Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как мога да се сдобия с малкия стикер?
    Fiat Bravo Trofeo '00

    Коментар


      В неделя на срещата,ще има кой да ти даде предполагам.
      Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
      Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

      Коментар


        Проблема е, че съм ангажиран в неделите по това време, а и мястото ми е малко далече
        Fiat Bravo Trofeo '00

        Коментар


          Я ми дай координати на Лични, къде в Подуяне си и телефон за да се чуем и видим. Ще ти дам стикер. Оставих в колата от трите размера за един колега от Мездра, но не се видяхме с него.
          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

          Коментар


            Имам я от 2009-та, но чак сега получи 2 стикера за задните странични стъкла!
            Прикачени файлове

            Коментар


              Ами да докладвам:днес, около обяд, колегата Jeezy18 беше оборудван. Малък стикер отзад, химикал, календарче, ключодържател, карта ЕКО си има.Жалко, че има фолио на стъклата и стикера се не види. Но много професионално монтирано фолио. Също и на стоповете.Хубави 15-ки, хубав цвят на боята. Абе, хубаво Браво...Ето и снимки.П.С. Приятелю, ако искаш стикери за външно лепене, казвай. Ще помоля за такива. Според мен, по-добре стоят.
              Прикачени файлове
              Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
              Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
              Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

              Коментар


                lhristov понеже напоследък съм ангажиран в неделите,ако може да вземеш стикер и за мен...бирата е ясна естествено

                Коментар


                  Еми, пич, maikule, освен да се цитирам, кво друго?
                  lhristov написа:
                  Я ми дай координати на Лични, къде в Подуяне си и телефон за да се чуем и видим. Ще ти дам стикер. Оставих в колата от трите размера за един колега от Мездра, но не се видяхме с него.
                  Утре ще да помоля Началството за още неща. Но кажи какво искаш?И... за бири не говорим. Шефиори сме. :D
                  Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                  Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                  Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                  Коментар


                    Колега maikule, съжалявам, но не можах да свърша работа. Днес имаше налични само два големи стикера за вътрешно лепене и Оги лично ги лепна на два Форумски автомобила на място. НО каза, че когато бебешките стикери станат готови и той пише в съответната тема, тогава да му пишеш на него на лични и той вече ще има грижата да се срещнете и да свършите работата.Успех.П.С. Ще ти пратя този пост и на лични, в случай че не го видиш тук.
                    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                    Коментар


                      И на мейла му го пусни, и на СМС - също Колеги, напомням, че големи стикери имам много у мен, както за вътрешно лепене, така и за външно, за колите с тъмно фолио на задното стъкло. Безплатни са, всеки форумец може да получи такъв, стига да поиска. Тези дни изпратихме към Враца, Търговище, тази седмица ще пратя и в Пловдив, че били свършили, и така. Където има нужда - казвайте. Понякога става с малко забавяне от 5-6 месеца, но в крайна сметка - изпращам. За София - най-сигурният и лесен начин да се сдобиете със стикер, е като посетите среща на форума в неделя. Повече информация за срещите - в раздела за "Срещи и мероприятия". Важно е преди самата среща да ми пратите едно ЛС (не тук в темата!), за да взема стикери. Това се налага, защото не ги нося постоянно в колата, защото се повреждат от топлото време, когато слънцето напече колата.

                      Коментар


                        В Пловдив - големи стикери за външно (за коли с фолио) и вътрешно лепене - у Airfan.

                        Коментар


                          Я да опресня малко:
                          Прикачени файлове
                          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                          Коментар


                            Днес колегата pet4o ми предостави големи стикери за вътрешно лепене, които са малко по-големи от тези които разпространяваме. Стикерите са с ширина 60 см. Оригиналните са 50 см. Имам около 10-12 такива стикера и който иска - да ми пише да се разберем нещо за София. Ако е за други градове - ще го мислим. Имам също стикери за външно лепене, подходящи за коли със затъмнени стъкла. Имам и 3 изгорели крушки с жичка 220В / 75 вата. И тях ги подарявам.

                            Коментар


                              Не се стеснявайте да си поискате стикери, безплатни са и няма изисквяния и задължения за получаването им. Само желание е необходимо. Пратил съм и в Пловдив на Airfan, в Плевен има в Бянков, Враца - може би има в Митака_71, В Търговище също пращах, в Русе пращах.... Бургас, Варна, Турну Северин, Кот Д’Ивоар и две кюфтета с лютеница...

                              Коментар


                                И аз искам стикер Имам фолио на задния прозорец, значи трябва да е за външно лепене! В Нова Загора живея.... ама не ми е проблем да прескоча Сливен,Стара Загора... Вчера ми върнаха книжката и ми се кара много,не е проблем няколко километра :P

                                Коментар

                                Working...
                                X