Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От лятото на море със самолет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От лятото на море със самолет

    Вижте http://www.dnes.bg/article.php?id=44307Леле, направо паднах от стола, дано да е истина
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    #2
    Има вариант, това набиране на пътници да приключи преди осъществяването на първия полет до Варна. И обявяване на фалит и закриване на компанията. Тогава к’во пра’им!!!

    Коментар


      #3
      E стига бе... wizzair са една нискотарифна отдавна! Имали са неуспешни полети, ама чак фалит! Не ги виждам железниците и автобусите при това положение! В момента София-Варна с автобус в една посока е 25 лв.
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        хипотетично...

        Коментар


          #5
          Тези 20лв са си за полета ( което си е съвсем нормална цена ) към тях добавете поне едно 30-50лв летищни такси.Или ако са включени таксите, най-вероятно тези Е9.99 са за определен брой н-места, а за останалите цената ще е друга...Airbus A320 може да превозва 179 максимален брой пътници и ако самолета не е пълен на 80% от капацитета си ще Ви съобщят в последния момент че полета се отлага, което е най лошото...А Wizz Air скоро няма да фалира, вервайте ми

          Коментар


            #6
            Тези не са си дали труда да напишат целия текст, а само сензацията Евтини ще са само първите закупени билети - така е било винаги при тези компании. После цената на билета си става "нормална"http://novini.dir.bg/2007/11/27/news2381429.html

            Коментар


              #7
              Да хипотетично, ще трябва да си правиш регистрация 2-3 месеца преди това. @ Rigel уж връдят че"предлаганата цена включва всички такси." Ще видим
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #8
                Executer написа:
                E стига бе... wizzair са една нискотарифна отдавна! Имали са неуспешни полети, ама чак фалит! Не ги виждам железниците и автобусите при това положение! В момента София-Варна с автобус в една посока е 25 лв.
                Ами да споделя въпреки че може да прозвучи и като реклама но ползвах няколко пъти тази авиокомпания до италия и съм даже прекалено доволен.А за цените да не говорим.Те направо изядоха хляба на автобусите.При закупуване на билет няколко дена преди полета пак е доста по евтино.Да не говорим за продължителноста на пътуването което с автобуса е направо мъчение. Миналия месец на всякъде в Рим бяха разлепили реклами на тяхна вече работеща авиокомпания извършваща вътрешни полети като крайната цената на билета беше 29 евро.За техния стандарт просто смешна цена.Така че нищо вече няма да ме очуди и при нас да стане.
                BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                http://vbox7.com/play:124bedab

                Коментар


                  #9
                  lov написа:
                  Executer написа:
                  E стига бе... wizzair са една нискотарифна отдавна! Имали са неуспешни полети, ама чак фалит! Не ги виждам железниците и автобусите при това положение! В момента София-Варна с автобус в една посока е 25 лв.
                  Ами да споделя въпреки че може да прозвучи и като реклама но ползвах няколко пъти тази авиокомпания до италия и съм даже прекалено доволен.А за цените да не говорим.Те направо изядоха хляба на автобусите.При закупуване на билет няколко дена преди полета пак е доста по евтино.Да не говорим за продължителноста на пътуването което с автобуса е направо мъчение. Миналия месец на всякъде в Рим бяха разлепили реклами на тяхна вече работеща авиокомпания извършваща вътрешни полети като крайната цената на билета беше 29 евро.За техния стандарт просто смешна цена.Така че нищо вече няма да ме очуди и при нас да стане.
                  Не е само в Италия така... А вече София-Рим е вътрешен полет

                  Коментар


                    #10
                    И 10 лева да е аз пак предпочитам с колата да си ходя
                    VTS 16V

                    Коментар


                      #11
                      Тази цена е реална,но ще може да се ползва,ако си купиш билета 3 месеца по-рано и повече.Аз си купих така билет юни месец за 14.12.2007 и сега ядец.Оказа се,че не мога да летя преди 20.12 и ако искам да презаверя за 21.12 трябва да доплатя 230 евро.Е няма да летя и ще си сплескам задника с 36 часа път,но пък ще има на къде да расте, на някое свинско погребение :D
                      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                      Коментар


                        #12
                        Българина лесно се връзва, но винаги има уловка.Инженери хора сме, знаем колко харчи 1 самолет, а дори 5% от този разход не могат да се покрият от 179 места по 20лв ...Отделно таксите за летищата, що се връзвате не знам...

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            maiden написа:
                            Българина лесно се връзва, но винаги има уловка.Инженери хора сме, знаем колко харчи 1 самолет, а дори 5% от този разход не могат да се покрият от 179 места по 20лв ...Отделно таксите за летищата, що се връзвате не знам...
                            На кое да му се връзвам като казвам че съм ги използвал няколко пъти.Миналия месец София-Рим-София 73 евро карйна цена с включени всички летищни и тем подобни такси.Това е ако не вярваш да ти пратя копие на фактурата.Билета е купен месец преди това.И даже още една фактура мога да ти приложа за полет на 3 декември с който ще лети жена ми до българия закупен преди две седмици за 56 евро също крайна цена.То вече май звучи като реклама ама за автобус няма да дам вече 130 и да ме лашка ден и половина.Така че ти не се връзвай и си пътувай както знаеш ако ще и пеша.То съзнанието така ни е омотано че все се ослушваме да не ни метнат за нещо а някои хора отдавна са разбрали че може да се печели не само от надценка ами и от оборот.Ама като я подкарахме на тая тема за нощувка в сносен хостел цените са около 10 евро и то на пъпа на Рим.Като може да се намери и на по тънка лайсна като се резервира по рано или с малко повече търсене.Та при нас по морето за къде по долнопробни дупки ни късат главите от кръста на долу.Като се има и в предви това че Рим е най посещавания град от туристи в европа да не кажа и в света.И хората си гледат да няма празно и да печелят макар и по малко.Важното за тях е да капе и те много добре са се научили по този начин да ни прибират паричките ама и на нас да ни е кеф като ги даваме щото мислим че сме на далавера от цялата работа.А цялата тази работа става така че когато ти си заявиш и платиш билета по рано компанията ползва именно твоите пари да оперира с тях а не да ползва кредити от банки и т.н.С парите които ти си платил за летищи такси ти дефакто финансираш компанията няколко месеца защото това са пари дължими на летищата при самото им използване.И другата ценова политика която водят е с различните цени на билетите.Когато си на зор и ти се налага да пътуваш ще платиш колкото ти поискат само и само да заминеш.И понеже скоро коментирахме как стават тези неща с един мой приятел който постоянно пътува до канада.При тях се оказва че да си купиш билет от дилърите ти излиза по евтино от колкото от самата авиокомпания.А каква е далаверата.Дилърите предпочитат да поделят отстъпката с теб само и само да направят по голям оборот и така печелят повече а себе си.
                            BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                            http://vbox7.com/play:124bedab

                            Коментар

                            Working...
                            X