Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    tyson написа:
    sok1 - Браво Никога не съм ял пъстърва, как е яде ли се?Само ти остана да оцветяваш темата през зимата. Банков фърли кърпата. Още го чакам да нарисува прословутия монтаж. :D
    Банков не е хвърлил кърпата, и ходи преди две седмици на същото място, даже с майстора пихме кафе там ама нищи не хвана. Надавям се другата седмица да хвана вече. Иначе монтажа става да се направи обаче вкъщи го правя с тънак ФК и не изнася добре повода с куката.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      Слави тебе кога ще те видим с такъв трофей.Само да не мяташ на портмоне на пътеките,че не се зачита :D
      EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
      EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
      FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

      Коментар


        Колеги, ще ходите ли за риба по време на празниците и къде ?....... п.п......... за водоемите около София става въпрос?

        Коментар


          Утре ако не ми мине котка път пак. За 2 часа толкова.
          Прикачени файлове
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            tyson написа:
            Утре ако не ми мине котка път пак. За 2 часа толкова.
            Ще има да оцапаш тиганя
            MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
            "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
            R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

            Коментар


              4 почивни дни = 4 дни за риба... Жената ме мрази...3 дни по пъстървови реки на спининг = една балканка около 35 санти.1 ден(днес) на една стара баластриера на мач = 13 каракуди с общо тегло 4,5 кг.Уикенда пак Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
              M-Benz E 250 TD 150hp
              M-Benz 200d 75 hp
              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

              Коментар


                tyson написа:
                Утре ако не ми мине котка път пак. За 2 часа толкова.
                Ники, и ти ли си висял на парапета
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  Не брат, не мога да падна толкова ниско :D
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    tyson написа:
                    Не брат, не мога да падна толкова ниско :D
                    Аха ясно бил си у върбичките
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      В неделя ходих на едно много "хищно" място на Искъра при гр. Искър (Пелово), ама дърпаха само уклейки и 2 кротушки, морунажа никакъв го няма...
                      Прикачени файлове
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        Днес реших да сефтосам сезона ! Идеята беше да ловим едър уклей на Щъркела- да ама не . Искъра нямам спомен да съм го виждал толкова пълен. Следи от рибари нямаше въобще,явно заради снега и липсата на места . Оттам се понесохме към Арката под Радомир. Реката имаше доста вода, силно течение и много боклуци които влачеше. След около час и нещо опити - никакво кълване. Оттам се понесохме към яз. Лобош на кея с лодките заварихме само един рибар,който беше хванал един уклей. Настанихме се и се започна проба след проба - накрая открих сезона. Времето беше много добро,от време на време подухваше лек ветрец,който спираше кълването. Уклея беше студен ,все едно го вадех от камерата . Така до към 15 часа и събрахме защото започна да духа постоянно без изгледи да спира . Резултата беше около кило . Не знам с тези води какъв ще е сезона тази година
                        MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                        "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                        R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                        Коментар


                          На мен пък вчера ми пристигнаха връхчетата, вече имам пълен комплект от 0,5 до 3,5 оз стъкло и карбон. Забърках и няколко сиропчета, не мога да ви опиша физиономиятана аптекарката долу като като и заявих че искам 2 литра глицерин.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            Я ни светни за глицерина, че нещо ми се мъти за събота...
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              tyson написа:
                              Я ни светни за глицерина, че нещо ми се мъти за събота...
                              Вода и захар 1 към 4 за да се получи сироп, ароматизатор къвто решиш, каефяна лъжичка сол и като изври сипваш глицерина 1/2 от количеството на водата и бъркаш, докато се усвой, малко трудно се получава но става. Охлаждаш и в шишенце. На място като бъркаш захранките го разтваряш във водата с която бъркаш.Може и просто да сипеш сока на два компота и да ги сложиш да врът на тих огън докато изври доста и се сгъсти и му шибнеш глицерина. Може да направиш и карамел и да му сипеш малко мляко да се поразтвори и после глицерин - така се прави скопекса.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                Аз мисля да пека коноп и да го меля после. Ще споделя резултата. Чак толкова с този глицерин не ми се заиграва, а и жена ми ще смърди за тенджерите предполагам после...
                                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                                Коментар

                                Working...
                                X