Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    S_BANKOV написа:
    На Искъра ли ще откриваш? Правиш ли някаква организация?
    Засега така сме го решили. Голяма тумба ще бъдем. Днес обаче ми казаха,че откъм мрежите някой кавал го е изорал-ама дълбока оран. Ще трябва да дирим място ако е така.
    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

    Коментар


      Най вероятно платиката ще е в шипочанския залив и към окото от към Ихтиман, че реката вкарва студена вода от Рила където се топи снега все още и водатае студена и мътна от към Самоков, имайте предвид че нивото качва и то с много, най вероятно до събота ще е качила поне до половината на стената на заведението на щъркелово гняздо. И за това ми се върти една идея за риболов на Пънча, от към Герман на камъните с подвижна плувка и на фидер, като задължително мисля да метна една пръчка за бяла риба, че нещо гледам един от нашите шофьори всяка седмица вади бели риби
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        Утре,т.е. днес чакам инфо за обстановката на Искъра и тогава ще го мислим. Шипочанския ще бъде 99% гъз връз гъз. Може и на Лобош да открием -откъм орехите има хубави места и разнообразен риболов.
        MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
        "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
        R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

        Коментар


          още никои не се е прибрал от откриването

          Коментар


            JTD RACER написа:
            още никои не се е прибрал от откриването
            Аз се прибрах още събота вечерта, на Панчарево ловиш заедно със старата панчеревска школа, и на риби се нагледах и на лафофе се наслушах. Каракуди по 800- 900грама е добре за откриването
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              от земетресението в събота до неделя следобед без да клъвне

              Коментар


                JTD RACER написа:
                от земетресението в събота до неделя следобед без да клъвне
                Моето мнение че рибата не се влияе от земетресението, точно след него се хванаха най едрите каракуди. А миналата година септември щуката беше полудяла на блесна точно след едно земетресение по Дунава.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  Да се похваля с днешния кратък риболов

                  Коментар


                    Да питам дали на някой ще свърши работа:От шоколадовите яйца, които ядем всеки ден остава пластмасовата обвивка, в която хората са сложили играчката, от тия пластмасови кутийки имам вече 1 плик, ако някой рибар ги ползва за плувки или за държане на разни рибарски принадлежности и му вършат работа нека да свирка, че скоро ще заминат към коша.
                    punto HGT

                    Коментар


                      didich написа:
                      Да питам дали на някой ще свърши работа:От шоколадовите яйца, които ядем всеки ден остава пластмасовата обвивка, в която хората са сложили играчката, от тия пластмасови кутийки имам вече 1 плик, ако някой рибар ги ползва за плувки или за държане на разни рибарски принадлежности и му вършат работа нека да свирка, че скоро ще заминат към коша.
                      И аз имам много от тях, че и ние сме фенове на яйцата, стават за шпонки и за кошници за бял за фидер
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        Малко отдих на яз. Пчелина. Доволен понеделнишки улов.
                        Прикачени файлове
                        MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                        "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                        R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                        Коментар


                          Кога ли ще открия и аз
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            JTD RACER написа:
                            Да се похваля с днешния кратък риболов
                            къде е това нещо колега приятен размер каракуди :D
                            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                            Коментар


                              Ibiza написа:
                              JTD RACER написа:
                              Да се похваля с днешния кратък риболов
                              къде е това нещо колега приятен размер каракуди :D
                              Каракуди още шарани :} Я вижте аз какви хищници ловя
                              Прикачени файлове
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар


                                Мишо директно главата на стената
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X