Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цени на застр. Граждаска отговорност за 2008г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    sclera_bg написа:
    В момента ГО ми е към Булинс, но честно казано си мисля да не я правя вече там, защото ТУК вече близо 10 месеца (застраховката ми е от февруари 2007) така и не се появи валидна застраховка за тази година, докато за миналите периоди (бях в ДЗИ) си излиза. На колегите, които са в други компании им излизат валидни застраховките без изключение, само моята (Булинс) я няма. И това ме кара да мисля че всъщност нямам застраховка, кинтовете (ми) са усвоени, но ако (недай боже) се случи събитие ще гризна дръвцето. (с други думи разбойника си е разбойник)
    Моята застраховка е в Булинс също, излиза си. Според мен дилъра ти е виновен...веднъж ми се случи да не са ми предали парите където трябва и имаше едно уволнение и едно предупреждение след като доказах че съм дал парите, т.е. половината сума. Имах бележка. Само казаха "Не се притеснявайте господине, виновните ще си понесат наказанията".
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #32
      sclera_bg написа:
      В момента ГО ми е към Булинс, но честно казано си мисля да не я правя вече там, защото ТУК вече близо 10 месеца (застраховката ми е от февруари 2007) така и не се появи валидна застраховка за тази година, докато за миналите периоди (бях в ДЗИ) си излиза. На колегите, които са в други компании им излизат валидни застраховките без изключение, само моята (Булинс) я няма. И това ме кара да мисля че всъщност нямам застраховка, кинтовете (ми) са усвоени, но ако (недай боже) се случи събитие ще гризна дръвцето. (с други думи разбойника си е разбойник)
      Сегашната ми е в Булстрад. Сега проверих на този сайт и не излиза, а тя още е валидна.Вчера сключиш в БулИнс. Ще видим дали ще излезе в сайта.Проверих и на брата, и двата пъти я е сключил в Армеец. Сега излезе новата, сключена на 12.11.07
      Space Star 1.9 DID

      Коментар

      Working...
      X