Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    S_BANKOV написа:
    Мишо директно главата на стената
    Нямам толкова голяма стена
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      M5kov написа:
      S_BANKOV написа:
      Мишо директно главата на стената
      Нямам толкова голяма стена
      Важна е тавата, не стената. Утре отивам на Орландо. Ще пробвам на пуканки (карамел, ягода и натюр), ч. дроб, червеи (всякакви) и царевица. Ще си нося и бириШка...
      Stop giving directions, just say "Follow me."
      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

      Коментар


        Пробвай на плуваща коричка в тръстиката.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          sok1 написа:
          M5kov написа:
          S_BANKOV написа:
          Мишо директно главата на стената
          Нямам толкова голяма стена
          Важна е тавата, не стената. Утре отивам на Орландо. Ще пробвам на пуканки (карамел, ягода и натюр), ч. дроб, червеи (всякакви) и царевица. Ще си нося и бириШка...
          Това с дроба и карантиите можеш да го пробваш на Казичане. Там на кука 2 или 3 и парче дроб се хвана уклей . Няма такъв гьол.Наслука
          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

          Коментар


            M5kov написа:
            Ibiza написа:
            JTD RACER написа:
            Да се похваля с днешния кратък риболов
            къде е това нещо колега приятен размер каракуди :D
            Каракуди още шарани :} Я вижте аз какви хищници ловя
            Въобще да не се загледам просто ми се искаше да са едри каракуди :D хихих та така и не разбрахме къде е това..... ://
            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

            Коментар


              риболов в Гърция

              Някой ходил ли е в Гърция на риболов на Струма преди да се влее в морето до Анфиполи-или по нагоре https://www.google.bg/maps/@40.974868,23.522973,3a,75y,90t/data=!3m5!1e2!3m3!1s42827809!2e1!3e10?hl=bg
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                Днес голям кутсуз Цял ден на Искъру на Шипоченския залив, 15 пръчки на дъно и само една платика около 25-30 см. Имах чувството ,че съм хвърлил в легена в банята
                MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                Коментар


                  Аз от 20-ти до днес бях в отпуска... Почти всеки ден бях по реките около Пазарджик - Марица, Тополница, Луда яна, Ели дере... Общо взето риболов с повече от 25-30 рибета нямам... Предимно мряна и среден кефал. За пореден път се убеждавам, че мряната вари я, печи я - си иска мъмърец... Не, че не взема на ручейник и разните му червеи, но от мъмъреца полудява... Говоря за маришка-черна мряна, да не се включат сега дунавските рибари, дето ловят бели мрени на пита кашкавал Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар


                    Бяла мряна ДУНАВСКА 4,5кг се лови успешно на ПОПОВО ПРАСЕ.Също така взема и на 2-3 царевици.Не, че не съм пробвал на кашкавал - но без успех. Вече не издържам броя минутите, до пускането на кораба....
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      Ето го резултата от неделния ми излет на Искъра до Пелово (Плевенско)>Най-много се очудих, че нямаше комари Няма и 10-тина да са ме захапали, обаче като ходих към Гиген направо щяха да ме отнесат
                      Прикачени файлове
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        От днешното ми висене на Орландо:
                        Прикачени файлове
                        Stop giving directions, just say "Follow me."
                        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                        Коментар


                          sok1 написа:
                          От днешното ми висене на Орландо:
                          За всеки обръч по рибе!! браво евала колега много ми се иска и на мен да отида на този водоем , но трябва да си пускам отпуска за да може да е през седмицата ,че събота и неделя съм чувал ,че бил фрашкан.........
                          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                          Коментар


                            Много добре sok1, много добре Банков, гледаш ли ко праят хората, докато с тебе си драпаме макарите :D
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              tyson написа:
                              Много добре sok1, много добре Банков, гледаш ли ко праят хората, докато с тебе си драпаме макарите :D
                              Аз хората много добре ги знам какво правят, и като отида с тях за риба и не знам що ама не хващат, Иво от неудобство не си признава че аз съм каръка Моя следващ риболов ще е след 18-ти юли, тая седмица имам пак работа, другата обучение и след това вече ще се ходи.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                Аз се надявам моето "откриване" да е на 12-13 юли....ама да не ми мине котка път де...
                                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                                Коментар

                                Working...
                                X