Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сбърках ли че си взех Палио, а не Лагуна???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сбърках ли че си взех Палио, а не Лагуна???

    Искам да ви попитам дали сбъках от това че не си купих Рено Лагуна а си взех Фиат Палио???Разбрах че този модел на Фиат е доста хубав и издръжлив!Вие какво мислите???

    #2
    Честита нова придобивка, колега! Много безаварийни километри и само радост с колата! На въпроса ти - по-скоро си сбъркал, че не си взел Мареа вместо Палио, дилемата с френска кола изобщо не стои.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      двете коли са от различен класпримерно Лагуна може да се сравнява с Мареа
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Сбъркал си. Лагуната е къде къде по-нагоре като клас автомобил. Но пък ако ти трябва по-малък автомобил и по-нисък клас - не си сбъркал. Всичко зависи от това, което търсиш в една кола - дали комфортна и надеждна за извън града или градска кола, евтина за поддръжка.
        Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #5
          Първо добре дошъл във форума!Щом си го харесал и купил значи не си сбъркал П.С.Айде още един към сектата
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            Според мен няма смисъл да го мислиш повече дали си сбъркал или не, аз лично не бих взел Лагуната Да ти е честито Фиатчето и да си го караш с здраве
            Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

            Коментар


              #7
              И аз мисля че са съвсем различен клас. Според мен Лагуната е страхотен автомобил. Аз бих избрал него
              Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


              Когато целта е всичко и пътят е без значение!

              Коментар


                #8
                Честито първо и безаварийна.Второ както казаха колегите различни класове са марея отговаря на лагуната ,ама ако е за града си е добър избор
                Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                Коментар


                  #9
                  Честито и от мен.Не си сбъркал изобщо.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    благодаря на всички!Укоражихте ме !Все хубави неща научавам за Палио.

                    Коментар


                      #11
                      Палиото е типичен автомобил от по-нисък клас, със евтина поддръжка, сравнително нисък разход на гориво и редица др. Лагуната е кола със скъпа поддръжка, склонна да аварира по-често от допустимото, но комфорта на возене и удоволствието от шофирането и са по-големи.
                      BRAVA 1,4 12V
                      Nissan Navara

                      Коментар


                        #12
                        Айде тогава и едно лошо мнение Хвърляй го за нищо не става та това е Фиат.Продавай докато можеш.Ама че въпрос си задал и ти колега в стил " кой ми сра у гащите" :D :D :D Сега серизоно наистина Фиатчето е мн добро и съм сигурен че няма да ти изневери
                        VTS 16V

                        Коментар


                          #13
                          Палиото е по за нашите пътища, според мен като окачване е желязно. Дано се окажа прав.Лагуната си е кораб, ако караш извънградско е супер, за градско...не, големичка си е.
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар

                          Working...
                          X