Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    :D :D :D Евала Tyson-е, кефиш ме батка ....аз такива риби само на снимка виждам , затова няма и мои снимки тук защото ще трябва да правим нова рубрика - "най-малка уловена рибка".....

    Коментар


      Утре се качвам пак.Очаквайте ново инфо края на седмицата.НАСЛУКА на всички колеги!И помнете храната прай борбата
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        Е Честито!И улова ти е добър и снимките са хубави добър рибар си да ти кажа.Значи ако ми трябва помощ знам къде да те търся

        Коментар


          Чак добър рибар не съм, имам много добър учител и гледам и правя като него
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            5 дена на микро-язовир Пясъчник.Дава шарани от 1.5 до 4 кг.Хванахме 17 парчета,5 каракуди и 2 бели риби към 3 кила всяка.Шарана удря само на разпъване към 200м,Белите риби,като на майтап на червеноперка,явно бая се е развъдила.Само не ми хареса,че Пунтото е много ниско.Ще трябва да търся рибарска кола,а тая на жената тя без това я кара повече от мен.Мареята дали ще става за риба или Палио.
            ex. punto elx 1.2i
            Lancia Libra 1.6

            Коментар


              tyson гледам фен си аз не чак до там шото нямам вазможност да ходя много но въпреки това теа дни бях на янтра улова не беше кой знае какво жалко че нямам сники да покажа но мога да по разкажа облеза на плувка не спира да излиза на дъно удрят добри таранки 0,500-0,700кг. за няколко часа натоварихме 6-7 кила рибок и се прибрахме не беше много но беше доволно а ти си направил мн добър удър поздравления . А и ена препоръка ако може не Текето не ходете преди 1-2 седмици за 3 часа 300 грама попчета наслука

              Коментар


                2-рия излет беше малко по-слаб.Равносметката е 3 шарана, 1-ия е 4.100 другите два не ги теглих, защото са към 2кг.Освен тях около 15-20 таранки 1 малка бяла рибка около 1кг, и платики няколко.Беше пак много жега но хванахме кофти ниво, падаше може заради това така да се получи.Трета серия ще има във вторник, отивам за последно от вторник до петък, дано имаме повече слука.На текето, братовчед ми има 7 бели рибки с общо тегло 5кг.Само на попчета.Това го казвам информативно.Аз това Теке го мразя.Айде и НАСЛУКА П.П. Снимките по-късно.
                Прикачени файлове
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  Този уикенд ще пътувам посока Лом - с. Ковачица на 5 км. от Дунава и 10 кв от Лом посока Козлодуй. Със сигурност ще посетя местния язовир, но ми се ходеше и на Дунава. Та питам има ли някой някаква идея къде мога да отида там, добро място на Дунава в този регион. Аз съм чувал много за Орсойските канали, но не съм ходил. Ако някой е бил в региона може да ми сподели или препоръча нещо... :D

                  Коментар


                    Аз там по Лом не ги знам местата, ако има някой местен нека даде инфо някакво.Иначе нашият последен излет беше перфектен, много емоции много адреналин и риба имаме.Общо 6 шарана около 3кг всичките.Имахме 2 късания на 0.5 и 0.6 направо нямахме шанс, какво беше това нещо незнам с каква корда да ловя Едната пръчка замина в Дунава докато я стигнем.Всичко беше супер, само малко повече комари имаше.Сомът нещо не иска, мъчихме го пак но уви .Ето и няколко снимки, някой ако иска инфо да пита.Ловихме основно на царевица и стериопор.Общото тегло на рибата беше 20.800кг.Имахме няколко таранки и платики и 2 малки бели рибки около 1кг.
                    Прикачени файлове
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      Браво,браво пак си се постарал.И хубави снимки си пуснал.

                      Коментар


                        Вчера ходих на яз.Бакърдере, близо до Ихтиман. Доста каракудки и по малко шаранчета... все на жито. Тук-там излизаха костурчета и уклеи на бял и торен червей. Сутринта м/у 6 и 9ч кълвя най - силно... После излезе много силен вятър => големи вълни и до там... Малко снимки:
                        M-Benz E 250 TD 150hp
                        M-Benz 200d 75 hp
                        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                        Коментар


                          Браво, добър излет!На дъно или на плувка излязоха?
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            Повечето на плувка... рибата беше близо до брега, дори дънните(пружини) хвърляхме на не повече от 30-ина метра. Ако хвърлехме по - далече звънците не помръдваха...
                            M-Benz E 250 TD 150hp
                            M-Benz 200d 75 hp
                            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                            Коментар


                              Аз се завърнах.Излета беше повече от приятен :D В петък оправихме лагера и естествено подранихме мястото, че ни бяха забравили рибите, него ден нито 1 удар.В събота сутринта пак подхранка, имаше няколко почуквания но вяла работа, извадих едно попче и това беше до 19 и нещо.Извадихме трофеен амур (поне за мен ми е личен рекорд) 14.600кг.Важното е, че разбрахме какво ни е късало 0.50 толкова пъти ...След това вечерта пак нищо, и в неделя сутринта се обади и едно шаранче 2.5кг и това беше.За мен битката с амура ще остане незабравима, още имам мускулна треска на десния трицепс http://www.youtube.com/watch?v=pTQQahibbF0
                              Прикачени файлове
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                Tison,поздравления!Все такива да ги ловиш .Гледах снимките и във форума Nariba,но не те познах.Още един път браво!
                                Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                                Коментар

                                Working...
                                X