Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към комп. специалисти относно цена на комп. конфиг.?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос към комп. специалисти относно цена на комп. конфиг.?

    Значи конфигурацията е правена 11.2004 г. На машината никога не е пускан нет, никога не е отваряна, т.е. стоя си гаранционните лепенки; пазим всички кутии, дискове и упътвания. Интересуваме колко пари мога да и взема. Ето я и нея:Дъно - ASUS A7N8X-E DELUXE Процесор - AMD SEMPRON XP 2800+/330MHZ BOX RAM - 2X256MB DDR PC 3200 400MHZ FDD - NEC 1.44MBHDD - 120GB 7200 SEAGATE SATAVIDEO - ATI ASUS V9550/128MBMonitor - MAG InnoVision PF2 996 19-inch CD/DVD Combo LG Захранване 400 W клавиатура - hk-852 multimedia мишка - Logitech optical, USBКутията и захранването не знам каква марка са.Цялата машина заедно с монитора са в черен цвят!Благодаря предварително на всички отговорили!
    Space Star 1.9 DID

    #2
    Re: Въпрос към комп. специалисти относно цена на комп. конфи

    Roko написа:
    Значи конфигурацията е правена 11.2004 г. На машината никога не е пускан нет, никога не е отваряна, т.е. стоя си гаранционните лепенки; пазим всички кутии, дискове и упътвания. Интересуваме колко пари мога да и взема. Ето я и нея:Дъно - ASUS A7N8X-E DELUXE Процесор - AMD SEMPRON XP 2800+/330MHZ BOX RAM - 2X256MB DDR PC 3200 400MHZ FDD - NEC 1.44MBHDD - 120GB 7200 SEAGATE SATAVIDEO - ATI ASUS V9550/128MBMonitor - MAG InnoVision PF2 996 19-inch CD/DVD Combo LG Захранване 400 W клавиатура - hk-852 multimedia мишка - Logitech optical, USBКутията и захранването не знам каква марка са.Цялата машина заедно с монитора са в черен цвят!Благодаря на предварително на всички отговорили! Чак сега видях че съм сбъркал раздела, мислех че съм в "Общи приказки"! Моля да бъда извинен! Ако трябва преместете тема къде и е мястото! Извинявам се отново!
    350 лв с монитора според мен.
    Punto SX 1.1 55

    Коментар


      #3
      ам някъде - ДА, може и 400 ако всичко е запазено. говоря чисто за външният вид. иначе машинката е добра
      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
      182A4.000 IAW49F
      LPG - Lovato EasyFast
      ----------------------------
      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

      Коментар


        #4
        350лв. При това ако реагираш БЪРЗО Проблема с цената е от CRT монитора - вече са толкова евтини, че фирмите втора употреба пускат и промо оферти по 55лв за 19" ViewSonic. Ако пуснеш обява във шуменски вестник и/или в някой форум - може да го продадеш овреме. Машината е била перфектна преди 3 години - сега вече проблемите на компютъра са, че ако решиш да надграждаш - няма с какво или трябва да е с втора употреба...
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          #Тия машини трудно се продават, всеки е литнал да слага ’новия продукт’ на М$. #Лично аз мисля, че няма сметка да се продава, просто машинката ще ти върши #много по-добра работа от тия 300-400 лв. който можеш да и вземеш. #Аз лично бих се замислил, но в конфигурацията няма нищо което да ме накара да я пусна #дори като едно FTP за лични нужди или поне да си рутирам нета. #Или поне кажи каква ти е целта на продажбата, ако е упграде просто няма смисъл, ако ти е излишен е съвсем друго.

          Коментар


            #6
            А аз се надявах на цена 600 - 700 лв. Искаме да го продадем, защото брата ще си взема лаптоп. Ама ако наистина му е такава реалната цена, наистина няма смисъл, при положение че е купен за 1300 лв.А иначе е супер запазен и не е работил много.
            Space Star 1.9 DID

            Коментар


              #7
              Така е за съжаление с тази техника... Аз преди години като си купувах моя комп беше 800$ а сега не струва и 200 лв...По добре да си го пазя за резервна машина, ако ми се скапе нещо недай си боже лаптопа...

              Коментар


                #8
                тая тема ми напомня, за масовото реване по форумите - "..колко са непродаваеми фиатите, като ги покараш малко и искаш да ги продадеш...".няма смисъл да се надяваш на 6-700 лв, защото за тези пари, можеш да си земеш лаптоп с подобра конф.
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #9
                  Така е няма смисъл да го продаваш..използвай го за 2ри компютър. Има една приказка...Компютъра като излезе пт магазина и вече цената му е два пъти по ниска...
                  Fiat Brava 1.4 12V '98
                  Alfa Romeo 1.6 t.s. '00

                  Коментар


                    #10
                    charlie написа:
                    тая тема ми напомня, за масовото реване по форумите - "..колко са непродаваеми фиатите, като ги покараш малко и искаш да ги продадеш..."
                    Мислите ли че са толкова непродаваеми фиатовете? На една Фиат Брава няма ли да може и се вземат 3000 лед 2 години (при положение, че сега е 3500)? Защо "като ги покараш малко и искаш да ги продадеш..."?

                    Коментар


                      #11
                      batececo написа:
                      charlie написа:
                      тая тема ми напомня, за масовото реване по форумите - "..колко са непродаваеми фиатите, като ги покараш малко и искаш да ги продадеш..."
                      Мислите ли че са толкова непродаваеми фиатовете? На една Фиат Брава няма ли да може и се вземат 3000 лед 2 години (при положение, че сега е 3500)? Защо "като ги покараш малко и искаш да ги продадеш..."?
                      напротив колега не си ме разбрал - имах в предвид, че се продават много лесно, стига да им искаш приемлива от пазара цена, а не да си изфантазираш някаква цена, и да ревеш, че видиш ли фиатите са непродаваеми
                      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                      Коментар

                      Working...
                      X