Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аа, да, и в Сливен има, при Енчев.

    Коментар


      Напомням, че имам от големите стикери както за вътрешно, така и за външно лепене. Всеки желаещ може да получи стикер и ако посети ИТАЛФЕСТ 2013.

      Коментар


        Някой от колегите, които наскоро са получили стикер, няма ли да пусне някоя снимчица...

        Коментар


          ogi28b написа:
          Някой от колегите, които наскоро са получили стикер, няма ли да пусне някоя снимчица...
          Аз как мога да се обзаведа,със стикер за задното стъкло от големите дългите Имах аз ама сменях петата врата и остана на другото стъкло.

          Коментар


            При Краси трябва да има. Ако няма - ще му пратя и ще има.

            Коментар


              ogi28b написа:
              При Краси трябва да има. Ако няма - ще му пратя и ще има.
              Нямам при мен.Щях да си заръчам да ми изпратиш по някой от посетителите на феста,ама то май се оказа ,че няма никой от Бургас.Ако имаш останали налични може да ми изпратиш.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                За Варна има ли

                Коментар


                  Fifi - Fiat Bravo 1.6 16v 103hp, 1997

                  Коментар


                    И за мен един , ако може............. :D

                    Коментар


                      Аз също съм желаещ за стикерче, за задното стъкло
                      Bravo 1.6 16V

                      Коментар


                        Поръчах си онлайн от тук 20 стикера големи за задно стъкло,отговор няма,как да си набавя тези стикери за Велико Търново,ако има някой който може да ми ги прати(и 10 става),на лично ще му дам адреса на еконт и моите данни???
                        Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

                        Коментар


                          krasimir_77 написа:
                          Поръчах си онлайн от тук 20 стикера големи за задно стъкло,отговор няма,как да си набавя тези стикери за Велико Търново,ако има някой който може да ми ги прати(и 10 става),на лично ще му дам адреса на еконт и моите данни???
                          ?
                          Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

                          Коментар


                            20 стикера са голямо количество, 10 също. Казах ти го и на лични.За какво са ти толкова стикери?
                            00' Bravo 105 JTD

                            Коментар


                              Всичко е точно,разбрахме се днес,благодаря!!
                              Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

                              Коментар


                                Колеги на бравата имах от големите стикери на задното стъкло. Сега искам да сложа и на кромата. Има ли колега от Пловдив, който да има излишни. Че сега по празниците съм тук и съм по свободен.
                                Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                                Коментар

                                Working...
                                X