Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    S_BANKOV написа:
    Някой с мераци за риболов в събота/неделя? За пъстърва или шаран на Орландо или Пожарево, по скоро на Пожарево ми се ходи.
    Аз съм мераклия ама незнам дали ще ми се отвори парашута.
    Fiat Coupe 1.8

    Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

    Коментар


      S_BANKOV написа:
      Някой с мераци за риболов в събота/неделя? За пъстърва или шаран на Орландо или Пожарево, по скоро на Пожарево ми се ходи.
      Че то на Пожарево има ли още рибарник?Иначе за събота става.А и ми е близо.
      1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

      Коментар


        Може и аз да се включа , ако не вали дъжд, а и ще науча нещо........

        Коментар


          pavyan написа:
          S_BANKOV написа:
          Някой с мераци за риболов в събота/неделя? За пъстърва или шаран на Орландо или Пожарево, по скоро на Пожарево ми се ходи.
          Че то на Пожарево има ли още рибарник?Иначе за събота става.А и ми е близо.
          .Как ти е близо бре , не си ли в Младост и ти? Това е след Божурище.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            S_BANKOV написа:
            pavyan написа:
            S_BANKOV написа:
            Някой с мераци за риболов в събота/неделя? За пъстърва или шаран на Орландо или Пожарево, по скоро на Пожарево ми се ходи.
            Че то на Пожарево има ли още рибарник?Иначе за събота става.А и ми е близо.
            .Как ти е близо бре , не си ли в Младост и ти? Това е след Божурище.
            Цъ.Вече съм в Овча купел 2.Така че за Пожарево ви е на път. :P.Поправих грешката веднагически. :P
            1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

            Коментар


              Не разбирам от риба, даже изобщо, ама сега ми пратиха да видя една снимка в един много жълт сайт, на който според мен не може много да се вярва http://goo.gl/YE7Ovc, но това нещо яде ли се, предполагам че е на десетки години?И как се вади с една въдица подобно животно?

              Коментар


                todorakiggg написа:
                Не разбирам от риба, даже изобщо, ама сега ми пратиха да видя една снимка в един много жълт сайт, на който според мен не може много да се вярва http://goo.gl/YE7Ovc, но това нещо яде ли се, предполагам че е на десетки години?И как се вади с една въдица подобно животно?
                За вадене,със съответния такъм(а щом е кльонкал,значи го има)се вади.Вярно,трябва и сила,и късмет.За ядене-не става.Мазно,тежко,абе гадост.
                1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                Коментар


                  имам прясно инфо от Негованския /Орландо/, водата е бистра, риболов има, кълве на рибка и камола, информацията е от колега от форума В събота или неделя съм там, ще се лови на плувка и мисля да пробвам на фидер че ми се върти една простотия в главата
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    Понеже съм "аджамия рибар’’, къде се намира този водоем.....нещо кординати или снимка от гоогле...Какво е камола........стръв някаква.....

                    Коментар


                      gts.best написа:
                      Понеже съм "аджамия рибар’’, къде се намира този водоем.....нещо кординати или снимка от гоогле...Какво е камола........стръв някаква.....
                      Чепинско шосе, точно на разклона за Негован, има портал вътре е паркинга и заведението, и езерото. Таксата е 10лв. на пръчка рибата ако се хване е бонус.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        В събота в 04,00часа се зареждам на портала, ако някой ще идва да търси черно браво
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          Само за информация - започва да се съмва в 6:50 - 7:00.Ти какво ще правиш в 4:00 - нямам представа :D
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            M5kov написа:
                            Само за информация - започва да се съмва в 6:50 - 7:00.Ти какво ще правиш в 4:00 - нямам представа :D
                            първо ще чакам да вляза първи, после ще поспя на спокоиствие и хлад, ще пия кафе, ще слушам музика/яко жица без да ми правят забележки/, но основно ще си вляза първи и ще избера място, че там се влиза в лявата ръка с въдица в дясната с бата
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              Слави, в 4.00 часа може и да си закъснял. Миналата сесмица е имало коли пред портала в 21.00 в петък. И аз съм малко луд, но чак ненормален не съм. Та така. Вече ще ходя към 8.00.
                              Stop giving directions, just say "Follow me."
                              Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                              Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                              Коментар


                                S_BANKOV написа:
                                В събота в 04,00часа се зареждам на портала, ако някой ще идва да търси черно браво
                                За платен гьол да ставам в 3часа?Стига бе,че аз по-добре да си отида на Жребчево. Наистина не сте добре! :P
                                1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                                Коментар

                                Working...
                                X