Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Най-добрият риболово досега, браво sok!
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      Да се похваля и аз тогава. Малко кеф по гергьовските празници.
      Прикачени файлове

      Коментар


        На този Орландо ходих на 2 или 3 май . От 46 човека преброени лично от мен ,за 6 часа висене се извадиха общо 5 риби. За пореден път се заричам да не ходя на платен гьол. Иво явно е уцелил момента . На тези гьолове винаги е кълвала вчера и ще кълве утре.
        MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
        "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
        R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

        Коментар


          maikule написа:
          Да се похваля и аз тогава. Малко кеф по гергьовските празници.
          За теб явно важи израза: Е па не моа се запра... Имаш ли разрешение за промишлен риболов? Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
          kik73bg написа:
          На този Орландо ходих на 2 или 3 май . От 46 човека преброени лично от мен ,за 6 часа висене се извадиха общо 5 риби. За пореден път се заричам да не ходя на платен гьол. Иво явно е уцелил момента . На тези гьолове винаги е кълвала вчера и ще кълве утре.
          И при мен се случвало доста пъти да съм "турист", гледащ отвеяно към водата. Но не може всеки път човек да е капо. Следващия път като отида там ще съм с "голяма кошница", но най-вероятно ще ям хурката.
          Stop giving directions, just say "Follow me."
          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

          Коментар


            Като се има предвид, че ходя два-три пъти годишно си е много добре. Отдавна не бях разпускал така. За пръв път ходихме на това място, но си заслужаваше отвсякъде. И на време случихме и всичко.

            Коментар


              Едно питане към рибарите, че аз се водя уж рибовъд, предпочитам да ги отглеждам /не наще речни видове/: след като ходите всяка седмица за риба и мъкнете с килограми риба, поне това което виждам от снимките имам чувството, че цяла седмица менюто ви е само и основно риба, с една дума - ядете ли я тая всичката хваната риба или раздавате и на комшиите ?
              punto HGT

              Коментар


                didich написа:
                Едно питане към рибарите, че аз се водя уж рибовъд, предпочитам да ги отглеждам /не наще речни видове/: след като ходите всяка седмица за риба и мъкнете с килограми риба, поне това което виждам от снимките имам чувството, че цяла седмица менюто ви е само и основно риба, с една дума - ядете ли я тая всичката хваната риба или раздавате и на комшиите ?
                Аз лично я разпределих по роднините. На около 5 семейства се паднаха близо по 3 килограма, така че мисля за две яденета и рибата е заминала. Но пак казвам- ходя 2-3 пъти в годината и съответно квотата ми не е много впечатляваща.

                Коментар


                  didich написа:
                  Едно питане към рибарите, че аз се водя уж рибовъд, предпочитам да ги отглеждам /не наще речни видове/: след като ходите всяка седмица за риба и мъкнете с килограми риба, поне това което виждам от снимките имам чувството, че цяла седмица менюто ви е само и основно риба, с една дума - ядете ли я тая всичката хваната риба или раздавате и на комшиите ?
                  Аз я ям, а което не мога - го нагризвам.Сега сериозно - често ям риба, ако хвана повече - във фризера. Има седмици ходя и по 2-3 пъти, което не означава, че винаги хващам. Има пък месец два, когато нямам възможност да отида. Общо взето рибата си я изяждам/замезвам.
                  Stop giving directions, just say "Follow me."
                  Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                  Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                  Коментар


                    Понеже днеска пристигнаха, исках да се похваля.Реших да е в тази тема, защото е по хобито ни Новите попълнения за сезон 2014
                    Прикачени файлове
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      А аз мислех да се хваля утре с още един баит , ама явно няма смисъл
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        Как да няма, нека темата е по-цветна.Пускайте снимки, докато чакаме нивото на РЕКАТА да се нормализира
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          Днеска на Безден пълно капо на 3 вида топчета , царевици и т.н. аромати , захранки неще и тва е преброих сигурно 20 човека за 4 часа едно шаранче беше извадено около 1кг хвана някакъв колега..
                          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                          Коментар


                            tyson написа:
                            Понеже днеска пристигнаха, исках да се похваля.Реших да е в тази тема, защото е по хобито ни Новите попълнения за сезон 2014
                            Честито и много слука да има с тях! :D Аз се оборудвах с един "мач" -сега трябва и да го сефтосам . Сигурно на 29,30 и 31 на Искъра,ако нещо не мине котка път :P
                            Прикачени файлове
                            MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                            "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                            R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                            Коментар


                              Ibiza написа:
                              Днеска на Безден пълно капо на 3 вида топчета , царевици и т.н. аромати , захранки неще и тва е преброих сигурно 20 човека за 4 часа едно шаранче беше извадено около 1кг хвана някакъв колега..
                              На Искъра ли ще откриваш? Правиш ли някаква организация? А за Безден и подобни платени водоеми край София съм сигурен че си допуснал най масовата грешка а именно в захранването, имайки предвид рибите който се пускат вътре и създадените им условни рефлекси.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                то се побърках кво ли не пробвах неще и неще......... както ти казах ще ми се да отида ама не знам кога. по принцип може да направим форумски риболов
                                Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                                Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                                Коментар

                                Working...
                                X