Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колега, как седи въпроса със стикерите за Бургас? да си лепна и аз един
    FIAT uno 1.0Fire 45hp

    Аск "Vromos"- Бургас

    Коментар


      Само да кажа, че в колегата FaceLess има 10-тина стикера. Вчера му ги дадох, да разпространява в необетованата земя-Столицата . Така че на който му трябва да му свирка, или на лично или по телефон. Гледам, че е писал на 9-та стр. тук. Ако, реши ще си даде и телефона.
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        bavareca написа:
        колега, как седи въпроса със стикерите за Бургас? да си лепна и аз един
        .и мен ме вълнува този въпрос

        Коментар


          bavareca написа:
          колега, как седи въпроса със стикерите за Бургас? да си лепна и аз един
          За Бургас съвсем скоро, ще пратя по Крум или някой, който се навие да предплати 10бр.
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            колко струва един такъв стикер ?
            Пунтак 1.1 с лека измама под капака

            Коментар


              Уан лев..... цената и сметката са почти на всяка страница из тази тема, както и условията за получаване. Стикера е качен на файл в секцията downloads, за най-нетърпеливите, теглите го и си ги изпечатвате където ви е най-лесно и удобно. Сега поръчах още стикери, за да има като дойдем в Търново. От сега казвам, че другия месец ще сме в Русе и в Търново, който е от тези градове, да следи темата, ще напиша кога тръгваме и да си запише телефона ми: 08787 62 30 50 - Емо.
              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
              ИТАЛФЕСТ 2007

              Коментар


                -----
                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                Коментар


                  ами супер .. аз съм в русе до 14-ти и след това във ВТ ако не в Русе-то в Търново ще се сдобия с него
                  Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                  Коментар


                    Re: .....

                    Mupo_87 написа:
                    брат аз мога да взема 5 броя да дам на френдовете в благоевград ,както и за мойто пунти :P

                    Коментар


                      Както каза Емо, в мен има 10-тина стикера. Който иска, да ми пише лично или да ме потърси на тел.: 0884/540-044. Всеки ден след 10 ч. съм на линия.
                      Fiat Punto 1.7TD
                      Mazda 626 2.0
                      Fiat Croma 2.4 Multijet

                      Коментар


                        Ако има някой от Русе за стикер/и да ми пише л.с. да знам колко бройки да направя

                        Коментар


                          все пак, ще се самоцитирам:
                          стикера е качен и тук: http://www.fiat-bg.org/Downloads/Sticker/под името: logo-cut.cdrзначи на който не му се чака, тегли файлчето и отива в най-близкото рекламно студио или праща брат си, жена си, някой, да му разпечата колкото бройки иска.
                          Иначе на 8-ми имам дипломна защита и ме пишете до тогава Out of order... след това ще се постарая да направя и за Карлово и за всякъде.. който може да удари едно рамо в другите градове... файла е... малко по-горе Успех на всички, и да ми стискате палци.
                          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                          ИТАЛФЕСТ 2007

                          Коментар


                            FaceLess написа:
                            Както каза Емо, в мен има 10-тина стикера. Който иска, да ми пише лично или да ме потърси на тел.: 0884/540-044. Всеки ден след 10 ч. съм на линия.
                            На колегата FaceLess искам да благодаря публично за стикера! Благодаря Боби! Още не съм го залепил, но утре и таз ще свърша и ще кача снимки!
                            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                            Коментар


                              kosta написа:
                              FaceLess написа:
                              Както каза Емо, в мен има 10-тина стикера. Който иска, да ми пише лично или да ме потърси на тел.: 0884/540-044. Всеки ден след 10 ч. съм на линия.
                              На колегата FaceLess искам да благодаря публично за стикера! Благодаря Боби! Още не съм го залепил, но утре и таз ще свърша и ще кача снимки!
                              Моля, моля който иска стикер да си каже. Чакам колегите от Благоевград да кажат колко стикера искат и да им ги пускам. Другата седмица между трети и пети съм малко по-зает, че имам изпити, но през останалото време съм на линия за всеки, който иска стикер!
                              Fiat Punto 1.7TD
                              Mazda 626 2.0
                              Fiat Croma 2.4 Multijet

                              Коментар


                                phoenix написа:
                                bavareca написа:
                                колега, как седи въпроса със стикерите за Бургас? да си лепна и аз един
                                За Бургас съвсем скоро, ще пратя по Крум или някой, който се навие да предплати 10 бр.
                                ако не ти е проблем прати по някой който ще идва на "Копринка" за парите няма проблем
                                FIAT uno 1.0Fire 45hp

                                Аск "Vromos"- Бургас

                                Коментар

                                Working...
                                X