Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тинейджър от Исландия позвъни на Буш.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тинейджър от Исландия позвъни на Буш.

    Тинейджърът от Исландия Вифилл Атласон позвънил на секретният номер на личния телефон на президента на САЩ Джордж Буш и му оставил на автоматичният секретар покана да посети Исландия.Самият Буш не бил "хванат" на телефона от шестнадесет годишният младеж,но представяйки се за президента на Исландия,оставил на автоматичният секретар на главата на Белият дом шеговит запис.В оставеното съобщение Атласон поканил Джордж Буш да направи частно посещение в Исландия.Очакващият обаждане от Буш младеж бил изненадан от появилите се на вратата на дома му полицаи,които му поискали обяснение по какъв начин се е оказъл в него личният секретен номер на телефона на президента на САЩ.По думите на младежа този номер се появил в него още преди няколко години и вече не си спомнял точно как.Американските средства за масова информация,с изключение на телевизионната компания NBC,не са съобщавали за необичайният инцидент,но материали за позвъняването на Атласон били побликувани в няколко медии в Исландия.Никаква реакция от страна на Белият дом за сега не е последвала,разказва "Вести".Материала е от: http://news.mail.ru/politics/1516501/Превода е от мен.

    #2
    EURХаххахха "секретният му телефон" ц-ц-ц-ц, тук като идваше в БГ на всеки шатъл го пишеше ама нейсе.

    Коментар


      #3
      .....еми па да го бяха написали тоз секретен телефон.....е гааати кефа...щееме да станеме приятелчета с президенто

      Коментар


        #4
        Друго си е да имаш личния телефон на президента на САЩ и да можеш да му звъниш по всяко време да свърши нещо за теб :D
        BRAVA 1,4 12V
        Nissan Navara

        Коментар


          #5
          За Бушмена не знам, но да ви кажа на какво присъствах веднъж.На купон на състуденти на брат ми, от нямане вече какво да се прави (акохола беше изпит, танците - изтанцувани и т.н.), един пич вика "искате ли да се обадим на Бойко Борисов. Имам му телефона!". Незнам откъде го имаше пича, обаче наистина му се обади, и то на спийкърфон. Беше по времето, когато ББ беше кандидат за кмет още... Та в началото се смути пича, но после като го почна: аз съм ваш почитател, много искам да съм като вас и т.н., И така с Бат Бойко си говориха поне 2-3 минути. Оня вика "Браво, мойто момче, браво!". Та така. Цялата компания иначе беше затаила дъх... С какво си правят шоу хлапетата...

          Коментар


            #6
            Immortal написа:
            За Бушмена не знам, но да ви кажа на какво присъствах веднъж.На купон на състуденти на брат ми, от нямане вече какво да се прави (акохола беше изпит, танците - изтанцувани и т.н.), един пич вика "искате ли да се обадим на Бойко Борисов. Имам му телефона!". Незнам откъде го имаше пича, обаче наистина му се обади, и то на спийкърфон. Беше по времето, когато ББ беше кандидат за кмет още... Та в началото се смути пича, но после като го почна: аз съм ваш почитател, много искам да съм като вас и т.н., И така с Бат Бойко си говориха поне 2-3 минути. Оня вика "Браво, мойто момче, браво!". Та така. Цялата компания иначе беше затаила дъх... С какво си правят шоу хлапетата...
            Нали някакъв студент го отнесе съдебно от бате Бойко... Обаждал му се кога му скимне, викал му "Куре кво става" И тем подобни простотии. И една сутрин в 6 часа Бойко му пратил качулките, бяха го гепили по гащи в общежитието...

            Коментар


              #7
              Uneek написа:
              Нали някакъв студент го отнесе съдебно от бате Бойко... Обаждал му се кога му скимне, викал му "Куре кво става" И тем подобни простотии. И една сутрин в 6 часа Бойко му пратил качулките, бяха го гепили по гащи в общежитието...
              хахахах......еми то едно е
              "аз съм ваш почитател"
              ...друго е
              "Куре кво става"
              ..........

              Коментар

              Working...
              X