Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    tyson написа:
    Смазали сте ги направо
    ха ха това не беше всичко имаше още по живарниците.. накрая тенджерата преливаше само с филета. А костура препържен с биричка как не върви..........
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    Коментар


      lubobg написа:
      Браво.Хубав излет се е получил.Имам малко въпроси .Живарника така ли стоя през цялото време?Рибите не скачат ли? На мен два пъти са ми бягали риби и отгоре го захлупвам с кепчето.Също да кажеш дали си доволен от живарника като здравина и евентуално марката и модела.Благодаря.
      колега здрасти марката на живарника е прокарп с дължина 3,5м,иначе не бягат рибите от него доста е дълъг и колчето което е отпред може да се вдига нагоре и става доста високо и трудно може да скочи толкова,а иначе е здрав и бързо съхне и като го разперем във водата колегата им вика че ги пуска в шератон че са :D а за цена не мога да се сетя точно колко е но ми се върти 30-35лв но не съм сигурен

      Коментар


        Този уикенд бях на р.Чепеларска, край с.Бачково... В събота - почти нищо - 10-ина мренки и то дребни на бял червей и мъмърец. В събота вечерта запийнахме с един местен приятел и той ме светна на какво кълве мряната по тези места... в неделя я разпуках, даже приятелката ми хвана 10-15 парчета. Можете ли да познаете на какво взима като луда мряната там...? На мен ми беше много трудно да повярвам, дори след улова
        M-Benz E 250 TD 150hp
        M-Benz 200d 75 hp
        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

        Коментар


          msotiroff написа:
          Този уикенд бях на р.Чепеларска, край с.Бачково... В събота - почти нищо - 10-ина мренки и то дребни на бял червей и мъмърец. В събота вечерта запийнахме с един местен приятел и той ме светна на какво кълве мряната по тези места... в неделя я разпуках, даже приятелката ми хвана 10-15 парчета. Можете ли да познаете на какво взима като луда мряната там...? На мен ми беше много трудно да повярвам, дори след улова
          на кус кус

          Коментар


            Buch написа:
            на кус кус
            Мне, на парченца пържен картоф или кюфте... Явно от ресторантите изхвърлят доста мазнотии в реката и рибата е привикнала да ги яде.
            M-Benz E 250 TD 150hp
            M-Benz 200d 75 hp
            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

            Коментар


              msotiroff написа:
              Buch написа:
              на кус кус
              Мне, на парченца пържен картоф или кюфте... Явно от ресторантите изхвърлят доста мазнотии в реката и рибата е привикнала да ги яде.
              Б..х м..ма му що не я почерпи и една бира

              Коментар


                Ма не се знае каква марка пие
                Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                Коментар


                  Този уикенд бяхме на яз.Васил Коларов, м/у Батак и Доспад, местноста Беглика.За риболов не става, обаче за къмпинг е невероятно. Около язовира е борова гора и е много хладничко... даже нощем е студеничко, през нощта стигна до 7°С.На въдиците извадихме само две червеноперки малко над шамарче, но на едно местенце, дето една рекичка се влива в язовира хванахме общо към 30-ина кефалчета, кротушки и пастърви "на ръце".Рибарите, които ходят редовно там, казват че рибата там започва да кълве чак към края на Септември, началото на Октомври.Прикачвам и малко снимки:Стената, тук дълбочината е около 30 метраБивака:...и изключително атрактивния риболов "на ръце"
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар


                    Ето малко снимки от събота и неделя по дефилето. Един клен ми счупи новото телескопче Made in China (аман от боклуци) Есествено всички риби отпллуваха и са живи и здрави.
                    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                    Коментар


                      noriaga написа:
                      Ето малко снимки от събота и неделя по дефилето. Един клен ми счупи новото телескопче Made in China (аман от боклуци) Есествено всички риби отпллуваха и са живи и здрави.
                      Колега къде точно ходиш по дефилето? Мераклия съм и аз да няправя един излет натам.....

                      Коментар


                        Buch написа:
                        noriaga написа:
                        Ето малко снимки от събота и неделя по дефилето. Един клен ми счупи новото телескопче Made in China (аман от боклуци) Есествено всички риби отпллуваха и са живи и здрави.
                        Колега къде точно ходиш по дефилето? Мераклия съм и аз да няправя един излет натам.....
                        Значи основно обходихме вировете между Лакатник и Зверино. Има хубави вирове около село Оплетня и Елисейна. Общо взето като тръгнахме от Лакатник та до края на с.Зверино пробвахме по хубавите места. Търсиш вирчета с леко по спокойна вода, яко скаляк около тях и ако има някое дърво да прави сянка над вира е перфектно място. Ако ловиш на блесна или воблер такива места търси. В много разлятите води и в бързеите нищо не излиза.....
                        Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                        Коментар


                          А така наляхте ми се в темата и в хобито.Това момчета което виждате на снимката са малки язовирчета с малки рибки... :D :D :D .Поканвам колегата от Русе да си събира багажите и да идва тука в село Константиново/Новоселци/ на 15 км от Бургас и да го водя на наи голямото сладководно езеро в България да не кажа и на балканите,да се чувства поканен и също колегата от Пловдив моят роден град абе всички които обичат да ловят риба.Има куде да спите в къщата на жена ми имено в това село ще направим голяма софра както се казва в центъра на селото сме идваите нямате проблеми.Аз ходя за риба в морето с лодка и ако ме няма жената ще ви посрещне.Езерото ви е на 300 метра от центъра на селото.Опа аз май от емоция забравих да напиша как се казва езерото а то е Мадренското езеро.А който ме базика или не ми вярва съм му подготвил неприятна изненада.Тя се състой в това да ги вкарам с лодка навътре в езерото да опъват мрежи и да бягаме после от горските :D а на тия който издържат изпитанието ги карам в морето с лодката на мой приятел и там да му мислят да си търсят торбички иначе захранка няма да ни трябва-майтап де!

                          Коментар


                            Моля Ви, украсявайте излетите със снимки.Става по-цветно и красиво.Аз утре се качвам на остров Батин на палатков лагер, като се върна ще напиша репортажа.Стискайте палци, имам информация, че шараните са там НАСЛУКА НА ВСИЧКИ!
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              Тайсъне как да се снимам сам акто никой не сика да идва с мене в морето плашат се а и други работи правят.А пък аз как сам да се щракна?Майтап да става де трябва да взема да направя аз няколко снимки,прав си успех с шараните.Пиши като се прибереш какво си направил.

                              Коментар


                                Успешен беше :D Зорът беше многото багаж, но все някак си се замъкнахме.Като стигнахме си направихме бивак и пуснахме вечерта от брега.Обадиха се 4 дребни сомчета.Сутринта кльонкахме 2 часа, без бутване...Отидохме на захранено от нас петно между едни паднали дървета.Мястото се оказа супер, много скъсвания и няколко шарана буквално след засичането се навиха на чуканите и там останаха.Все пак извадихме.Първия е точно 4100кг.Втория не го снимах нито теглих, той е между 2.5-3кг.Третия е 4.900кг.В петък вечерта докато си пиехме ракийката към 22:20 се обади една бяла рибка (най-голямата ми досега) с тегло 2.900кг.Някой нещо ако го интересува да пита Между шарковците излизаха и таранки, но те са само ей така, пълнеж между другото НАСЛУКА НА ВСИЧКИ !!!П.С.Очаквайте продължението.
                                Прикачени файлове
                                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                                Коментар

                                Working...
                                X