Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Утре двойно Наслука!
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      Това беше последния излет за тази година - вече зазимяваме.Хладинка и мъгла ни съпровождаше по целия път. Въпреки рязкото качване все се надявах, че ще излезе нещо...Подранихме и стартирахме. Риболовът вървеше тегаво обаждаха се само платички,като това го отдавах на кофтия вятър ( а уж нямаше да има).Все пак се обадиха 5 шаранчета, 4 от които са пуснати обратно да качват килограми И нещо интересно, както си чаках изведнъж лявата ми пръчка чукна,чукна втори път и на третия път наведе и задържа.Засякох и си викам от кога те чакам....да ама не....на царевица излезе сомче... а си мислех, че вече спят. Един колега и той се похвали със сом 3кг. на таранка.И с долу-горе добър резултат приключихме и последния риболов за годината. Прибрахме инвентара и поехме обратно към вкъщи.Наслука на всички колеги! Ето и няколко снимки за цвят:
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        ооо имали сме и тема, коята е мойта слабост точно и трагвам на риба ейсега кам овчарица, да помачим малко тези толостолопи. Ето и мойто скромно обурудване http://forum.nariba.com/viewtopic.ph...377507#p377507 , и освен това вече си имам лодка с мотор, нова стойка нова палатка, шатра....и т.н. Ако има колеги шаранджии да свиркат за някакав резултат. Айде трагвам към язовира.
        Fiat PUNTO 1,9jtd+remap

        Коментар


          Въпрос с повишена трудност...:С приятел отиваме за риба. Опънали сме по две въдици на разстояние един от друг около 10 метра. Отивам да пия вода и в момента, в който минавам покрай въдиците му, едната забива зверски. Него го няма в района. Вадя бял амур, който в последствие излезе 3,200 килограма. Въпроса е - на кого е Амур-а. Мой, щото аз съм се борил и съответно извадил, или негов, щото въдицата е негова.Не сме спорили и не сме се карали. Той си го взе, обаче принципа какъв е и как се процедира в такива ситуации....????????????????????
          Прикачени файлове

          Коментар


            кола

            Ми да не се карате взимате двамата печете рибата и е изяждате и готово .
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              С моите другари-рибари щяхме да го изядем заедно с големи количества ракия и бира. Де късмет де...
              Peugeot 301
              Punto 1.9 JTD - на жената

              Коментар


                От теб рибата, от него въдицата и бирата, така го виждам аз.Така е като рибарстваш, разочарования. Купи си кемпер бре, да изпъваме ноги покрай огъня по полянките .

                Коментар


                  Направих първия риболов със стилото. Доволен съм, колата е висока.Ходих на Трънливия канал (към теца), но слабо, само дребна червеноперка.
                  Стило Комби 1,9 multijet

                  Коментар


                    яз. Сладък кладенец - Старозагорско питане

                    Питането е към колегите от Стара Загора и региона :D Някой ходил ли е там? Предстои ми пътуване уикенда до едно село в близост, та затова питам. Как е водоема? Лесно ли се стига и каква риба има?

                    Коментар


                      В събота най-голямата ми риба през живота. 9,5кг тулуп. На платеното на Долни Богров
                      Прикачени файлове
                      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                      Коментар


                        Я ЪП на темата, който се е разписъл тая година да казва.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          За сега само 3 перки на Горни Дъбник.Купил съм една болонеза и 3-та седмица немога да я пробвам
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            ЕТо за инфо само:http://iara.government.bg/wp-content...2.2013.pdfАз ковнах 3 облеза и така открих
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              Аз се разписах още в началото на Януари... До тук съм на около 40-50 скобара от Харманлийска и Струма, няколко едрички кефала от Марица и около 350-400 червеноперки от Пясъка Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                              M-Benz E 250 TD 150hp
                              M-Benz 200d 75 hp
                              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                              Коментар


                                Еее, браво Сотиров! Отлично Голям кеф са тея скоби, големи борци.
                                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                                Коментар

                                Working...
                                X