Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    M5kov написа:
    Офф завчерии ми е изтекъл билета... Ще гледам да не се набивам много на очи :D
    Ти гледай да се набиеш някъде да си подновиш, че да не стане после на гьола да обясняваш "Малък бях обърках се"
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      Е как да давам сега пари за нов, като до март месец дали ще ида и 2 пъти за риба ;(
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        M5kov написа:
        Е как да давам сега пари за нов, като до март месец дали ще ида и 2 пъти за риба ;(
        Момче, зимата е най хубавия сезон за риболов на бабушка и костур. А и се носят едни слухове че билетите от 1-ви януари скачали, така че мисля да си извадя един годишен за 25лв. и да мирясам, така или иначе важи от дата до дата.от седмични и месечни билети файда има точно толкова колкото при винетките.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          Няма спор че е хубав сезона, но не е за всеки :D
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            Вчера служебния дядо коледа ми донесе комплект клатушки на pezon et michel.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              M5kov написа:
              Е как да давам сега пари за нов, като до март месец дали ще ида и 2 пъти за риба ;(
              Значи 2 пъти ще си бракониер... Така или иначе ще подновяваш с годишен билет, все едно е... само дето рискуваш да станеш за срам, глобата я зарежи, едва ли ще ти наложат такава.
              S_BANKOV написа:
              Вчера служебния дядо коледа ми донесе комплект клатушки на pezon et michel.
              А на мен нови ботушки Lemigo, неопренови ръкавички Filstar и очила Shimano Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
              M-Benz E 250 TD 150hp
              M-Benz 200d 75 hp
              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

              Коментар


                S_BANKOV написа:
                Вчера служебния дядо коледа ми донесе комплект клатушки на pezon et michel.
                На мен пък ми се паднаха от "ЗРЪНЧО" 3 бр. CORMORAN Super carp 3,6 3 lbr. + 3 br. макари TF GEAR + влакно и някои други глезотийки.
                MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                Коментар


                  Бах тоз зрънчо, .
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    Най - сетне, вече цял месец бях само "турист" по реките на Южна България... Днес счупих каръка на Улу дере с 35 алая с общо тегло 17,5кг Масовите бяха по около 4-500гр като най - големия тукмак беше 800... Такъма: Tica Runner match 4,80m + Shimano Exage 3000 => основно влакно Tubertini Afondante 0,13 => Перата варираха от 0,75 до 1,25гр според променливия вятър => микровирбел => повод 0,10 на Preston и кука Owner Funa No10С ръка на сърцето мога да кажа: "Направих си кефа" Дългото чакане на студа си заслужаваше...
                    M-Benz E 250 TD 150hp
                    M-Benz 200d 75 hp
                    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                    Коментар


                      msotiroff написа:
                      Най - сетне, вече цял месец бях само "турист" по реките на Южна България... Днес счупих каръка на Улу дере с 35 алая с общо тегло 17,5кг Масовите бяха по около 4-500гр като най - големия тукмак беше 800... Такъма: Tica Runner match 4,80m + Shimano Exage 3000 => основно влакно Tubertini Afondante 0,13 => Перата варираха от 0,75 до 1,25гр според променливия вятър => микровирбел => повод 0,10 на Preston и кука Owner Funa No10С ръка на сърцето мога да кажа: "Направих си кефа" Дългото чакане на студа си заслужаваше...
                      Бравос ! Дано скоро да ни се усмихне и на нас късмета,че направо забравих как се хвърля
                      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                      Коментар


                        Браво Сотиров, начесал си яко!Бял или троха за стръв? И с какво храни?
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          Рибата не се влияеше от захранка, иначе имахме кус-кус и бял за стреляне. Местихме се, докато намерим пасажа. То пасаж ли беше, понякога плувката не можеше да се изправи... явно верижката от съчмите лягаше върху скобарите и не можеше да пропадне. Стъвта беше само и единствено /половин/торен червей без да виси повече от 2-3мм от куката, целия червей явно не можеше да налапа и само гелета тук-там с някоя люспа... Друга стръв не искаше да докосне, миналата година на тези места ловихме на бял с малко златно или червено порцеланово мънисто, като си искаше на 2-3 изтичания по една прашка бял, а тая година пипа само на торен...
                          M-Benz E 250 TD 150hp
                          M-Benz 200d 75 hp
                          Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                          Коментар


                            tyson написа:
                            Браво Сотиров, начесал си яко!Бял или троха за стръв? И с какво храни?
                            Ники, те техните алаи на дунавси мурафети и мамки не вдяват. Сотиров де са снимките бре? Не че не ти вярвам, ама да оплакна окото. Ники, я кажи с каква акция си на фидера, че вчера се загледах в един с акция 150гр. на филстар и аха да го поръчам ама никам да питам първо.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              150gr. фидер. Мятам 120гр. кошници, но съм си рязал върха след като се счупи малко.Нямам ударен риболов на скоби тази година....за разлика от други..
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                tyson написа:
                                150gr. фидер. Мятам 120гр. кошници, но съм си рязал върха след като се счупи малко.Нямам ударен риболов на скоби тази година....за разлика от други..
                                Много се двуумя между два фидера http://www.bulit2000.com/energo-team-thunder-feeder и http://www.sigurna-sluka.com/index.p...55Втория е с макара и акция 150гр. и много ме блазни
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X