Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ogi28b написа:
    Докараха ми нови стикери, от тези големите. Кой иска? По 13 лева е бройката Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
    13 лв ли той тоя стикер да не е позлатен :D

    Коментар


      Айде, промоция - 10.50. За потребители с над 20 000 поста - 9.99. Стикерите са безплатни, надявам се, че не приемате сериозно горните думи.

      Коментар


        стикер

        искам и аз стикерче аз съм от Плевен нали е безплатно или се плаща ?

        Коментар


          Безплатно е, разбира се! Май бях пращал на willow75bg в Плевен. Пиши му едно ЛС за всеки случай.

          Коментар


            едно стикерче за мен ще има ли?
            фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

            Коментар


              Искам и аз :D

              Коментар


                Аз искам два - един за Типото и един за служебното Пунто. От кой в Пловдив мого да си взема ?
                Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                Коментар


                  Колеги, вдигам темите за рекламните материали на форума. Моля всички, които искат да получат нещо, да използват съответната тема, или да ми пишат ЛС. Ако на някой нещо не съм пратил - не е нарочно! Забравил съм, изключил съм просто. Специално се извинявам на Веско от Перник и на Марто от Кюстендил, който е във Варна, защото на тях съм обещал от много отдавна, и все забравям да ги снабдя. Дори и сега ми свършиха големите стикери, но в най-скоро време ще има и ще ви пратя!

                  Коментар


                    Да направим ли от този модел стикери, само че да са ВЪНШНО ? Ще бъдат много по-скъпи, обаче, и не знам дали ще можем да ги разпространяваме безплатно Също и дали да направим за вътрешно, но с по-малък размер, например 66 % или 50 % ? Сегашният е 50 х 6 см. Новит биха били 33 х 4 или 25 х 3 см

                    Коментар


                      Аз съм "ЗА" да се направят и с по-малък размер и да се събират между нагревателите на задното стъкло, примерно.Относно стикерите за външно - имаше интерес от колегите с фолио на задното стъкло.

                      Коментар


                        ogi28b написа:
                        Да направим ли от този модел стикери, само че да са ВЪНШНО ? Ще бъдат много по-скъпи, обаче, и не знам дали ще можем да ги разпространяваме безплатно Също и дали да направим за вътрешно, но с по-малък размер, например 66 % или 50 % ? Сегашният е 50 х 6 см. Новит биха били 33 х 4 или 25 х 3 см
                        Защо пък по скъпи? При нас (в сливен) единствено питат дали ще е един цвят и размера. Ако в София цената е сериозна да попитам тук за количество каква цена ще направят?
                        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                        Коментар


                          От друга хартия ще е, която е за външна реклама. Иначе може и от евтината, ама не виждам смисъл. То и от вътрешното ни препоръчват всички рекламни агенции да е от скъпата хартия, която е супер трайна и няма отлепяне, ама ги правим от обикновена, и пак са добри. Но за външните - ще се мокрят, цапат, мият, чистачките ще минават през тях.. трябва да са трайни.

                          Коментар


                            Колеги, от къде/кой в София мога да взема голям стикер за задния прозорец? Носим кеш на момента. :D
                            ex Punto '95 1.1
                            Lancia Y 1.1
                            Bravo HGT 2.0 20V
                            Supermoto!

                            Коментар


                              В сряда, на среща в Студентски град, иначе в четвъртък в Дон Вито в Кр. Поляна. Ако не - в неделя в бар Интрига в Хиподрума, до ритуалния дом Красно Село. Виж темата за срещите в София. Кеш не се изисква, безплатно е всичко

                              Коментар


                                Благодаря за светкавичната реакция, в четвъртък идвам в пицарията.
                                ex Punto '95 1.1
                                Lancia Y 1.1
                                Bravo HGT 2.0 20V
                                Supermoto!

                                Коментар

                                Working...
                                X