Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бързовар в колата - въможно ли е и от къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бързовар в колата - въможно ли е и от къде?

    Хвана ме грипа и вече цяла седмица съм много зле. По цял ден съм в колата, парното е нон стоп на четири, наливам се с всякакви чайове, обаче ми писна да спирам през половин час да си търся топла вода. Та на въпроса: Срещали ли сте бързовар за запалка в колата(на мойта пише 120W макс) или някаква друга подобна джаджа. Имаше преди време реклама на нескафе и "героя" си топлеше водата в нещо като бързовар.Пробвал съм с три различни термоса, даже ги държах в жабката(има възможност за топлене, но се оказа много слаба). Пробвах и с юсб плотче, което ти топли чашата, но е много неудобно и трябва да пазя лаптопа да не "литне".Мерси предварително.

    #2
    Преди около два месеца си купих от Практикер и работи доста добре....на пикници като ходехме си варих чайчета и кафенца. Има две особенности- доста време минава докато заври водата иначе за затопляне е перфектно...и задължително ползвай със запалена кола за да не стане кафето горещо а акумулатора студен.....

    Коментар


      #3
      Мерси много за бързия отговор. Днеска ще мина да си взема.

      Коментар


        #4
        Ами аз продавам нещо подобно - термочаша която се включва къмзапалката на колата. Мога да кача снимки по-късно. Не съм ги пробвал обаче,така че нямам никаква идея колко топли водата,колко бързо и колко изкарват Китайски са.Цената е 6лв. за хора от форума. Ако някой иска, трябва да мине през магазина ми (ще дам адрес) или да му занеса на срещата.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          Има и на ТЦМ термо чаши, вършат работа, някъде за 10-15 мин. водата завира

          Коментар


            #6
            Завъртях през Практикер обаче нямаше Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 trace, я си дай адреса на магазина(ако искаш на лс). Днес пак съм ще въртя из София цял ден, така че може да мина да видя какво представлява.

            Коментар


              #7
              чай

              ела да ти подара една кафе машинка за кола има и отстрани за пара
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                Защо не си вземеш едно от онези миниатюрни газови котлончета (колкото буркан от компот, заедно с "бутилката")? И без това каот правиш чая трябва да си спрял на място...

                Коментар


                  #9
                  batececo написа:
                  Защо не си вземеш едно от онези миниатюрни газови котлончета (колкото буркан от компот, заедно с "бутилката")? И без това каот правиш чая трябва да си спрял на място...
                  Аааа’еее... ко ш’си играй човека с газови котлончета... Да си вземе напаво един оксижен и ще си кипва чайчето за секунди , че дори като спре на някой светофар може да слиза да си кърпи я праг, я калник...
                  Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                  --- в сърцето завинаги... ---
                  Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                  Коментар


                    #10
                    Тези котлонченца, заедно с бутилката са големи колкото буркан от компот... Само давам идея, не виждам защо трябва да се подиграваме един на друг...

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря за идеите, но котлон ще ми дойде в повече. Номера е да е нещо компактно, което да може да работи без да го наблюдавам, т.е да си карам спокойно.

                      Коментар


                        #12
                        Слагай котлон за греяна ракия и скара за кебапчетата...мани го чая
                        Fiat Brava 1.4 12V '98
                        Alfa Romeo 1.6 t.s. '00

                        Коментар


                          #13
                          jtt_sl написа:
                          Слагай котлон за греяна ракия и скара за кебапчетата...мани го чая
                          За греяната котлон не требе. Само сменя антифриза с ракия ( напълни малко над МАХ ), изкарва едно кранче в купето и кат качи температурата Вечер долива ( ако успее да фокусира къде точно ) и е готов.
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            #14
                            Re: Бързовар в колата - въможно ли е и от къде?

                            vital написа:
                            Хвана ме грипа и вече цяла седмица съм много зле. По цял ден съм в колата, парното е нон стоп на четири, наливам се с всякакви чайове, обаче ми писна да спирам през половин час да си търся топла вода. Та на въпроса: Срещали ли сте бързовар за запалка в колата(на мойта пише 120W макс) или някаква друга подобна джаджа. Имаше преди време реклама на нескафе и "героя" си топлеше водата в нещо като бързовар.Пробвал съм с три различни термоса, даже ги държах в жабката(има възможност за топлене, но се оказа много слаба). Пробвах и с юсб плотче, което ти топли чашата, но е много неудобно и трябва да пазя лаптопа да не "литне".Мерси предварително.
                            Мдаа... Идеята с термочашата предполагам накрая логично ще завърши с търсенето и на такова устройство за десктопа
                            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                            Коментар


                              #15
                              Re: Бързовар в колата - въможно ли е и от къде?

                              За греяната ракия може, ама след месец и никога в мойта кола
                              Esper написа:
                              Мдаа... Идеята с термочашата предполагам накрая логично ще завърши с търсенето и на такова устройство за десктопа
                              Хаха, не ми трябва такова, не пуша. Иначе имам юсб плотче дето затопля, ама много слабо.

                              Коментар

                              Working...
                              X