Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Здравейте Колеги, отскоро ( 2 месеца) ходим със сина ми на риболов. Купихме по една китайска въдица и макара, кеп, живарник, плувки, тежести и кукички. Дори се научихме да си ги връзваме сами. Опитахме първоначално само на плувка , успехът беше плачевен (нищо), и така шест пъти. Загледахме се че хората около нас ловят на ’фидер’. Купихме от готовитв комплекти и захранка. Сменихме тактиката и резултатите не закъсняха. На платеното на Панчарево хванахме няколко шарана. За пълни аматъори като нас това беше голямо приключение и доста адреналин. Дори успяхме и да ги извадим на брега.http://gtsbest.snimka.bg/automobiles...25366.34132753http://gtsbest.snimka.bg/automobiles...25366.34132756Моля да ми препоръчате места около София. Нямаме риболовни билети и затова ходим само на платени гъолове. До сега сме били на: Безден, Панччарево (3 пъти), Мало Бучино, Суходол, Вятърните мелници при Горна малина. Предпочитам да има нормален път, за да не оставим картера по пътя.Засега ни харесва, и може би догодина ще си извадим билети.Поздрави !!!

    Коментар


      gts.best написа:
      Здравейте Колеги, отскоро ( 2 месеца) ходим със сина ми на риболов. Купихме по една китайска въдица и макара, кеп, живарник, плувки, тежести и кукички. Дори се научихме да си ги връзваме сами. Опитахме първоначално само на плувка , успехът беше плачевен (нищо), и така шест пъти. Загледахме се че хората около нас ловят на ’фидер’. Купихме от готовитв комплекти и захранка. Сменихме тактиката и резултатите не закъсняха. На платеното на Панчарево хванахме няколко шарана. За пълни аматъори като нас това беше голямо приключение и доста адреналин. Дори успяхме и да ги извадим на брега.http://gtsbest.snimka.bg/automobiles...25366.34132753http://gtsbest.snimka.bg/automobiles...25366.34132756Моля да ми препоръчате места около София. Нямаме риболовни билети и затова ходим само на платени гъолове. До сега сме били на: Безден, Панччарево (3 пъти), Мало Бучино, Суходол, Вятърните мелници при Горна малина. Предпочитам да има нормален път, за да не оставим картера по пътя.Засега ни харесва, и може би догодина ще си извадим билети.Поздрави !!!
      Първо поздрави за първия улов. Ако сериозно ви хване тази болест, колега да знаеш че отърване няма. Само че разходите ще са доста повече от колкото по колата. Я сега едно по-класно пръчле, я макарка, я нещо по-така и т.н. Отново поздрави и успехи.
      Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
      Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

      Коментар


        Нищо не споделяте колеги.Най-шаранския месец на годината, а резултати?
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          В неделя бях на с. Безден, хубаво място (за трети път ходя), хубаво време , риба и то разнообразна...........http://gtsbest.snimka.bg/automobiles...25366.34232168

          Коментар


            Аз на 05.10 се прибрах след 1 седмица на яз.Копринка. Основно влачихме с лодките,но освен няколкото щуки по 2-3 кг. и 2 бели риби ,нищо за хвалене.От брега постоянно хранене,различни храни и монтажи,но освен няколко малки платики и няколко червеноперки- НИЩО ДРУГО. Основния удар на риба беше ден преди да си тръгнем,когато един воблер попадна на бракониерска мрежа. Мрежата беше дълга около 150-160 метра. Голямо вадене падна . Имаше 2 шаранчета - пуснати и няколко каракуди които пуснахме. Задържахме 6 бели риби по около 2 кг.,2 костура и няколко каракуди- нямаше как да ги спасим . Мрежата беше нарязана и изгорена.Днес ходихме на Струма преди Благоевград. Скобар играеше яко ,но не искаше да пипа.
            MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
            "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
            R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

            Коментар


              Супер, все пак си бил на вода kik73bg, от това по-хубаво няма gts.best - и ти си направил хубава разна Банков нещо се изгуби по тъча?
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                Банков сигурно събира снимков материал
                MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                Коментар


                  Калине, скобаро си сака студ... Бива да задържи 4-5 дни с минусови температури да видиш каква сеч на алай ще настане по реките Иначе наистина вече е започнал да се групира...BTW това лято се зарибих по спининговия риболов... Хванах няколко пъстърви и доста яки кефали и нещо ми влезе мухата, та за сега съм понасъбрал 30-40 блесни и 15-ина воблера, но все ми малеят Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар


                    kik73bg написа:
                    Банков сигурно събира снимков материал
                    Банков събира материЯл в неделя, СОК1 събра пъстървите.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      msotiroff написа:
                      Калине, скобаро си сака студ... Бива да задържи 4-5 дни с минусови температури да видиш каква сеч на алай ще настане по реките Иначе наистина вече е започнал да се групира...BTW това лято се зарибих по спининговия риболов... Хванах няколко пъстърви и доста яки кефали и нещо ми влезе мухата, та за сега съм понасъбрал 30-40 блесни и 15-ина воблера, но все ми малеят Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                      Брат ми ходи на другия ден ,но от 15-19:30 и им скъсаха шортите,а през деня нищо.Иначе спининга си е голяма краста,аз нали се зарибих по тролинга,та ми е познато-въдици,лодка,воблери - и все малеят,а са цифра ,ама пуста краста Банков къде ги морите пъстървите ?
                      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                      Коментар


                        Аз само гледах и се учих, СОК1 ги лови На Орландо, но нещо ми ес ходи за щука на спиниг или за бяла риба на дъно+ скара бира и т.н.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          Бира - НЕ. Червено винце онли
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            Това е от събота на Дунава
                            Прикачени файлове
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              Браво, добър резултат.
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                Някой с мераци за риболов в събота/неделя? За пъстърва или шаран на Орландо или Пожарево, по скоро на Пожарево ми се ходи.
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X