещо Мерси предварително.
              Fiat Punto 1.7TD
              Mazda 626 2.0
              Fiat Croma 2.4 Multijet

              Коментар


                FaceLess написа:
                Нова пратка за София кога ще има Аз тая седмица малко я проспах phoenix пусни ми на лично, кога ще ти е удобно тия дни да ти звънна, за да се разберем нещо Мерси предварително.
                Аз или утре вечер или в петък среднощ ще пътувам за София, така че ако Емо има готови, ще ви донеса....

                Коментар


                  phoenix написа:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=26366&postdays=0&postorder=asc&sta rt=15я си самоизтрий мнението..... никой не ти е трил колата, на 2-ра страница е
                  аууууууууууууууууу , шейм он ми... ж гу изтрия..ми недовиждам в последно време бе...
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    айде, наща алфа вече 10 коня + да се готвят за мунинг, колегите iee, Aвео и val_mcrae
                    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                    ИТАЛФЕСТ 2007

                    Коментар


                      FaceLessАко ти донесат стикери пиши ЛС знаеш че съм резерве отдавна.
                      Fiat Tipo
                      Corsa b комби !

                      Коментар


                        кой може да ми прати файла на стикера, да си принтирам и аз един ? или да стигне един външен до варна, пък аз ще се свържа да си го взема
                        Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                        Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                        Коментар


                          B1keP_B0y написа:
                          кой може да ми прати файла на стикера, да си принтирам и аз един ? или да стигне един външен до варна, пък аз ще се свържа да си го взема
                          Колегата phoenix ги прави стикерите. Пиши му да го питаш от къде да си вземеш стикера, той е от Варна.

                          Коментар


                            Само мога да кажа, че със този стикер Типажа вече не е същия! Браво на Емо!
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              B1keP_B0y написа:
                              кой може да ми прати файла на стикера, да си принтирам и аз един ? или да стигне един външен до варна, пък аз ще се свържа да си го взема
                              колега, май с тебе си говорихме вчера на срещата..... може и да се лъжа, както и да е.Стикера е качен и във Форума:
                              phoenix написа:
                              Колеги пращайте ми по едно лично с адреса и телефона и бройката, ще ви имам на предвид и ще се постарая да има за всеки. Цената казах ще е левче.стикера е качен и тук: http://www.fiat-bg.org/Downloads/Sticker/под името: logo-cut.cdrзначи на който не му се чака, тегли файлчето и отива в най-близкото рекламно студио или праща брат си, жена си, някой, да му разпечата колкото бройки иска. Иначе аз обещавам да пратя на всички.
                              или можеш да минеш през офиса ми да ти дам един:
                              за Варненци:намирам се .... уф сложно.... ей тук:http://www.phoenix-em.com/za%20vruzka.phpтам имам и всички необходими телефони, звънкайте преди да дойдете иначе рискувате да се разминем.
                              Ако нещо не се доразберем, или ми пиши на лично или направо се обади, за да се разберем.
                              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                              ИТАЛФЕСТ 2007

                              Коментар


                                до колегите от София, се надяваме в петък-събота да сме в София, ще се свържа с колегата FaceLess, да му оставя 15-20 бройки.Другите, да качват снимки...... и да не се ослушват
                                СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                                бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                                сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                                ИТАЛФЕСТ 2007

                                Коментар

                                Working...
                                X