Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Други вариянти няма ли ?

    Коментар


      Broody написа:
      Други вариянти няма ли ?
      Съвсем не колегаМОДЕРИРАНО! Нарушение на т. 4.6. от правилата на форума. Модераторски екип на fiat-bg.org

      Коментар


        ее учаквах друго то друго стана както и да е Мерси durex_a

        Коментар


          Broody написа:
          Други вариянти няма ли ?
          Много по-добър е варианта да си го поръчаш в някое студио, казваш им точния размер, който искаш и си е чиста работа. Защото докато ти го прати някой колега ще ти писне да чакаш , а и ако обърка нещо, както стана при мен и става кофти.
          Виж бейби не сме глупаци,
          ние сме отбор от здравеняци.
          Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
          така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
          http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

          Коментар


            мхм благодаря много

            Коментар


              хохо и аз съм вече с голям стикер със съдействието на колегата eh4ev07 й негов приятел благодаря и на двамата !
              Прикачени файлове

              Коментар


                Стикера се прави за нула време в рекламно студио. В случая удоволствието ми струваше 1.30лв. Размера е този който е на cdr файла

                Коментар


                  Колеги, някой от София с голям стикер за задното стъкло да му се намира? Или да бягам в някое рекламно студио? Благодаря :D
                  Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                  Видеорегистратори

                  Коментар


                    Колеги, в момента в мен има стикери от този модел. Всеки от София, който иска такъв - може да се свърже с мен на ЛС, за да уточним начина за получаване. За другите градове засега няма да поемам отговорност, защото изпращането на 1 стикер е нерентабилно. Съвсем скоро ще има достатъчно стикери, като те ще се разпространяват от колегите по градове, а в тази тема ще напишем за кой град у кой колега са стикерите. В момента тези стикери, които имам у мен са безплатни. Тъй като са съвсем ограничено количество - предимство ще имат колеги, които идват на софийските срещи. Ако все пак някой държи да му изпратя извън София от тези които имам - ще трябва да предложи начин как да стане за това и да поеме разходите по транспорта.

                    Коментар


                      Благодаря на ogi28b! Утре ще го лепна и ще пусна снимка :P
                      Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                      Видеорегистратори

                      Коментар


                        dimaldim написа:
                        Колеги, някой от София с голям стикер за задното стъкло да му се намира? Или да бягам в някое рекламно студио? Благодаря :D
                        колеги при инерес и търпение стикери ще има колкото до начина на получаване ами четете бе има си начни как да се сдобиетес такъв
                        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                        FIAT BRAVO 1.8GT
                        FIAT BRAVO 1.9TD ex

                        Коментар


                          Не се вижда много добре на снимката, иначе седи супер! Лепнах го отстрани, не отзад!
                          Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                          Видеорегистратори

                          Коментар


                            Ето ме и мен с стикер, благодарение на колегата fihi, които ми прати стикера от по пощата, мн сам му благодарен
                            Прикачени файлове
                            Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

                            Коментар


                              Ето ме и мен, стикера го изкарах в рекламно студио за 2.50 лв. Smile
                              Прикачени файлове
                              Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                              Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                              Коментар


                                Еи пичове пращаите и за мен един че ж рекламно студио ми искат 7 лв за напражата му.

                                Коментар

                                Working...
                                X